Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


Candida Diyet için Hamur mayası Ekmeği

Biraz Demir Alın

 1. Kandida veya kandidiyazis, kandida albicans adı verilen doğal olarak oluşan mayanın büyümesidir. Candida albicans, ağzınız, genitoüriner sistem ve mide gibi nemli ve sıcak vücut bölgelerinde gelişir. Bir adayın aşırı büyümesiyle savaşırken, ekmek gibi daha fazla mayayı besleyerek soruna katkıda bulunmamak önemlidir. Hamur mayası ekmek, eski moda bir şekilde yapılırsa, mayası yoktur.

Candida belirtileri

 1. Ulusal Candida Topluluğu'na göre Candida genellikle bağırsakta başlar ve bağırsak duvarına zarar verir. Bu duruma "sızdıran bağırsak sendromu" denir ve alerji, depresyon, migren ve sisli beyne yol açabilir. Ayrıca kabızlık veya ishal, şişkinlik, şişkinlik, kaşıntılı anüs, sinüzit, kilo alımı veya kaybı, eklem ağrısı, kas yorgunluğu, PMS, adet düzensizlikleri, sistit, pamukçuk, atlet ayakları ve tırnaklarınızın mantar enfeksiyonları ile karşılaşabilirsiniz.

Candida Tedavisi İçin Diyet

 1. Candida tedavisi, maya karşıtı ilaçlar, takviyeler ve diyet içeren uzun bir süreç olabilir. Bir kandida diyeti, mayayı öldürerek ya da aç bırakarak bağırsakların doğal florasını yeniden oluşturmayı amaçlar. Henry Spinks Vakfı'nın önerdiği bir diyet, yeşil yapraklı sebzelerin arttırılması ve nişasta ve şekerler gibi işlenmiş yiyeceklerden kaçınılması veya sınırlandırılmasından ve mantar, küf ve ekmek gibi maya içeren yiyeceklerden ibarettir.

Hamur mayası ekmeği

 1. Marketten ekşi mayalı ekmek, pek çok ticari maya ekmeği tarifinde maya kullandığından mayada düşük ekmek satın almanızı sağlamaz. Hamur mayası ekmeği iki parça halinde yapılır - Hamur mayası marş veya marş ve ana tarif. Bir başlangıç, unu da içeren her canlıda doğal olarak bulunan mayayı ekmeği büyütmek ve büyütmek için teşvik eder. Bu, maya içeriğini düşük tutar ve kandidayı aç bırakmaya yardımcı olur.

Eski Moda Hamurlu Başlangıç ​​Tarifi

 1. Bu tarif, Education.com'dan gelen Amerikan sömürge mayası başlangıçlarından uyarlanmıştır. Öncelikle 1 su bardağı ılık su ile 1 su bardağı unu ve 1 yemek kaşığı karıştırıp marş makinesini büyük bir kapta yapmanız gerekir. Beyaz şeker Marş makinesini bir çay havluyla örtün ve 1/2 bardak ılık su, 1/2 fincan un ve 1 1/2 çay kaşığı ekleyerek oda sıcaklığında bekletin. 5 gün boyunca her gün şeker. Daha sonra, başlatıcı her 3 veya 4 günde bir beslendiği sürece ileride kullanılmak üzere buzdolabında saklanabilir. Çok fazla başlangıç ​​bulduğunuzu düşünüyorsanız, bazılarını arkadaşlarınıza verin veya bir kısmını atın.

Berkeley Hamur Mayası Ekmek Tarifi

 1. Bu mayalanmış ekmek tarifi Cooking of Cooking web sitesinden uyarlanmıştır. Hamur mayası ekmeği için, hamur kancalı bir karıştırma kabında, 2 1/2 bardak beyazlatılmamış beyaz un, 1 1/2 çay kaşığı ekleyin. tuz, 3/4 fincan başlangıç ​​ve 3/4 fincan su, oda sıcaklığında. Hamur topu kasenin kenarından uzaklaşıncaya kadar hamur kancasıyla karıştırın. Hamur topunu iyi yağlanmış bir kabın içine koyun, örtün ve buzdolabında 12 saat veya gece boyunca kabarmaya bırakın. Hamuru tercih ettiğiniz bir şekle getirin ve yaklaşık altı saat boyunca oda sıcaklığında unlanmış bir yüzeye tekrar kaplayın. 25 ila 30 dakika boyunca 475 derece Fahrenhayt'ta pişirin.Donate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407