Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


Bu İnfografik İle Mükemmel Kavrulmuş Sebzelerin Zamanlamasını Ayarla

Paket

 1. Diyetimizde bol miktarda sebze almanın sağlığımıza iyi geldiğini bildiğimiz kadarıyla, bazen bir bitki bitkisinin oraya vuracağını hissetmiyoruz.

 2. Birçok sebze için, kaynar, mikrodalga veya hatta buharda pişirmek onları yumuşak ve iştah açıcı bırakabilir. Büyükannenin ölümüne haşlanmış brokolisini hiç yaşarsan, ne demek istediğimizi biliyorsun.

 3. Öte yandan kavurma, sebzelerin gerçekten sağlıklı ve tatmin edici lezzetler için parlamasına yardımcı olmak için mükemmel bir yol.

 4. Yüksek sıcaklıklarda gerçekleşen karamelizasyon işlemi, birlikte karşı konulmaz olan lezzetli bir tatlılık ve hoş bir çıtırtı ortaya çıkarır.

 5. Şimdi başlamak ve sebzelerinizi mükemmel bir süre için - yalnızca veya birleşik olarak - bu kılavuza yapıştırın:

Daha fazla ayrıntı için, lezzetli kavrulmuş sebzeler için bu 5 adımı izleyin

 1. Sebzeler çeşitli sıcaklıklarda kızartılabilse de, bir arada sebzeleri bir arada kızartmak istiyorsanız, sabit bir sıcaklıkta tutma işlemi hızlandırmaya yardımcı olur.

 2. Sebzelerinizi yıkayın ve hazırlayın. Daha sonra zeytinyağı ile gezdirin veya fırlatıp tuz, karabiber ve diğer tatlandırıcılar ile baharatlayın. İşte favorilerimizden bazıları:

 3. Onları bir fırın tepsisine tek bir katman halinde yayın. Daha uzun süre pişirenler ile başlayın, daha sonra daha az süre için pişirenler başkalarını ekleyin.

 4. Kızartmak için tepsiyi fırına koyun. En iyi sonuçlar için, pişirme sırasında en az bir kez karıştırmayı unutmayın.

 5. Donukluğu kontrol etmek için, dışta gevrek ve içte yumuşak olan bir doku ve kahverengi lekeler arayın. Keyfini çıkarın!

 6. NDTR, Sarah Garone, bir diyetisyen, serbest sağlık yazarı ve yiyecek blogcusu. Kocası ve üç çocuğuyla Arizona, Mesa'da yaşıyor. Yeryüzünde sağlık ve beslenme bilgilerini ve (çoğunlukla) Yemeklere A Aşk Mektubu'ndaki sağlıklı tarifleri paylaştığını bulun.

 7. Sebzeler çeşitli sıcaklıklarda kızartılabilse de, bir arada sebzeleri bir arada kızartmak istiyorsanız, sabit bir sıcaklıkta tutma işlemi hızlandırmaya yardımcı olur.

 8. Sebzelerinizi yıkayın ve hazırlayın. Daha sonra zeytinyağı ile gezdirin veya fırlatıp tuz, karabiber ve diğer tatlandırıcılar ile baharatlayın. İşte favorilerimizden bazıları:

 9. Onları bir fırın tepsisine tek bir katman halinde yayın. Daha uzun süre pişirenler ile başlayın, daha sonra daha az süre için pişirenler başkalarını ekleyin.

 10. Kızartmak için tepsiyi fırına koyun. En iyi sonuçlar için, pişirme sırasında en az bir kez karıştırmayı unutmayın.

 11. Donukluğu kontrol etmek için, dışta gevrek ve içte yumuşak olan bir doku ve kahverengi lekeler arayın. Keyfini çıkarın!

 12. NDTR, Sarah Garone, bir diyetisyen, serbest sağlık yazarı ve yiyecek blogcusu. Kocası ve üç çocuğuyla Arizona, Mesa'da yaşıyor. Yeryüzünde sağlık ve beslenme bilgilerini ve (çoğunlukla) Yemeklere A Aşk Mektubu'ndaki sağlıklı tarifleri paylaştığını bulun.Donate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407