Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


Hükümet Kapanışı Sürüklerken Milyonlarca Gıda Yardımı Bitebilir

Sadece git.

 1. Marian Lewis, haftasonu bir bardak yoğurt aldığında garip bir şey fark etti.

 2. Aldığı makbuz, orijinal gıda damga programının asıl pullarının yerini alan plastik parçası olan elektronik para transfer kartında 120 doların üzerinde olduğunu gösterdi. Bu miktar çok daha düşük olmalıydı, çünkü New York şehri sakini normalde ayın başlangıcına göre faydalarını alıyor ve bir hafta içinde harcıyor.

 3. “Yaklaşık 10 dolarım kalması gerektiğini düşündüm” dedi. “Bu da neyin nesi?”

 4. 82 yaşındaki Lewis, hükümetin kartına yanlışlıkla fazladan para yatırmasından korkuyordu. Ve sadece bir kısmını kullanmıştı - geri ödemek zorunda mıydı? Harlem'deki yerel Ek Beslenme Yardım Programı ofisini ziyaret etmesi ve sorunu çözmesi gerektiğini düşündü.

 5. Ama sonra radyoda hata olmadığını duydu - Trump yönetimi hükümetin kapatılması nedeniyle 38 milyon insanın alacağı gıda yararlarını dağıtacağına karar vermişti. Şubat ayının başlarında, programın parası bitmeden ayın ödeneğinin ödenmesini sağlamak için erken bir girişimde.

 6. SNAP’ı yöneten ABD Tarım Bakanlığı, Mart ayı için bir plan açıklamadı. Yardımların askıya alınması veya kısmen ödenmesi feci sonuçlara yol açabilir - hane halkı bütçelerini düşürmek ve hatta yaygın açlığı kışkırtmak. [! 1127 => 1140 = 1!

 7. Şu anki kapanma Aralık’ta başladı çünkü Cumhurbaşkanı Donald Trump, kongre Demokratları ABD-Meksika sınırındaki bir duvar için 5.7 milyar $ 'ı uygun görmeyi kabul etmediği sürece kendi hükümetlerinin bazı temel operasyonlarını finanse etmeyi kabul etmediler. . Ve kapanmaya başladığından beri, Trump yıllarca kapanmaya devam etmek istediğini söyledi.

Ödemeler, Ama Plan Yok

 1. Hükümetten net bir bilgi olmadan söylentiler gelişebilir. Colorado’lu Beth Taurasi, SNAP’lı bir alıcıdan, Şubat ayındaki kapanmaya devam ederse, Trump yönetiminin gıda yararlarını konserve ürünleri ile değiştirmeye çalışacağını duyduğunu söyledi - Washington’daki hiç kimsenin çözüm olarak önermediği bir fikir . (Trump yönetimi, fikir çok iyi düşünülmemiş ve hiçbir yere gitmemiş olmasına rağmen, geçen yıl SNAP yardımlarını kısmen yiyecek kutularıyla değiştirmeyi önerdi.)

 2. Lambert, Mart ayının ne olacağı konusunda şimdiden endişeli - yemek kilerine güvenmesi gerektiğini düşünüyor.

 3. "Patates ve soğanlı oldukça yaratıcıyım" dedi, yemeğini uzatması gerektiğini biliyor. “Ama sadece günlük işleri biliyorsun - küçük şeyler gibi, hafta sonları gibi, kahvaltıda ne yersin?”

 4. Liberal Bütçe ve Politika Öncelikleri Merkezi, kapatma Mart’ta sona ermesine rağmen, Şubat’ın erken dağıtımı ile fonların Mart’ta çıkacağı aradaki boşluğu SNAP dolarını uzatacaklarını belirtti. Tipik 28 ila 31 gün yerine 50 gün kadar - SNAP yasasını ihlal eden bir boşluk olsa bile.

 5. Çoğu SNAP alıcısı, ay sonundan önce yararlarını kullanır - genellikle yararların yarısı ilk haftada yararlanır. Bu yüzden bu ekstra günler zaten gerilmiş yiyecek kilerine ve sosyal ağlara olan güvenini artırabilirdi.

 6. "Düşük gelirli hanehalklarının bütçeleri ve toplum kaynaklarının normal SNAP ihraç düzenleri altındaki gerginliği ile ilgili deneyimler göz önüne alındığında," CBPP kıdemli arkadaşı Dottie Rosenbaum "bu açığı 40 ila 50 güne kadar uzattı veya daha uzun zamandır önemli sıkıntı ve açlık yaratabilir ve yerel acil durum gıda sağlayıcıları ve diğer topluluk sosyal hizmetler sağlayıcıları için talebi büyük ölçüde artırabilir. [! 1127 => 1140 = 2!

 7. Tarım bakanı Sonny Perdue, gazetecilerin düzenlediği son konferans görüşmesi sırasında Mart ayında olanlara girmeyi reddetti. Kongre'nin fonları ayırmak için yeterli zamanı olduğunu ve Demokratların Trump'ın duvar taleplerini yerine getirmesi gerektiğini söyledi.

 8. Bazı uzmanlar, hükümetin SNEP'i Sosyal Güvenlik veya Medicare gibi bir "hak" olarak görmesi gerektiğini ve fon ayırmamasına rağmen parasını ödemeye devam etmeleri gerektiğini savunuyor. Bu programlar devlet kesintileri sırasında ödemeleri dağıtmaya devam ediyor. USDA hak yolu ile ilgili isteklere cevap vermedi.

Yiyecek ve Barınmaya İlişkin Korkular

 1. Washington’daki çekişme kilit noktayı kaçırıyor, dedi Lambert: İnsanlar acıkmak üzere.

 2. "Şu anda yaptıkları şeyi ileri geri veriyorum, bunu yiyemediğim için. Bununla rantımı ödeyemiyorum. ben, "Lambert, Philadelphia kadını, dedi. “Bu gece eve bodrum katında dondurucu olan evlere gidiyorlar - Buna sahip değilim. Her gün bir itme.”

 3. Taurasi, kapanmadan etkilenmeyen aylık Ek Güvenlik Geliri avantajları alıyor. O ve nişanlısı, Denver'daki kirasının bir kısmını ödeyen bakkaliye ve konut kuponları için SNAP'a hem kör hem de cevap veriyor. SNAP gibi, kuponun kaderi kapanma Mart ayına kadar sürüklenirse belirsizdir.

 4. “32. Taurasi röportajında ​​şunları söyledi:“ Yemek yememiz için hükümetin kapattığı programlara güvenmek zorundayız ”dedi. [! 1127 => 1140 = 3!

 5. Virginia, Roanoke'de 62 yaşındaki engelli Toni Oliver, gıda yardımını mümkün olduğunca uzattığını söylüyor. Ancak, eğer faydalar Mart ayında tükenirse, yiyecek veya kira ödemesi arasında seçim yapmak zorunda kalacağı konusunda endişelenecek - evini kaybedecek ve gidecek yeri kalmayacak.

 6. Federal hükümet, Kongre’de Cumhuriyetçiler ve Demokratlar’ın harcama konusunda Beyaz Saray’la aynı fikirde olmadıkları zamanlarda geçmişte birkaç kez kapatıldı. Bu kapatma, tarihte zaten en uzun sürdü ve iki taraf da toplanmadı.

 7. “Diğerleri için endişelenmedim, gerçekten kısa ömürlü oldukları için [!kapanmalar

 8. 82 yaşındaki New Yorklu Lewis, büyük ölçüde iyi beslenmesinden dolayı mükemmel bir sağlık olduğunu söyledi. Yaş ayrımcılığına karşı savunan bir terapist ve eylemci. Ancak, yiyecekleri atlamalı olursa, daha az sağlıklı malzemelerle sadaka yemeklerine güvenmek zorunda kalacağından endişe ediyor.Donate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407