Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


Havuç Nasıl Mevsim Edilir

Diğer Çerezler

 1. Havuç çok yönlülüğü gözden kaçırmak kolay olacak kadar yaygın bir sebzedir. Havuç mevsiminde en iyi yol, kullandığınız mutfağın çeşidinin yanı sıra hangi tür kullandığınıza bağlıdır. Çiftçi pazarındaki taze yerel havuçlar o kadar tatlı ve lezzetli olabilir ki, en iyi bahsiniz onları en az miktarda baharatlamak ve doğal aromalarının parlamasını sağlarken, daha az lezzeti olan endüstriyel havuçlar biraz daha fazla yardıma ihtiyaç duyar.

Havuç Kavurma

 1. Fırını 375 derece Fahrenhayt'a kadar ısıtın.

 2. Mevsim havuçlarını, kızartırken taze otlar ile birlikte alın. İnce yaklaşık 1 çorba kaşığı doğrayın. Kızarttığınız havuçların her bir kilosu için taze otlar. Kekik, maydanozda olduğu gibi özellikle havuçlarla iyi gider.

 3. Havuçları ısırık büyüklüğünde parçalar halinde kesin ve daha sonra zeytinyağı, otlar, tuz ve karabiberle atın. [! 74225 => 1140 = 2!

Salatalık Turşusu

 1. Mevsim havuçlarını, turşuları sirke, tuz ve sarımsakla karıştırın. Turşu havuçlarınızı kavanozlarda saklıyor olsanız da olmasanız da, sirke tarlasının havuç tatlılığını bozduğundan bu tür bir hazırlık mükemmel bir ferahlık yaratır.

 2. Havuçları hafifçe buğulayın veya bir dakikadan daha az bir süre kaynar suda pişirerek haşlayın.

 3. Havuçları boşaltın ve sirke karışımı ile atın.

Fas Havuç Salatası

 1. Fas havuç salatası hazırlamak için 1 lb çiğ havuç rendesi yapın.

 2. Havuçları 2 yemek kaşığı ile fırlatın. limon suyu, bir tutam tuz, 1/2 çay kaşığı. kimyon, 1 çorba kaşığı. zeytinyağı ve 1/4 bardak kuru üzüm.

 3. Fas havuçlu salatası, falafel veya doldurulmuş üzüm yaprakları gibi Orta Doğu yemekleriyle servis edin.

 4. Fas havuç salatası hazırlamak için 1 lb çiğ havuç rendesi yapın.

 5. Havuçları 2 yemek kaşığı ile fırlatın. limon suyu, bir tutam tuz, 1/2 çay kaşığı. kimyon, 1 çorba kaşığı. zeytinyağı ve 1/4 bardak kuru üzüm.

 6. Fas havuçlu salatası, falafel veya doldurulmuş üzüm yaprakları gibi Orta Doğu yemekleriyle servis edin.Donate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407