Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


Balkabağı Konserve Balkabağı Sizin İçin İyi mi?

Tarif Fikirleri

 1. Balkabağı pastası, kurabiyeler ve kekler, konserve kabak içeren yüksek yağlı, yüksek şekerli yiyeceklerdir, ancak saf konserve kabak düşük kalorili, besin yoğun bir gıdadır. Konserve balkabağı yemek, günde 2.000 kalorilik bir diyetle haftada en az 5.5 fincan kırmızı veya turuncu sebze içeren önerileri karşılamanıza yardımcı olabilir.

Kilo Kontrolü İçin Potansiyel Faydalar

 1. Konserve kabak gibi düşük kalorili yiyecekler kilonuzu kontrol etmenize yardımcı olabilir. Bir fincan konserve balkabağının sadece 83 kalorisi var. Pişirilmiş gıdalardaki yağ yerine kalori ve yağ oranını düşürmek için kabak kullanın. Peynirli dalmalara göre düşük kalorili bir alternatif olarak balkabağını beyaz fasulye ve baharatlarla karıştırın. Balkabağı turtası ve peynirli kek gibi unlu mamuller kalorileri, yağları ve şekeri yüksek olabilir.

Konserve Balkabağındaki Besinler

 1. Bir fincan konserve kabak, 7.1 gram diyet lifi veya 2.000 kalorili bir diyete dayanarak günlük değerin yüzde 28'ini sağlar. Diyet lifi kilonuzu kontrol etmenize yardımcı olabilir, ancak ortalama bir Amerikalı önerilen miktarların sadece yarısını tüketir. Çorbaları ve yahnileri, lif muhteviyatlarını arttırmak için ağır krem ​​yerine konserve balkabağı ile kalınlaştırın. Bir fincan konserve balkabağı 38,129 uluslararası A vitamini birimi veya günlük değerin yüzde 762'sini de sağlar. A vitamini görsel sağlığı destekler. Kabak demir ve E vitamini içerir

Kan Basıncının Potansiyel Yararları

 1. Konserve kabak, kan basıncını kontrol etmek için sağlıklı bir diyetin parçası olabilir, çünkü her bir bardak 505 miligram potasyum ve sadece 12 miligram sodyum içerir. Yüksek potasyum, düşük sodyum diyeti yüksek tansiyonun önlenmesine yardımcı olabilir ve Amerikalılar 2010 Diyet Kılavuzuna göre sağlıklı yetişkinlerin günde en az 4.700 miligram potasyum ve günde 2.300 miligramdan fazla sodyum almaması gerekir. Düz konserve seçin Balkabağı tuzlu konserve balkabağı püresinden beri 590 miligram sodyum içerir.

Pasta Karışımı Uyarıları

 1. Saf konserve balkabağı, yüksek şekerli içeriği nedeniyle daha az sağlıklı bir ürün olan konserve balkabağı turtasından farklıdır. Bir fincan konserve kabak pasta karışımı 71 gram karbonhidrat içerir, bunların birçoğu şeker ilave edilirken, bir fincan saf konserve kabakta 20 gram toplam karbonhidrat bulunur ve ilave şeker yoktur. Her bir konserve balkabağı turtası karışımı bardağı 281 kalori içerir. [! 1649 => 1130 = 5!Donate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407