Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


Biradaki Hoplar Sizin İçin İyi mi?

Tedavi

 1. İlk şarap, diyet tabusundan benzer bir şeye, küçük dozlarda, ilaca gitti.

 2. Şimdi biraraya gelebilir.

 3. Amerikan Kimya Derneği (ACS) bugün San Diego'da bir toplantıda, Idaho Üniversitesi'nde kimya profesörü yardımcısı olan Kristopher Waynant, doktora çalışmasını sundu. ve lisans öğrencisi Lucas Sass, antikanser özelliklerine güçlü bir şekilde bağlı olan şerbetçiotu içindeki asitleri sentezlemeye yakındır.

 4. Şerbetçiotu, bira gibi tadı bira yapan şeydir ve demlenecek fermente olarak bakteri üremesini engellediği uzun zamandır bilinmektedir. [! 4781 => 1140 = 1!

 5. Asitleri sentezlemek, sağlık etkilerinin belgelenmesinde önemli bir adımdır, böylece araştırmacılar içeriklerinin saf olduğundan emin olabilirler.

 6. Bilim insanları bir tür humulone'u başarıyla sentezledi ve Wyanant ve Sass şimdi diğerlerini sentezlemeye yakınlar.

 7. Bira sağlığına ilişkin mevcut araştırmalardan bazıları, Waynant'a göre, hangi şerbetçinin etkilerini etkileyebileceğini açıkça tanımlamıyor.

 8. "Biyolojik aktivite ile ilgili ilk birkaç araştırma, sırasıyla hop ekstraktları ve alfa veya beta asit ekstraktlarıydı" dedi. [! 4781 => 1130 = 2!

 1. Waynant, daha fazla bira içmenin bir nedeni olarak sağlığı kullanmaya karşı uyardı.

 2. “Biraların bir ilaç olarak görülmesi gerektiğini kesinlikle düşünmüyoruz” dedi. “Pek çok ilacın doğadan kaynaklandığı ya da kaynaklandığı ve belki de sentetik yollarımızda da aktif ya da daha aktif olacak bir türev olduğu izlenimindeyiz.”

 3. Alkolle, birazcık iyi bir şey olabilir, ama çok fazla birçok önemli kronik hastalığa açık bir bilet olabilir.

 4. Ulusal Alkol Suistimali ve Alkolizm Enstitüsü'ne göre 14 ABD'li yetişkinlerden biri alkol kullanıyor, her yıl yaklaşık 88.000 Amerikalı alkolle ilgili sebeplerden ölüyor.

 5. Hastalık Kontrol ve Önleme Merkezleri (CDC), ılımlı alkol tüketiminin, kalp hastalığı, felç veya diyabet nedeniyle ölen bazı kişilerin hayatını kurtardığını tahmin ediyor. Ilımlı içiciler saymak için kadınlar günde sadece bir içki alır ve erkekler iki tane alır.

Mezun olmak için kurnazca bir yol

 1. Amerikalılara daha fazla içme izni vermeme konusunda dikkatli olmasına rağmen, Waynant araştırmasının zanaat bira ve ev yapımı biradaki patlamayla ilgili olduğunu kabul ediyor.

 2. “Bu yüzden araştırmaya konu olarak seçtim. Bu, öğrencilerin bileceği ve ilgili olabileceği bir şey” dedi. [! 4781 => 1140 = 3!

 3. Amerikalılara daha fazla içme izni vermeme konusunda dikkatli olmasına rağmen, Waynant araştırmasının zanaat bira ve ev yapımı biradaki patlamayla ilgili olduğunu kabul ediyor.

 4. “Bu yüzden araştırmaya konu olarak seçtim. Bu, öğrencilerin bileceği ve ilgili olabileceği bir şey” dedi. [! 4781 => 1140 = 3!

 5. Bu arada, Amerikan Homebrewers Derneğine göre, evdeki bira üreticisi son on yılda üç kat arttı.Donate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407