Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


Şekerleri Keserek Ne Kadar Kilo Verebilirim?

7. Fıstıklı Kabuklu Biberiye İncir Keçi Peyniri Boule

 1. Kilo verme için denenmiş ve doğru yöntemlerden biri, şekerlerin kesilmesini gerektirir. Şekersiz veya şekersiz bir beslenme planında kaybettiğiniz ağırlık, o anda yediğiniz şekere bağlıdır. Bazı insanlar tatlıları keserken günlük tatlıları yok eder, bazıları ise soda içmeyi veya şekerli yüksek işlenmiş yiyecekleri yemeyi keser. [! 2790 => 1130 = 2!

 1. Besi tatlıları günlük yemek alımınızın bir parçasıysa, onları kesmek sizi günde 500 kalori kadar koruyabilir. Ancak, tatlıya sahip olmamak çok katı olabilir ve çikolatalı kek yerine yoğurt dolusu bir kase taze meyveleri yemek gibi bir tatlı takasıyla daha iyisini yapabilirsiniz. Taze meyve için tatlıyı takas etmek, kalori alımınızdan yaklaşık 400 kalori alır. Günde 400 ila 500 kalori kesmek, haftada yaklaşık 1 lb kaybı sağlar.

Şekerli İçeceklerin Atlanması

 1. Şekerli içecekler, diyetinize bol miktarda kalori ekler. Örneğin, aromalı şurupları olan şekerli kahve içecekleri kalorisiz bir içecek olarak başlayana 500 kadar kalori ekleyebilir. Ortalama 12 oz. soda veya şekerli meyve suyu içeceğinin servisi 10 ila 12 çay kaşığı içerir. yaklaşık 150 kalori toplayan şeker. Bu besinsel olarak boş, kalori dolu şeker kaynakları iştahınızı azaltmaz. Tatlandırılmış içecekleri sade su, şekersiz buzlu çay veya kulüp sodası ile bir miktar kireçle değiştirin ve genellikle tükettiğiniz tatlı içecek miktarına bağlı olarak diyetinizden günde 150 ila 300 kalori kesebilirsiniz. 1 ila 2 lbs daha kaybedebilirsiniz. bu anahtarı yaparak ayda.

Saklı Şeker Kaynakları

 1. Tatlı alımını azaltmanın en zorlu yönlerinden biri, işlenmiş gıda ve restoran gıdalarını analiz etmektir. Pek çok tahıl, ekmek ve dondurulmuş meze, tatları tatmasalar bile yüksek miktarda şeker veya mısır şurubu içerir. Aynısı salata sosu, yerçekimi ve soslar için de geçerlidir. Şeker veya tatlandırıcıların listelenen ilk bileşenlerden biri olup olmadığını görmek için beslenme etiketlerini analiz edin. İşlenmiş yiyecekleri mümkün olduğu kadar doğal yiyeceklerle değiştirin.

Yaşam Tarzı Değişiklikleri

 1. Tatlıların kesilmesi zamanla daha zor hale gelebilir. Tatlılara tamamen ya da hiç yaklaşmadan yaklaşmak yerine, porsiyon büyüklüğünüzü azaltmayı düşünün. Noel kurabiyeleri yığını ya da Sevgililer Günü şeker kutusunun yerine bir ons koyu çikolata yiyin. Pazar brunch'ında haftada bir kez şekerli kahve içebilirsiniz. Aşırı zorlamadan tatlıları ne kadar fazla barındırabilirseniz, kilo kaybınızı uzun vadede sürdürme şansınız o kadar artar.Donate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407