Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


Şeker Hala Nasıl Kilo Verilir

Adım 8

 1. Diyet asla kolay değildir. Ağırlığı azaltmada başarılı olan diyetisyenlerin yüzdesini istatistiksel olarak takip etmek zor olsa da, TampaBay.com tarafından yayınlanan bir makalede, kilo yönetimi konusunda uzman klinik psikolog Lavinia Rodriguez, başarısızlık oranının yüzde 90 civarında olduğunu tahmin ediyor. Rodriguez'in en katı diyet planlarından en büyük eleştirilerinden biri, başarısızlıkla sonuçlanması muhtemel olanlardan bazıları, belirli türdeki yiyecekleri tamamen ortadan kaldırmaları ve bu yiyeceklerin genellikle favorileriniz olmasıdır. Şeker yemeyi seviyorsanız, ancak kilo vermeniz gerekiyorsa, korkmayın, en sevdiğiniz tedaviyi diyetinize eklemenin hala yolları var.

Adım 1

 1. Düşük kalorili bir muamele için şekersiz şekerin tadını çıkarın. Ancak, düşük kalorili kalorisiz anlamına gelmediğini ve şekersiz şekerlerin hepsinin eşit yaratılmadığını unutmayın. İki adet Eclipse şekersiz naneli sakız sadece 5 kalorili iken, bir Dove bitter çikolata şekersiz çikolatalı kreması 38 kaloridir.

 2. Diş sağlığı ve kilo kaybı hakkında endişeleriniz varsa, ksilitol ile yapılan şekersiz şekerler arayın. 2006 tarihli “Pediatrik Diş Hekimliği Dergisi” ndeki bir makale, düzenli olarak ksilitol şekerli şeker tüketiminin hem çocuklarda hem de yetişkinlerde boşluk oluşumunu azalttığını bildirmektedir.

Adım 2

 1. Her gün biraz koyu çikolata yiyin. Koyu çikolata sadece tatlı bir şey için can atmakla kalmaz, başka sağlık yararları da sağlar. Koyu çikolatanın kaygıyı azalttığı, kan basıncını düşürdüğü ve metabolizma üzerinde olumlu bir etkisi olduğu gösterilmiştir. Nestle Enstitüsü tarafından yapılan bir 2009 araştırması, iki hafta boyunca her gün 40 g bitter çikolata tüketiminin önemli metabolik değişikliklere neden olduğunu, ancak bu değişikliklerin kilo kaybına yol açıp açamayacağının bilinmeyeceği bilinmesine rağmen bulundu.

Adım 3

 1. İştah açıcı şekeri deneyin. Bir zamanlar popüler olan Ayds kilo verme şekeri artık piyasada olmasa da, yeni iştah bastırıcı şekerler piyasada olmasına rağmen, çoğu iştah bastırıcı ot hoodia gordonii ile üretildi. Bu şekerlerin kilonuzu kontrol etmek için işe yarayacağına dair hiçbir kanıt yoktur, ancak tadın tadını çıkarırsanız, başka türlü bir çörek içine dalmanıza neden olabilecek şeker isteklerini kontrol etmek için diğer şeker türlerini de yapabilirler. .

Adım 4

 1. İstediğiniz şeker çeşidinin tadını, ölçülü olduğunuz sürece kullanın. Herhangi bir mantıklı kilo kaybı planı, atıştırmalıklar ve diğer serbest seçimler için biraz rahatlık sağlar. Tatlı dişinizi tatmin etmek için günlük payınızın sadece 100 kalorisini bir kenara koyarsanız, dört Hershey'in öpücüğü, yarım paket bademli M Ms, beş yıldız patlaması meyvesi veya 1 oz günlük şeker muamelesinin tadını çıkarabilirsiniz. Trader Joe'nun yerfıstığı şekeri kırılgan. Bir çevrimiçi kalori sayacı kullanıyorsanız veya akıllı telefonunuza bir kalori sayma uygulaması indiriyorsanız, en sevdiğiniz şekerleme işlemlerine göz atabilir ve günlük kalori bütçenize hangi boyuttaki kısmın sığacağını belirleyebilirsiniz.

Adım 4

 1. Şekersiz şeker

 2. Bitter çikolata

 3. İştah açıcı şeker

 4. Kalori sayacı

Adım 4

 1. Şeker alımlarınızı 100 kalorili atıştırmalık büyüklüğünde parçalara bölün ve her bir kısmını ayrı, kapalı bir torbaya yerleştirin. Günde sadece bir baggie tüketmesine izin ver. Şekerlerinizi yavaşça yiyin, her ısırığın tadını çıkarın ve bol miktarda su için. Bu, kendinizi tam ve memnun hissetmenize yardımcı olacak, bu nedenle başka bir yetkisiz yardım için şeker zekanıza baskın yapmazsınız.Donate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407