Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


Bu Yabani Pilav ve Tavuk Lahana Tarifiyle Salatanı Giydir

Healthline Diyor

 1. Uygun Fiyatlı Öğle Yemeği, evde yapmak için besleyici ve uygun maliyetli tarifler içeren bir seridir. Daha fazla istemek? Burada tüm listeye göz atın.

 2. Bu yabani pirinç salatası, artık tavuk kullanmak için harika bir yol. Protein, lif ve sağlıklı yağlarla doludur ve servis başına yaklaşık 400 kaloride saatler içerir.

 3. Yabani pirinç tipik pilavdan daha pahalı olsa da, kahverengi, uzun taneli ve kırmızı pirinç gibi diğer çeşitleri içeren yabani pirinç karışımlarına bakın, çünkü bunlar daha ucuzdur.

 4. Bu salatada lahana, sulu üzüm, olgun domates, çıtır sebzeler, badem ve kilerden yapılmış hızlı ve kolay bir salatalık bulunur.

 5. Lahana'nın sunabileceği birçok besinsel faydayı zaten biliyor olabilirsiniz, ancak tam bir hatırlatmaya ihtiyacınız olması durumunda: Kale, dünyadaki en besleyici gıda maddeleri arasındadır ve cömert miktarda vitamin içerir. (K, A ve C), lif ve antioksidanlar.

Yabani Pirinç ve Tavuk Lahana Salatası Tarifi

 1. Porsiyon: 4

 2. Tiffany La Forge, Parsnips and Pastries blogunu işleten profesyonel bir şef, reçete geliştirici ve gıda yazarı. Blogunda dengeli bir yaşam için gerçek yemekler, mevsimsel tarifler ve ulaşılabilir sağlık önerileri üzerinde duruluyor. Mutfakta olmadığı zaman, Tiffany yoga yapmaktan, doğa yürüyüşü yapmaktan, seyahat etmekten, organik bahçecilik yapmaktan ve Corgi'sı Cocoa ile takılmaktan hoşlanıyor. Onu blogunda veya Instagram'da ziyaret et.

 3. Porsiyon: 4

 4. Tiffany La Forge, Parsnips and Pastries blogunu işleten profesyonel bir şef, reçete geliştirici ve gıda yazarı. Blogunda dengeli bir yaşam için gerçek yemekler, mevsimsel tarifler ve ulaşılabilir sağlık önerileri üzerinde duruluyor. Mutfakta olmadığı zaman, Tiffany yoga yapmaktan, doğa yürüyüşü yapmaktan, seyahat etmekten, organik bahçecilik yapmaktan ve Corgi'sı Cocoa ile takılmaktan hoşlanıyor. Onu blogunda veya Instagram'da ziyaret et.