Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


Gurme Pikniği için 5 Dakikada Alışveriş Listesi

Alt satırda

 1. Ama açık havada çetemle yemek yemek yaz yapılacaklar listemde en üst sırada yer alırken, yiyecek hazırlama bölümü konusunda her zaman heyecanlı değilim ... özellikle de çok buharlı mutfak hakkında düşünmek bile!

 2. Çok yakın zamanda ocağı açmak yerine arabamı açtım. Birkaç dakika yolda ve merhabaooo, Trader Joe's!

 3. Her zaman iyi bir meydan okumaya hazırım, bu yüzden kendime dört kişi için 50 dolarlık bir bütçe verdim. Birkaç dakika içinde açık havada kalabilmem için eklektik bir meze ve bira grubu toplayabildim. Elbette, hiçbir festival yayılmasının tatlılar olmadan tamamlanmaması nedeniyle, meyve ve çikolata koridorlarında da bazı güzellikler topladım.

 4. İşte gurme pikniğim için seçtiğim 11 ürün. Ürün fiyatları bulunduğunuz yere göre biraz değişebilir, ancak bir sonraki açık havada deneyiminizi istisnai bir şeye dönüştürmek için 50 dolarlık bir bütçe yeterlidir. Afiyet olsun!

Peynir ve krakerler

 1. Trader Joe’nun en sevdiğim bölümlerinden biri de tam olarak peynir - keçi peyniri. Bunların çoğunu örnekledikten sonra, tekrar tekrar Wild Blueberry Vanilyalı Chevre (4.49 $) ve Ahududu Chevre (2.99 $) 'a geri dönüyorum.

 2. Bu iki seçimde sadece yaz meyveleri açısından zengin lezzetler değil, keçi peyniri de kaşar, İsviçre ve brie gibi diğerlerinden önemli ölçüde daha az kaloriye sahip. Ayrıca, kalsiyum, demir ve magnezyum gibi temel besinlerle dolu.

 3. Peyniri bir çerez-kraker melezi olan Trader Joe'sBelgian Tereyağlı Badem Ezmesi (2.79 $) ile eşleştirdim. Daha hafif, gevrek bir dokuya sahipler (yaz için mükemmel) ve sağlıklı bademlerle doludurlar. Artı, gülünç tadı var ... bu yüzden sizi uyarmadığımı söyleme.

Etler

 1. Et seçerken ana odağım, taşıması kolay ve dağınık olmayan seçenekler bulmaktı.

 2. Nihai seçimler, birkaç Volpi Roltinis (her biri 1.29 $), mozzarella peyniri ile sarılmış jambon jambonunu içeriyordu. Bireysel olarak paketlendiklerinde bunlar gözüme çarptı çünkü nitrat, nitrit ve gluten içermiyorlar. Ayrıca, lezzetli tadı ve kolayca taşınabilir.

 3. Trader Joe'nun Klasik California Rolls'u (3.49 $) alışveriş sepetime girdi. Bu rulolar hafif taraftadır ve sıcak bir gün için mükemmeldir. Ayrıca, ambalajda suşi tadını çıkarmak için ihtiyacınız olan her şey var: zencefil, wasabi ve soya sosu. Sekiz parça için 4 $ altında, bu piknik seçiminde yanlış gidemem.

Salata ve meyve

 1. Yaz mevsiminde taze meyve ve sebzelerden yararlanmak için ideal. Şaşkın seçimlerim: Balkabagi Kırmızısı Quinoa ve Buğday Berry Salatası (3.99 $) ve Üç Renkli Çekirdeksiz Üzüm Karışık (5.99 $).

 2. Salata roka, kızılcık, kabak, badem, quinoa, keçi peyniri (yine!) Ve buğday meyveleri gibi sağlıklı içeriklerle dolu. Salatadaki lezzetlerden hiçbirini almayan hafif bal bazlı bir salata sosu içerir.

 3. Üzüm karışık, ferah, canlandırıcı ve ideal bir enerji toplama aracıdır. Dışarıdaki sağlık bağımlıları için üzümler ayrıca yüksek seviyede polifenollere, serbest radikallerle savaşan ve kardiyovasküler hastalıkları önleyebilecek antioksidanlara sahiptir.

 4. Bu pikniğe kiddos getiriyorsanız, üzümler herkesi mutlu etmede uzun bir yol kat edecek!

Soğutucuların yenilenmesi

 1. Biraz serin ve ferahlatıcı yudumlar olmadan piknik yapılmaz. Alkolsüz tarafta, TJ'nin personeli, WatermelonCucumber Soğutucuyu (3,49 $) denemem konusunda ısrar etti. Hafif, tatlı ve sıcak bir gün için mükemmel. Satıldı!

 2. Bol besinsel nitelikleri nedeniyle bira (şarap yerine) tercih ettim (evet, doğru!). Biraya protein, lif, B vitaminleri, folat ve niasin yüklenmiştir ve endişe ve huzursuzluk için bile onaylanmıştır.

 3. Trader Joe'nun geniş bir bira koleksiyonu varken, Ballast Point'in Greyfurt Sculpin Hindistan Soluk Ale'sini (can başına 2.34 dolar) seçtim, bu da hayal kırıklığına uğratmadı. Tatlı greyfurt kokusu sarhoş edicidir ve biraz süslü hissettiren hafif, baharatlı, narenciye bir tada sahiptir.

Kuruyemiş ve çikolata

 1. Bütçe veya bütçe yok, fındık ve çikolata listemde tartışılmazdı. Onlar tatlı bir notta işleri bitirmek için mükemmel birer dişi. Açıkçası, inanılmaz bir tada sahipler, ancak ek bir sağlık bonusu - serotonindeki bir destek sayesinde daha iyi bir ruh hali var. Fındık, protein ve lif yüklü vitamin, mineral ve antioksidan santrallerdir.

 2. Bu gezi için, bir miktar kakaonun yüzde 85'ini (antioksidanlarla yüklü olduğu anlamına gelir) Trader Joe's Dark Chocolate Lover's Bar'ı seçtim (her biri 1.69 dolar).

 3. İkinci seçimim, kaju fıstığı, yer fıstığı, kuru üzüm, kızılcık ve çikolata parçaları yüklü olan Trader Joe's Sweet, Savory ve Tart Trek Mix (4.49 $) idi.

 4. Bu iz karışımı, tatlı ve tuzun mükemmel dengesini yaratıyor ve peynir ve üzüm ile eşleştirildiğinde harika.

Alt satır

 1. Piknikler yaz mevsimindeki tüm yiyeceklerin, yemeklerin, arkadaşların ve dış mekanların tadını çıkarmak için mükemmel bir yol.

 2. Pekala, bu yaz nasıl piknik yapmayı planlıyorsunuz? Bana bazı piknik eşyalarını ve etkinliklerini anlat!

 3. Tüm orijinal fotoğraf kredileri Marisa Zeppieri'ye ait.

 4. Marisa Zeppieri, bir sağlık ve yiyecek gazetecisi, şef, yazar ve LupusChick.com ve LupusChick 501c3'ün kurucusudur. New York'ta kocasıyla birlikte kaldı ve sıçan terrierini kurtardı. Facebook'ta ve Instagram'da @LupusChickOfficial.Donate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407