Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


Diyette Tavuk İstiyorsanız, En İyi İdealiniz Kaynatmaktır

Tavukla İlgili Diğer Besin Değerleri

 1. ABD Tarım Bakanlığı Ekonomik Araştırma Servisi'nin 2012 tarihli raporuna göre, Amerikalılar artık sığır eti yerine daha fazla tavuk yiyor. Ortalama bir Amerikalı yılda yaklaşık 60 pound tavuğu yiyor. Ekonomik faktörler, hazırlık kolaylığı ve etin sağlığı, tavuk tüketiminde artışa neden olabilir. Diyet yaparken haşlanmış tavuğu kullanmak, bu düşük kalorili, besin açısından zengin yiyecekleri hazırlamanın ekonomik, sağlıklı bir yoludur.

Haşlanmış Tavuğun Faydaları

 1. Tavuğu derinin çıkarılmasıyla kaynatmak, suya yağ veya yüksek kalorili içerik maddeleri eklememeniz koşuluyla, ilave et ya da kalori içermeyen yumuşak etle sonuçlanır. Cildinizi saran bir şekilde kızartır veya kızartırsanız, kalorilerin ve yağın çoğunu içeren cildi yemeye istekli olabilirsiniz. Diyet yaparken haşlanmış tavuk yemek, kalorilerinizi kontrol etmenize yardımcı olur. Ek olarak, “Amerikan Gastroenteroloji Dergisi” nde sunulan bir araştırmaya göre, tavuk yemek kolon sağlığınıza fayda sağlayabilir. [! 927 => 1130 = 3!

 1. Haşlanmış tavuk, 1 oz başına 43 kalori içerir. hizmet. USDA'nın standart 3 oz'u. Etin servis edilmesi 129 kaloriye karşılık gelir. Eğer 3 oz yersen. Haşlanmış tavuktan her gün 1.500 veya 1.800 kalori alırsanız, günlük kalorilerinizin yüzde 7 ila 9'unu tüketirsiniz. 2015-2020 Diyet Yönergeleri, günlük 4-5 oz protein alımına ihtiyaç duyduğunuzu gösteriyor. Yukarıdaki kalori seviyelerinin birinde. Başka 1 ila 2 oz ekleyebilirsiniz. Her gün tavuktan yumurta yiyin ya da deniz ürünleri, fasulye veya yağsız sığır eti gibi başka bir proteini ihtiyacınızı karşılamak için yiyin.

Haşlanmış Tavukta Yararlı Besinler

 1. Haşlanmış tavuk, diyetinize az miktarda yağ ekler ve bu da ABD Tarım Bakanlığı tarafından önerilen yüzde 20 ila 35 arasında kalmanıza yardımcı olur. 3 oz. porsiyon 2.5 g yağ içerir ve doymuş yağ içermez. Tavuk size lif veya karbonhidrat vermez ve kilo kaybı yönteminiz olarak düşük karbonhidratlı bir diyet planı kullanıyorsanız sağlıklı bir seçimdir. Yüksek protein içeriği, 3-oz başına yaklaşık 25 g. hizmet, dolgunluk seviyenize yardımcı olarak kilo verme çabalarınıza yardımcı olur. "Obesity" dergisinde yayınlanan bir Mart 2011 çalışması, kalorilerini düşüren ve günde üç büyük, yüksek proteinli öğün yiyen, kendilerini daha memnun hissettiğini ve geceleri daha az yemek yiyebileceklerini buldu.

Haşlanmış Tavuk için Servis Önerileri

 1. Tavuğu kaynattıktan sonra eti kemikten çıkarın. Eti parçalayın ve tavuk fajitalarında, tavuk çorbası ya da Yunan yoğurt ve üzümleriyle yapılan sağlıklı bir tavuk salatası içinde kullanın. Pişmiş kahverengi pirince sote edilmiş soğan ekleyin ve üzerine 3 oz ekleyin. Taze baharatlar ve kıyılmış sarımsak ile baharatlı haşlanmış tavuk parçası. Haşlanmış tavuğu, sandviçler için protein olarak kullanın. Haşlanmış tavuk da daha sonra kullanmak için iyi donar ve favori lazanya tarifi veya tavuk biber için lezzetli bir katkı yapar.Donate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407