Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


Bitkisel Suşi Beslenmesi

Suşi ile Diğer Sağlık Endişeleri

 1. Bazı suşi hayranları, sağlık nedenleriyle ya da vejeteryan diyetinden dolayı sebze suşi rulo çeşitlerini yemeyi tercih ediyor. Vejetaryen suşi genellikle balık, yengeç veya et ile yapılan normal suşi daha düşük kalorili bir seçenek olduğunu göreceksiniz. Birçok vejetaryen suşi çeşidi besleyicidir. Herhangi bir farklılık için sevdiğiniz çeşitlilikteki bilgileri karşılaştırdığınızdan emin olun.

Seçenekler

 1. En iyi vejetaryen suşi türlerini seçerseniz, çok çeşitli sağlık yararları da sağlayan lezzetli bir yemeğin tadını çıkarabilirsiniz. Kahverengi pirinç, protein ve kompleks karbonhidratlar gibi önemli ölçüde daha faydalı maddeler sağladığından, her zaman, mümkün olduğunda beyaz pirinç yerine kahverengi pirinç tabanından yapılan seçenekleri seçin. Ne yazık ki, tüm suşi mağazaları ve restoranlar hem beyaz hem de kahverengi pirinçle yapılmış seçenekler sunmuyor.

Tuzaklar

 1. Genellikle meyilli halde yuvarlanan ve kızartılan herhangi bir vejetaryen tempura suşi türünden kaçınmalısınız. Ayrıca, mayonez, krem ​​peynir ve dolgu maddesiyle benzer maddeleri içeren tüm çeşitlerin üzerine geçerler; Pirinçten ve sebzelerden yapılmış sade, temiz suşi türlerine sadık, fazladan yağsız.

Kroger Sebze Rulo

 1. Kroger sebze rulosu, rulo başına 22 kalori, yağsız, kolesterol ve sodyum içermez. 5 g karbonhidrat içerir. Şeker içeriğine sahip değildir, ancak protein içeriğine de sahip değildir. Bu suşi rulosu, beslenme perspektifi için kesinlikle kötü bir seçim olmasa da, bir akşam yemeğinde biraz daha önemli, doldurma rulolarını tercih edebilirsiniz.

Suşi Bulvarı Sebze Rulo

 1. Sushi Avenue bitkisel rulo, rulo başına sadece 8 kalori içeriyor. Yağ içermez ve kolesterol içermez ve sadece 6 mg sodyum içerir. Toplam 0 g karbonhidrat ve şeker ve 1 g protein içerir. Sağlıklı bir öğle yemeği için mükemmel, hafif, besleyici bir seçimdir. Sodyum içeriği hariç Kroger çeşidinden biraz daha besleyicidir. Kroger rulosunda, kahverengi pirinç çeşidine geçerek yemeği daha belirgin ve dolgulu yapmak isteyebilirsiniz.Donate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407