Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


Daha Büyük Kalça Alma Vitaminleri

Daha Büyük Kalça ve Göğüsler Almak (veya Faktoring)

 1. Kas oluşturmak zor iş - hatta gluteal kaslarınızı bile inşa etmek. Tutarlı ve iyi planlanmış bir eğitim almanın yanı sıra kas büyümesini hızlandırmak için tasarlanmış dengeli bir diyet uygular. Vitaminler kas geliştirmenin önemli bir parçasıdır, ancak yalnızca vitaminler amacınıza ulaşmanıza yardımcı olmaz.

Kas Büyümesi İçin Vitaminler

 1. Vitaminler vücudunuzda birçok temel işlevi yerine getiriyor. Bunlar, Vücudunuz tarafından sentezlenemeyen organik maddelerdir, ancak Ulusal Güç ve Koşullandırma Birliği'ne göre, belirli metabolik fonksiyonları yerine getirmek için küçük miktarlarda ihtiyaç duyulur. B kompleksi vitaminleri, sinir sisteminizin dokusunu, enerji üretimini ve ayrıca kas büyümesini ve fonksiyonunu destekler. C vitamini, kas dokusunun büyümesi ve onarımı için önemlidir. A Vitamini enerjinin yanı sıra protein sentezine de yardımcı olur. D Vitamini, kas kasılması için gerekli olan kalsiyum emilimine yardımcı olur. Çoklu vitaminler, en iyi işlev için kas büyümesine yardımcı olan diğer vitaminleri de içerir. [! 23393 => 1130 = 3!

  Hipertrofi Eğitimi

  1. Hipertrofiyi uyarmak için, egzersiz başına altı ila 12 tekrardan üç ila altı set yapın. Bu egzersiz türüne yeniyseniz, her bir ana kas grubu için bir egzersizle başlayın ve kademeli olarak önerilen miktarlara göre artan sadece bir ila üç set uygulayın. Ayrıca, glütmelerinizi canlandırmak için birçok egzersiz yapabilirsiniz. Art arda günlerde glute egzersiz yapmayın, ancak direnç egzersiz seansları arasında en az 48 saat bekleyin. Bu yüksek eğitim hacminde, haftada iki defadan fazla oluklarla çalıştığını öğrenebilirsin.

  Diyetin Rolü

  1. Diyet, glütenizdeki kas dokusunun yanı sıra uygun fonksiyonların oluşturulmasında kritik öneme sahiptir. Makrobesinlerin hepsi esastır, ancak protein kas dokusundan elde edilen proteindir. Hipertrofi için yeterli beslenmeyi sağlamak için vücut ağırlığının kilosu başına 0,7 ila 0,9 gram protein tüketin. Fındık, baklagiller, kümes hayvanları, balık, yumurta, az yağlı süt ve yağsız domuz eti veya dana eti gibi yağsız kaynakları seçin.  Donate - BNB: bnb16ghhqcjctncdczjpawnl36jduaddx5l4eysm5c