Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
  • Malzemeler
  • Diyetler
  • Alerjiler
  • Beslenme
  • Teknikleri
  • Mutfaklar
  • Zaman
Olmadan


Geceleri Kepekli Tahıllar Yiyebilir misiniz?

Biri Dışında İyi Besinler

  1. Akşam saatlerinde atıştırmalık yemek istemek çok yaygın - akşam yemeğini bitirdiniz, ancak kahvaltı hala tam bir gece uykusu. Karnınızı gece gürleyen bulursanız, sağlıksız tatlılar veya yağlı yiyecekler atıştırma dürtüsünden kaçının. Tam tahıllı mısır gevreği, gece yemek için besleyici ve doyurucu bir atıştırmalıktır; Ancak, bazı insanlar uykularını bozabilir.

Tam Tahılların Faydaları

  1. Tam tahıllı mısır gevreği, porsiyon başına 4 ila 7 gram içeren birçok marka ile mükemmel bir lif kaynağıdır. Fiber sizi doldurmanıza yardımcı olur, böylece akşam saatlerinde daha şekerli atıştırmalıklar için ulaşma olasılığınız azalır. Bu kilo yönetimi için büyük bir avantajdır. Tam tahıllı tahıllar genellikle B vitaminleri de dahil olmak üzere birçok temel besin maddesinin zengin bir kaynağıdır. Diyetiniz vitamin ve minerallerden yoksunsa, akşamları bir kase tam tahıllı mısır gevreği boşlukları doldurmanıza yardımcı olabilir.

Kalorileri Takip Edin

  1. Akşamları sağlıklı bir atıştırmalık içmek sorun değil; Ancak, bir akşam yemeği atıştırmasının, günlük kalori gereksinimlerinizi aşmanıza neden olmadığından emin olun; bu, kilo almanıza neden olabilir. Tek porsiyona yapıştırın ve belinizi kontrol altında tutmak için yağsız süt kullanın. Tahılların rafine tahıllardan daha uzun süre alması daha uzun sürer, bu da vücudunuzun daha çok çalışması gerektiği anlamına gelir. Bu, uykuya dalmanızı zorlaştırıyorsa, buna göre planlayın, böylece çuvalınıza basmadan önce atıştırmalıklarınızı sindirmek için yeterli zaman bırakın. [! 74544 => 1130 = 3!Donate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407