Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


Düzeltme Eki İncelemesi: Kilo Kaybı, Güvenlik, Yan Etkiler

Alt satırda

 1. Gelişim Yaması, cildinize uyguladığınız bir kilo verme sıvasıdır.

 2. Le-Vel şirketi tarafından oluşturulan sekiz haftalık bir yaşam tarzı programının bir parçası olarak satıldı.

 3. Program kilo kaybına yardımcı olduğunu, sağlıklı sindirimi desteklediğini, sağlıklı yaşlanmayı desteklediğini ve beyin ve bağışıklık fonksiyonunu iyileştirdiğini iddia ediyor.

 4. Şirket web sitesi aracılığıyla ve programın savunucuları aracılığıyla çok düzeyli bir pazarlama programında satıldı - bu, programı kullanan kişilerin arkadaşlarına satması anlamına geliyor.

 5. Bu makale Thrive Patch'i ve bilimsel kanıtların vaatlerini destekleyip desteklemediğini gözden geçiriyor.

 1. Thrive yaması cildinize alçı gibi uyguladığınız bir kilo verme yardımcısıdır.

 2. İnsanların “deneyimleme ve en yüksek fiziksel ve zihinsel seviyelere ulaşmalarına” yardımcı olduğunu iddia eden bir yaşam tarzı planının parçası olarak satıldı (1).

 3. Plan, insanlara günlük olarak yapılması tavsiye edilen üç adımdan oluşuyor. Sekiz haftalık tedarik için yaklaşık 300 dolar tutuyor.

 4. Ürün grubuna vitamin, mineral, bitki özleri, antioksidanlar, enzimler, probiyotikler ve amino asitler içeren reklamlar.

 5. Bunlar çeşitli şekillerde alınır. Katılımcılar sabah ek kapsül alırlar, öğle yemeğinde sallanırlar ve öğleden sonra Thrive Patch'lerini değiştirirler.

 6. Yama 24 saat boyunca açık kalıyor ve benzersiz formülü doğrudan cildinize ileterek çalıştığı söyleniyor.

Gelişim Yamasında Neler Var?

 1. Thrive Patch, bir kaç aktif bileşen içerir:

 2. Kullanılabilir başka yamalar da var - Thrive Ultra Yaması ve Siyah Etiket Yaması.

 3. Bu yamalar aşağıdakiler gibi ek bileşenler içeriyor:

 4. Müşteriler normal Thrive Patch'lerini bu seçeneklerden birine ekstra bir ücret karşılığında yükseltmeyi seçebilirler.

Gelişme Yaması Kilo Kaybı Yardım Ediyor mu?

 1. Hiçbir çalışma, Thrive Patch'in kilo kaybı için etkinliğini değerlendirmedi.

 2. Bununla birlikte, Thrive Patch'teki üç içerik bu konuda incelenmiştir.

 3. Coleus forskohlii bitkisinin kilo üzerindeki etkileri iki küçük randomize, çift kör, kontrollü çalışmada - biri erkeklerde diğeri kadınlarda incelenmiştir.

 4. Kadınlarda, kilo üzerinde herhangi bir etkisi olmamasına rağmen, otun, erkeklerde vücut kompozisyonu üzerinde küçük bir etkisi olduğu not edildi ve vücut yağında% 4'lük bir azalmayla sonuçlandı (2, 3). .

 5. Bununla birlikte, erkek çalışmasındaki sonuçlar değişkendi ve vücut ağırlığı üzerindeki etkisi önemsizdi.

 6. Yeşil kahve çekirdekleri kızarmıyor. Karbonhidrat emilimini engelleyerek kilo kaybına yardımcı olan bir karbonhidrat blokeri olan klorojenik asit kaynağıdır. [! 4924 => 1140 = 4!

 7. Bununla birlikte, kahve çekirdeği ekstresi ile ilgili başka bir çalışma, bunun kilo üzerinde önemli bir etkisi olmadığını buldu (5).

 8. Garcinia cambogia popüler bir kilo kaybı ekidir. Yağ yakımını artırarak ve iştahı azaltarak kilo vermeye yardımcı olduğu söyleniyor.

 9. Kilo kaybı çalışmalarının sonuçları karışık, pozitif çalışmalar ise sadece marjinal etkileri gösteriyor (6).

 10. Örneğin, 12 haftalık bir çalışmada, takviyesi alan katılımcılar kontrol grubundan (7) yalnızca 1.94 pound (0.88 kg) fazla kaybetti.

 11. Genel olarak, Thrive Patch'teki aktif bileşenlerin herhangi birinin kilo kaybı için etkili olduğunu destekleyen araştırmalar şu anda yetersizdir.

 12. Ek olarak, aktif içeriğin ne kadarının yama içinde olduğu ve herhangi bir etkiye sahip olmak için yeterli miktarda bulunup bulunmadığı açık değildir.

 13. Dermal füzyon teknolojisi (DFT) - bileşenleri sunmak için kullanılan teknoloji - de çalışılmadı ve etken bileşenleri yamadan almanın ne kadar etkili olduğunu bilmek imkansız derinin içinden.

 14. Bu, yamanın içindeki bileşenlerin etkinliğine ilişkin kanıt bulunmamasına ek olarak, yamanın şu anda bu aktif bileşenlerin kan seviyelerini yükseltip yükseltemeyeceği net değil.

Yama Yığını İyileştirme?

 1. Umut verici kilo kaybına ek olarak, Thrive Patch ayrıca enerji seviyelerini arttırdığını ve beyin fonksiyonlarını, iştah yönetimini ve sindirim sağlığını iyileştirdiğini iddia ediyor.

 2. Kilo kaybı iddialarında olduğu gibi, bu sözde faydaları araştıran çalışmaların eksikliği, doğru olup olmadıklarını değerlendirmenin imkansız olduğu anlamına gelir.

 3. Thrive Yaması dahil olmak üzere Thrive ürünlerindeki bileşenlerden bazıları, bu etkilerin bazılarıyla ilişkilendirildi.

 4. Thrive Patch ayrıca azalmış kas yorgunluğuna ve daha sonra egzersiz performansındaki iyileşmeye bağlı olan CoQ10'u da içeriyor (11). [! 4924 => 1140 = 5!

 5. Ek olarak, bazı iddiaların araştırma eksikliği ve belirsiz niteliği dikkate alındığında, muhtemelen ürünlerin etkinliğine şüpheyle yaklaşmak akıllıca olacaktır.

Yan Etkiler ve Riskler

 1. Gelişmekte olan yamalar 18 yaşın altındaki kimselerin yanı sıra hamile veya emziren kadınlar için önerilmez (12).

 2. Ancak, henüz incelenmedikleri için Le-Vel web sitesinde hiçbir yan etki listelenmedi.

 3. Bununla birlikte, web sitelerinde ve forumlarda yapılan fıkra raporları, yamanın bulunduğu bölgedeki deri döküntüleri gibi olası yan etkiler olduğunu gösteriyor. Anksiyete, bulantı, mide krampları, çarpıntı ve baş ağrıları da ürünleri alan kişilerce belirtildi.

 4. Bu raporların doğrulanması zor ancak planı kullanan tüketiciler tarafından alınan ürünlere atfedilebilir.

Alt satırda

 1. Gelişim Yamasının kilo kaybına yardımcı olduğu ve enerji, beyin fonksiyonu, iştah yönetimi ve sindirim sağlığı iyileştirdiği iddia ediliyor.

 2. Bazı içerikler bu gibi faydalar sağlayabilir, ancak araştırmalar yetersizdir ve yamanın dermal füzyon teknolojisinin bu malzemeleri cildinizden iletip sağlayamayacağı belli değildir.

 3. Ürün çok sayıda olumlu eleştiri almış olsa da, onu kullanan birçok kişinin de sattığını hatırlamakta fayda var. Bu, orijinal tavsiyeler ile satış sahaları arasında ayrım yapmayı çok zorlaştırıyor.

 4. Bazı insanların sağlıklı yaşamlarına başlamalarına yardımcı olabilir - ya da pahalı bir numara olabilir.

 5. Bağımsız çalışmalardan elde edilen kanıtlar olmadan bunu söylemek imkansız.

 6. Gerçekçi görünmeyen sonuçlar veren sağlık ve yaşam tarzı ürünlerinin çoğunda olduğu gibi, şüpheci bir zihniyet tutmak her zaman iyi bir fikirdir.Donate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407