Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


Eggo Waffle Beslenme Bilgileri

Mineraller

 1. Eggo, Kellogg Company tarafından 1953’ten bu yana yapılan popüler bir dondurulmuş gözleme markasıdır. Bu isim, waffle’deki yumurtalardan, normal bir gözleme tarzından farklı bir lezzet sağlayan yumurtalardan gelir. Eggo gofretler birkaç farklı çeşitte gelir ve genellikle dondurulmuş gıda satan herhangi bir mağazadan temin edilebilir.

Hazırlık

 1. Eggo waffle'lerinin ana bileşenleri, zenginleştirilmiş buğday unu, bitkisel yağ, yumurta ve kabartma tozu. Bu içerikler hamurun içine karışır, ki bu kabın kabarmasına neden olur. Eggo gofretler, paketlenmeden önce üretici tarafından pişirilir, bu nedenle müşterinin yalnızca onları ısıtması gerekir. Eggo waffle'lerinden bir porsiyon yaklaşık 1 oz ağırlığında iki sade Eggo waffle. her. Bu, tereyağı veya şurup içermez.

Kalori

 1. Bir Eggo waffle servisinin 190 kalorisi var. Bu, günlük 2.000 kalorilik bir standart diyet varsayılarak, kaloriler için günlük değerin (9.5) yüzde 9.5'ini sağlar. Karbonhidratlar 104 kaloriyi hesaba katar, yağ 70 kalori sağlar ve protein 16 kaloriye katkıda bulunur.

Karbonhidratlar

 1. Bir Eggo waffle porsiyonu, toplam karbonhidratlar için DV'nin yüzde 9'u olan 27g karbonhidrat içerir. Diyet lifi bu toplamın 1 gramından azını içerir ve elyaf için DV'nin yüzde 3'ünü sağlar. Eggo waffle'lerinde bir porsiyon şeker için DV'nin yüzde 4'ü olan 2g şeker içerir.

Yağ

 1. Bir Eggo waffle porsiyonu yaklaşık 7 g yağ içerir; bu yağ DV için yüzde 11'dir. Bu, doymuş yağ için DV'nin yüzde 10'u olan 2g doymuş yağ içerir. Bir Eggo waffle porsiyonunda ayrıca, kolesterol için DV'nin yüzde 7'si olan 20 mg kolesterol bulunur.

Ek Besinler

 1. Eggo waffle'lerinin bir porsiyonu, protein için DV'nin yüzde 8'i olan yaklaşık 4 g proteine ​​sahiptir. Eggo waffle'lerinin her porsiyonu, DV için DV'nin yüzde 18'i olan 430mg sodyum içerir. Bir Eggo waffle porsiyonu ayrıca A vitamini, demir, tiamin, riboflavin, niasin, B6 vitamini, B12 vitamini ve fosfor için DV'nin yüzde 20'si ile takviye edilmiştir.Donate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407