Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


Ayçekirdeğinde kaç tane karbonhidrat vardır?

 1. 1 yemek kaşığı (15 gram) ayçekirdeğinde 2 gram karbonhidrat, bunun 0 gram şeker

Karbonhidrat içeren sağlıklı ürünler nelerdir?

 1. Karbonhidrat içeren birçok ürün türü vardır. Kepekli ekmek ve kepekli makarna, bulgur, kepekli kuskus, patates, baklagiller, sebzeler ve meyve gibi ürünler sağlıklı alınır. Bunlar Wheel of Five'da, lif dolu ve sağlık açısından faydalar sağlıyor. Daha az sağlıklı, çok fazla (ilave) şeker ve alkolsüz içecekler, meyve suyu, bisküviler ve tatlılar gibi birkaç iyi besin içeren ürünlerdir.

Ayçiçeği tohumları diyetinize nasıl uyuyor?

 1. Artık ayçiçeği tohumlarında kaç karbonhidrat olduğunu biliyorsunuz. Her gün kaç karbonhidrat aldığınızı bilmek ister misiniz? My Eetmeter'da ne yediğinizi ve ne içtiğinizi daha uzun süre takip edebilirsiniz. Bu çevrimiçi günlük daha sonra toplamda ne kadar enerji ve besin tükettiğinizi hesaplar.

Farklı miktar mı, farklı ürün mü?

 1. Farklı bir miktar veya birim ayçekirdeği seçmek ister misiniz? Bunu kalori denetleyicide ayarlayabilirsiniz. Ayrıca tamamen farklı bir ürün için ne kadar karbonhidrat içerdiğini de görebilirsiniz.

Uygulama 'Sağlıklı seçiyor muyum?'

 1. Kalori ölçeri ile bir ürün için ortalama bir besin değeri elde edersiniz. Ancak marka bazında farklılıklar olabilir. Örneğin, bir makarna sosu diğer makarna sosu değildir. 'Kies I Healthy?' Uygulaması ile favori markanızın besin değerini de kontrol edebilirsiniz. Bu uygulama ile ürünleri tarayabilir, arayabilir ve kolayca karşılaştırabilirsiniz. Play Store'da görüntüleyin App Store'da GörüntüleDonate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407