Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


Atkins Barların Düşük Carb Diyete Etkisi

Hususlar

 1. Atkins Diyeti, aşırı derecede düşük karbonhidrat indüksiyon aşaması ister ve karbonhidrat tolerans seviyenizi bulmanıza yardımcı olmak için karbonhidrat alımınızı yavaşça artırır - günlük olarak rahatça yiyebileceğiniz ve koruyabileceğiniz karbonhidrat sayısı sağlıklı bir kilo.

 2. Karbonhidrat alımınızı azaltmak, yağ yakmada daha verimli olmanıza yardımcı olur, böylece kilo kaybedersiniz. Ayrıca kan şekerinizi dengeleme avantajına sahiptir, böylece daha az istek alırsınız.

 3. İdeal bir dünyada, Atkins planınız et, kümes hayvanları, balık, sebzeler ve birkaç hafta sonra sade yoğurt, kış kabağı, çilek ve fındık gibi işlenmemiş gıdalardan oluşuyordu. Ancak tüm yiyecekler mevcut olmasa bile, Atkins düşük karbonhidrat diyete uymanıza yardımcı olacak bir dizi hazır gıda pazarlar.

 4. Atkins barları öğünler arasında da yardımcı olabilir, ancak karbonhidrat bütçenizde kalmak için özellikle diyetin ilk aşamalarında, makul ölçüde yiyin.

Düşük Karbonhidrat Diyetindeki Atkins Barları Hakkında

 1. Atkins barları çeşitli tiplerde ve aromalarda geliyor. Parça, öğünde 2 ila 7 gram net karbonhidrat içeren iz, öğün değiştirme veya atıştırmalık bar satın alın. Tatlar hasat meyve ve fındık versiyonlarından çikolata ve nuga seçeneklerine kadar çeşitlilik gösterir.

 2. Bir sonraki öğüne kadar sizi bekletmek için atıştırmalık veya iz barı seçebilirsiniz, bir öğün değiştirme barı tam da olsa - bir öğün yerine yemek yiyebileceğiniz bir bar öğle veya kahvaltı.

Ağ Karbonhidrat ve Şeker Alkolleri

 1. Net karbonhidratlar Atkins planında sayılıyor. Sindirilebilir karbonhidratlardır, yani kan şekerinizi etkilerler ve kilonuzu etkilerler. Şekerli alkol ve lif gramlarını toplam karbonhidrattan çıkartarak net karbonhidratları hesaplayın:

 2. Ağ karbonhidrat = karbonhidrat gram - lif gram -

 3. Şeker alkollü gram.

 4. Lif veya sindirilemeyen bitki maddesi, sindirim üzerinde olumlu bir etkiye sahiptir. Atkins çubuklarında, seçtiğiniz türe bağlı olarak, çubuk başına 3 ila 6 gram lif bulunur.

 5. Şeker alkolleri, mannitol, sorbitol ve izomalt gibi bileşiklerdir ve şekere benzer şekilde tatlanır, ancak daha az kalori içerirler ve kan şekeri seviyeleriniz üzerinde büyük bir etkisi yoktur. Yavaş yavaş sindiklerinden ve insülininizin yükselmemesi nedeniyle, Atkins planının 2. ve 4. aşamalarında kabul edilebilir.

 6. Tamamen absorbe edilmediklerinden şeker alkolleri midenin bozulmasına neden olabilir. Gevşek dışkı, gaz ve onları tüketmekten kaynaklanan şişkinlik yaşayabilirsiniz.

 7. Atkins programı çoğu insanın günde 20 ila 30 gram şeker alkolünü tolere edebileceğini iddia ediyor, ancak bu kişiden kişiye değişiyor. Ayrıca, kahvaltıda boş bir midede şeker alkolü tüketmenin sindiriminizi midenin boş olmadığı gün içinde öğleden sonradan daha fazla bozabileceğini unutmayın.

Barlar Atkins Planının Birkaç Aşamasında Çalışıyor

 1. Atkins diyet planı, her biri aşamalı olarak daha fazla karbonhidrat içeren dört aşamadan oluşuyor:

Atkins Barlarındaki Karbonhidratları sayın

 1. Atkins barları bedava yiyecek değil. Hala saymanız gereken karbonhidratları var ve tüm yiyeceklerle aynı beslenmeyi sunmuyorlar. Bunları ara sıra öğün yerine değiştirirken ya da felaketli bir tatlı kanamaya neden olabilecek şeyleri yerine getirirken kendinizi bulursanız, düşük karbonhidrat planına uymanıza başarıyla yardımcı olabilirler.

 2. Ama eğer ücretsiz ikram olarak çubuklara güveniyorsanız veya kendinizi günde bir kereden fazla yerken bulursanız, kilo verme sürecinizi engelleyebilirler. Diyabetiniz varsa, özellikle Tip 1 ise, Atkins barları da dahil olmak üzere çok fazla sorbitol içeren yiyecek tüketirseniz, kan şekerinde hala bir artış olabilir.

 3. Atkins barları bedava yiyecek değil. Hala saymanız gereken karbonhidratları var ve tüm yiyeceklerle aynı beslenmeyi sunmuyorlar. Bunları ara sıra öğün yerine değiştirirken ya da felaketli bir tatlı kanamaya neden olabilecek şeyleri yerine getirirken kendinizi bulursanız, düşük karbonhidrat planına uymanıza başarıyla yardımcı olabilirler.

 4. Ama eğer ücretsiz ikram olarak çubuklara güveniyorsanız veya kendinizi günde bir kereden fazla yerken bulursanız, kilo verme sürecinizi engelleyebilirler. Diyabetiniz varsa, özellikle Tip 1 ise, Atkins barları da dahil olmak üzere çok fazla sorbitol içeren yiyecek tüketirseniz, kan şekerinde hala bir artış olabilir.Donate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407