Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


Şekere Rağmen Buzlu Mini-Wheats Sağlıklı mı?

Adım 5

 1. Kahvaltıya genellikle günün en önemli öğünü denir. İnsanlar vakti olduğunda krep, gözleme, yumurta ve domuz pastırması gibi çeşitli yiyecekleri yemekten hoşlanırlar. Ancak, günlük olarak, tahıllar beslenme yararları ve hazırlanma kolaylığı nedeniyle en popüler kahvaltı seçeneklerinden biridir. Amerika ve diğer birçok ülkede, Frosted Mini-Wheats gibi tahılların ek vitamin ve mineralleri vardır. Bu ilave besinler Frosted Mini-Wheats'e güne başlamak için besleyici bir kahvaltı seçeneğidir.

Buzlu Mini-Wheats Sağlıklı mı?

 1. Buzlu Mini-Wheats sağlıklı bir kahvaltı gevreğidir. Kellogg'un kahvaltı ürünlerinin tümü takviye edilmekte ve ekstra besleyici olmaktadır. Kellogg's ve Amerika Birleşik Devletleri Tarım Bakanlığı'na göre, Buzlu Mini-Wheats, 25 bisküvi veya yaklaşık 55 gram porsiyon başına aşağıdaki vitaminleri içeriyor:

 2. Buzlu Mini-Wheats ayrıca her porsiyonda aşağıdaki mineralleri içerir:

 3. Bu vitamin ve minerallere ek olarak, Buzlu Mini-Buğdaylar tam tahıllı buğdaydan üretilir ve mükemmel bir lif kaynağıdır.

 4. Buzlu Mini-Wheats, yaban mersini, akçaağaç kahverengi şekeri ve Little Bites gibi çeşitli kombinasyonlarda gelir. Buzlu Mini-Wheats beslenme gerçekleri Kellogg'un web sitesinde bulunabilir. Tahıllar sıklıkla sütle birlikte yenildiği için, bu web sitesi yağsız sütlü ve sütsız Frosted Mini-Wheats için besin öğelerini listeler. Alternatif olarak, Buzlu Mini-Wheat'larınız farklı bir üreticiden geliyorsa veya farklı bir süt kullanıyorsanız, onlar için beslenme bilgilerini Amerika Birleşik Devletleri Tarım Bakanlığı gıda veritabanında bulabilirsiniz.

Peki ya Şeker? [! 1865 => 1140 = 3!  Donate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407