Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


Ayçekirdeğinde tuz

 1. 0,02 gram tuz Ürün Ayçekirdeği Miktarı 1 yemek kaşığı (15 gram)

Daha az tuz yemek ister misiniz?

 1. Çok fazla tuz, yüksek tansiyon riskini artırır. Daha az tuz yemek için 2 ipucu: Yediğimiz tuzun% 80'i doğal olarak tuz içeren ürünlerden veya üreticiler tarafından eklendiği yerlerden gelir. Örneğin kendi soslarınızı, soslarınızı, soslarınızı veya çorbalarınızı yaparsanız, ne kadar tuz ekleyeceğinizi siz belirlersiniz. Yediğimiz tuzun geri kalan% 20'sini yemek pişirirken veya sofrada kendimize katarak yemeğe lezzet katarız. Ancak taze veya kurutulmuş otlar gibi pek çok sağlıklı çeşni vardır. Daha fazla ipucu görüntüleyin.

Ayçiçeği tohumları diyetinize nasıl uyuyor?

 1. Artık ayçiçeği tohumlarında ne kadar tuz olduğunu biliyorsunuz. Her gün ne kadar tuz aldığınızı bilmek ister misiniz? My Eetmeter'da ne yediğinizi ve ne içtiğinizi daha uzun süre takip edebilirsiniz. Bu çevrimiçi günlük daha sonra toplamda ne kadar enerji ve besin tükettiğinizi hesaplar.

Farklı miktar mı, farklı ürün mü?

 1. Farklı bir miktar veya birim seçmek ister misiniz? Bunu kalori denetleyicide ayarlayabilirsiniz. Ayrıca tamamen farklı bir ürün için ne kadar tuz içerdiğini de görebilirsiniz.

Uygulama 'Sağlıklı seçiyor muyum?'

 1. Kalori ölçeri ile bir ürün için ortalama bir besin değeri elde edersiniz. Ancak marka bazında farklılıklar olabilir. Örneğin, bir makarna sosu diğer makarna sosu değildir. 'Kies I Healthy?' Uygulaması ile favori markanızın besin değerini de kontrol edebilirsiniz. Bu uygulama ile ürünleri tarayabilir, arayabilir ve kolayca karşılaştırabilirsiniz. Play Store'da görüntüleyin App Store'da GörüntüleDonate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407