Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


Diyet Yemekleri Olarak Tatlı Patates Yams

Mineraller

 1. Tatlı patatesler ve tatlı patatesler, kilo kaybı yemek planına sağlıklı bir katkı sağlayan birçok besin içerir. Benzer olsa da, ikisi aynı sebze değildir ve patatesler Amerika Birleşik Devletleri'nde bulmak kadar kolay değildir. Tatlı patatesler besinlerde salamlardan daha yüksektir, ancak her ikisi de kilo vermeye çalışırken midenizi doldurmanın besleyici bir yoludur.

Sağlıklı Kilo Verme

 1. Aldığınızdan daha fazla kalori yaktığınızda kilo kaybı oluyor. Diyetinizdeki yağ ve kalori miktarını azaltmak ve her gün egzersiz yapmak, bunu yapmanın en sağlıklı yoludur. Sağlıklı yiyecekleri yemek planlarınıza dahil etmek ve günlük bir antrenman eklemek, kilo vermenizi ve uzak tutmanızı sağlayan yaşam tarzı seçimleridir. Tatlı patatesler ve meyveler, A ve C vitaminleri, kalsiyum, potasyum ve magnezyum gibi birçok besin içerir, ancak tatlı patatesler, tüm bu vitamin ve minerallerdeki meyvelerden daha yüksektir. Kilo verme çabalarınızı engellemeden, kalan kalori içeriğini günün geri kalanında yediğiniz yiyeceklerle dengeleyin.

Yağ ve Kaloriler

 1. Kilo verme öğünlerini oluştururken, günlük hedeflerinizde kalmanız için yağ ve kalori içeriğini dengelemek önemlidir. Tatlı bir patates veya patates, iyi bir seçimdir, ancak diğer öğünlerde kola veya fast food doldurduysanız, günün sonunda kilo verme hedeflerinizi raydan almış olabilirsiniz. Bir fincan pişmiş tatlı patates cildine 180 kalori ve 0.3 gram yağ içerir. Bir fincan pişmiş yam, 158 kalori ve 0.19 gram yağ içerir.

Lif

 1. Fiber, kilo kaybı cephaneliğiniz için güçlü bir araçtır, çünkü midenizde çoğalır ve yavaşça sindirilir ve sizi daha uzun süre dolu hissetmenizi sağlar. Tatlı patatesler fincan başına yaklaşık 7 gram lif içerir ve tatlı patatesler fincan başına yaklaşık 5 gramdan fazladır. Günlük alım önerileri 22 ila 34 gramdır, yaş ve cinsiyete bağlı olarak her ikisi de doldurmadan doldurmanın iyi bir yoludur. Ek olarak, tatlı patatesler ve patatesler hem yağ bakımından çok düşüktür hem de fincan başına 200 kalorinin altında bulunur. İkisinden birinin servisi, öğünler arasında sağlıksız atıştırmalıklara ulaşmaktan kaçınmanıza yardımcı olacak bir öğünün iyi bir ektir.

]

 1. Tatlı patatesler ve meyveler çok yönlüdür ve çeşitli yemek tariflerinde yer alır, aynı öğünlerden sıkılmadan kilo vermenize izin verir. Tatlı patatesleri dilimleyin, pişirme spreyi ile püskürtün ve fırında kızartın, patates kızartması veya patates kızartmasına sağlıklı bir alternatif için çıtır çıtır. Bir börek için bir tortilla içinde domuz eti, sığır eti veya tavuk veya fırında patates kızartması veya tatlı patates ile pişmiş veya püresi tatlı patatesler servis yapın. Öğelerden birini çorba, güveç veya güveç içine atın. Şekerli tatlı patates veya patates, atlamak istediğiniz bir yemek olabilir, çünkü genellikle yağ ve kalori içeriğini önemli ölçüde artıran tereyağı, şekerleme ve şeker ile yüklenir.Donate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407