Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
  • Malzemeler
  • Diyetler
  • Alerjiler
  • Beslenme
  • Teknikleri
  • Mutfaklar
  • Zaman
Olmadan


Fasulye Peynirli Börek İçinde Ne Kadar Kalori?

Sağlıklı Seçenekler

  1. Rahatlatıcı yiyecek, gerçekten; Tex-Mex çeşnili yumuşak ve sıcak ve baharatlı börek, lif bakımından zengin fasulye ve serotonin üreten eritilmiş peynir - hareket halindeyken atıştırma için hızlı ve kolay bir yoldur. Ev yapımı fasulye ve peynirli börek taze, lezzetli ve yaratıcı olsa da kalori miktarını ölçmek zordur. Hazırlanan burritolarla çok daha basit.

Hazırlanan Fast Food Burritoları

  1. Doğru fast-food mafsalını kontrol altına alın ve birkaç dakika içinde elinizde doyurucu bir börek yiyebilirsiniz. Tipik bir fast-food fasulye ve peynirli börek 379 kalori ağırlığındadır. Kalorilerin yaklaşık yüzde 61'i - 231 - karbonhidratlardan geliyor; büyük oranda fasulye tarafından sağlanan kompleks karbonhidratlardan; kalorilerin yüzde 3'ünden biraz fazlası basit şekerlerden geliyor. Bu börek, yaklaşık 14 gram protein sunar, 54 kalori veya toplam kalorinin yaklaşık yüzde 14'ü sağlar. Kalorilerin dörtte birinden biraz fazlası toplam yağdan, ancak burrito kalorisinin sadece yüzde 10'u doymuş yağdan geliyor; Gerisi çoklu doymamış ve tekli doymamış yağlardan gelir.

Dondurulmuş Burritolar

  1. Bazı donmuş burritolarda daha düşük kalorili olabilir. Tipik bir mağazadan satın alınan dondurulmuş bakla ve peynirli börek, yaklaşık 175 kalorinin veya neredeyse yüzde 62'sinin karbonhidratlardan oluştuğu 285 kaloriyi içerir. 9 gramdan biraz fazla protein, yaklaşık 36 kaloriye veya kalorinin yüzde 13'üne karşılık gelir. Yağ içeriği 8 artı gram - 73 kalori - veya toplam kalorinin yüzde 5,5'ini temsil eden doymuş yağlarla yüzde 26'dır.Donate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407