Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


En Popüler Cadılar bayramı şekeri, Devlete göre devlet

Adım 8

 1. Cadılar bayramının ülkedeki şeker satışları için 1 numaralı tatil olması şok olmamalı, Amerikalılar şekerli muamelelere büyük miktarda 2.7 milyar dolar harcadı.

 2. Şimdi dinle: 'Simpsons' Yazarı, Patates Patatesinden Maratonner'e Komik Yolculuğunu Paylaşıyor

 3. Bu yıl hile veya ikramiyecilerin bulunduğu blokta en popüler ev olma arzunuz varsa, sizin açınızdan en popüler şeker türünün ne olduğunu bilmek faydalı olabilir. ülke. Neyse ki, çevrimiçi tatlılar satıcısı CandyStore.com, her eyalette en iyi satıcıları belirleyerek, 10 yıllık Halloween satış verilerini derledi.

 4. Şekerli mısır, ankete göre resmi olarak en popüler Cadılar bayramı şekeri. Birkaç yapay renk ve çok miktarda şeker (19 parçadan sadece biri için 28 gram) içermesine rağmen, Alabama, Idaho, Michigan, New Mexico, Rhode Island ve Güney Carolina'daki insanlar Ekim ayı boyunca üç renkli muameleye maruz kaldı .

 5. İşte eğlenceli bir gerçek: Ülkede satılan tüm Cadılar bayramı şekerlerinin yarısından fazlasına karşılık gelen, Cadılar Bayramı haftasında 90 milyon pound çikolata satın alındı. Bu Cadılar Bayramı-şeker popülaritesi yarışmasında ikinci sırayı alan altı şeker, şaşırtıcı bir şekilde dördü çikolata. (Çok eğlenceli değil: Popüler çikolata ikramlarının çoğu şekerle dolu.)

 6. Arizona, New Hampshire, Oklahoma ve Virginia’daki insanlar Snickers’a en çok harcanırken, California, Kuzey Carolina, Columbia Bölgesi ve Pennsylvania’dakiler Bayan Colorado, Maryland, Missouri ve Vermont’u tercih etti. Samanyolu için bir özlem var, Reese'in Fıstık Ezmesi Kupaları Iowa, Kansas, Oregon ve Wyoming'de tercih edilen şeker.

 7. Ekşi Yama Çocuklar - çoğunlukla şeker, mısır şurubu ve yapay renkler ve tatlardan oluşan pazardaki en sağlıksız şekerlerden biri olarak kabul edilir - Illinois, Maine'deki en popüler şekerlerdir , Massachusetts ve Nebraska, Tootsie Pops Kentucky, Minnesota, Tennessee ve Washington'daki en yüksek noktaları bıraktı.

 8. Üç eyalet - Florida, Hawaii ve New Jersey - Skittles'in meyveli tadını tercih eder (230 kalori, 42 gram şeker ve porsiyon başına 2.5 gram doymuş yağ) Texans ve Wisconsinites, 23 gram şeker, 160 kalori ve sekiz çiğneme için üç gram doymuş yağ içeren Starburst şekere yöneldiler.

 9. Jolly Ranchers, Arkansas ve Utah, Indiana ve Kuzey Dakota'daki Hot Tamales ve Ohio ve West Virginia'daki Blow Pops'ların favorisi.

 10. Diğer popüler şekerler şunlardır: Twix (Alaska), Badem Sevinci (Connecticut), Hayat Kurtaranlar (Delaware), İsveç Balıkları (Gürcistan), Lemonheads (Louisiana), 3 Silahşörler (Mississippi ), İkili Ciklet (Montana) ve Hershey Kisses (Nevada).

 11. Çoğu Cadılar bayramı şekeri tam olarak sağlıklı olmasa da, ürkütücü tatilden faydalanmanın bazı faydaları vardır: Ortalama 14 yaşında bir çocuk iki saat boyunca yaklaşık beş mil yürür veya tedavi etmek, yani 446 kaloriye kadar yakabilir. Ancak aklınızda bulundurun: Bu sadece beş ila altı "eğlenceli büyüklük" şeker çubuğuna eşittir. Yani bu en ürkütücü ve tatlı tatilde bile, ölçülü olun. Dişleriniz size teşekkür edecek!

Adım 8

 1. En sevdiğiniz Cadılar bayramı şekeri nedir? Şekerli mısırın ülkedeki en popüler Cadılar bayramı şekeri olmasına şaşırdınız mı? Cadılar Bayramı'nın çocuklar için sağlıksız bir tatil olduğunu düşünüyor musunuz?Donate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407