Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


Borsada Uyarlanabilme Hakkında Bilmeniz Gereken 4 Şey

Hiç Bilmediğiniz 8 Yiyecek Probiyotik İçermiyor (Ve Yoğurt Değil)

 1. Finansal haberlere bir göz atın, borsada düzenli olarak rekor seviyelere ulaştığını göreceksiniz. Bu harika, ama tezahürat ve parti yapmıyorum çünkü piyasaların her an değişebileceğini biliyorum.

 2. Ve bu önemli bir noktaya getiriyor: uyarlanabilirlik. Mavi çip hisse senetleri veya avantajları ile işlem yapıyor olsanız bile, uyarlama yapabilmeniz gerekir.

 3. İşte bunlar, her yatırımcının uyarlanabilirlik hakkında bilmesi gereken şeyler.

Dalgalar Borsada Son Sonsuza Kadar Değil

 1. Bitcoin’deki kargaşayı hatırlıyor musunuz? Halkın para birimi bir zamanlar ana pazara girebilecek bir şey olarak kabul edildi. Başlıklara kısa bir bakış ve Bitcoin’in bir ay içinde en düşük fiyatına ulaştığını biliyoruz.

 2. Fakat bu, ondan para kazanamayacağınız anlamına gelmez. Aradaki fark, akıllı yatırımcıların para biriminden zaten ayrılmalarıdır. Aynı herhangi bir hisse senedi için de geçerli.

 3. Sadece başardığın için, sonsuza dek süreceğini varsayman gerektiği anlamına gelmez.

Siyasi Çevreyi Anlamak

 1. Politika, her zaman işi etkileyen bir şeydir. Politika yüzünden satabileceğimden daha fazla iş gördüm.

 2. Monarch bütçe havayolunu ve Brexit’ten sonra başlattığı iflas işlemlerini ele alın. Tek bir siyasi değişim, işletmeyi para birimindeki düşüşler yoluyla yok etmeye yardımcı oldu ve İngiltere'den uçan bütçe havayollarının kaderi üzerine endişelendiriyor.

 3. Borsaya adapte olmanın anahtarlarından birinin politikaları dikkatlice takip etmek olduğuna inanıyorum. Büyük kararlar pazar ortamını kafasına çevirebilir.

Beklenmeyenle Başa Çıkma

 1. Geçenlerde Las Vegas'taki çekimden sonra silah kontrolü hakkında yazdım. Silah kontrolüne karşı çıkan insanlardan bana çok fazla ısı kazandı. Doğru ya da yanlış olmam önemli değil. Mesele şu ki, bu seri çekimin tamamen beklenmedik olduğu ve pazarın buna tepki verdiği.

 2. Bu trajediye tepki olarak, nerede ve ne zaman çekim yapılacağına karar vermek için bir ses sensörleri ağı kullanan Shotspotter Inc.% 50 çivili.

 3. Öğrencilerimin sahip olduğu tartışmalı bir sorun hakkında yazdım ve kuruş hisse senedi alım satım stratejiniz için bir taslak oluşturma kurallarının gerekliliğini tartıştım.

 4. Pazarlama ortamında beklenmedik değişikliklere karşı bu şekilde savunuyorsunuz. Bu esrarın yasallaştırılması veya halka açık yerlerde e-Sigara yasağı olsun, sağlam bir ticaret stratejisi sonuçta sizi bekleyemeyeceğiniz olaylara karşı koruyacaktır.

Borsaya Uyum

 1. Kimse piyasayı tahmin edemez. Akıllı kuruş ticaretinden kar elde etmeme rağmen, piyasayı asla tahmin edemedim.

 2. Belirli bir stratejiye yatırım yaparak ve bu stratejiye sadık kalarak, piyasalara uyum sağladığınızdan ve işlem ortamındaki ani ve beklenmedik değişikliklere karşı koruduğunuzdan emin olabilirsiniz.

 3. Kimse piyasayı tahmin edemez. Akıllı kuruş ticaretinden kar elde etmeme rağmen, piyasayı asla tahmin edemedim.

 4. Belirli bir stratejiye yatırım yaparak ve bu stratejiye sadık kalarak, piyasalara uyum sağladığınızdan ve işlem ortamındaki ani ve beklenmedik değişikliklere karşı koruduğunuzdan emin olabilirsiniz.Donate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407