Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


Artırma - Sağlama Desteği: Hangi Besin Takviyesi Sizin İçin Daha İyidir?

Genel Hususlar

 1. Diyetinizin kalitesi konusunda endişeleriniz varsa, Boost veya Ensure gibi bir besin takviyesine dönebilirsiniz. Her iki içecek de iyi bir kalori, protein, vitamin ve mineral kaynağıdır, ancak ürünler arasında ince farklılıklar vardır.

 2. Farkları bilmek, hangisinin size ve diyetinize daha uygun olduğuna karar vermenize yardımcı olabilir. Bu takviyeleri diyetinize eklemeden önce doktorunuzla konuşun.

Bireyselleştirilmiş Ürün Yelpazesi

 1. Hem Boost hem de Supure, özel ihtiyaçlarınızı karşılamak için çeşitli yiyecek içecekleri ve sallar sunar. Gündelik Beslenme içeceklerine ek olarak, Boost, Yüksek Protein, Ekstra Kaloriler, Daha Az Kaloriler, Glikoz Kontrolü, Diyabet Beslenmesi, Gündelik Beslenme, Ekstra Kaloriler, Daha Az Şeker / Daha Az Kaloriler, Basit Malzemeler, Çok Yüksek Protein ve Sadece Protein sunmaktadır. Ürünler, içmeye hazır bir sallama veya toz halinde temin edilebilir.

 2. Ürünlerin, ekstra protein ve kalorili besin takviyesi içecekleri dahil, Komple Dengeli Beslenme sunmasını sağlayın; Ekstra protein, şekersiz ve açık dahil olmak üzere Hedefli Beslenme; ve ameliyat öncesi, toparlanma ve kompakt dahil olmak üzere Cerrahi Beslenme. Ürünlerin toz içeceklerin yanı sıra besleyici içecekler ve sallanmalar halinde bulunmasını sağlayın.

Lezzet Seçenekleri

 1. Boost ürünleri Rich Chocolate, Kremalı Çilek ve Very Vanilla tadında geliyor. Vanilya, Arctic Chill, Cafe Mocha, Çilek, Yabanmersini, Nar, Karışık Meyve, Tereyağlı Ceviz, Kahve Latte ve Sütlü Çikolata seçenekleriyle daha da fazla lezzet elde edin.

Protein İçinde Yüksek

 1. Kesin kalorilerde daha fazla olmasına rağmen, Boost proteinde daha yüksektir. 8 onsluk bir Boost Original porsiyonu 10 gram protein içerirken, bir Ensure porsiyonu 8 gram protein içerir. Berkeley Wellness, Amerikalıların çoğunun düzenli bir diyetle yeteri kadar proteine ​​sahip olduğunu söylüyor. [! 59916 => 1140 = 4!

Daha İyi Vitamin Kaynağı

 1. Temel vitaminler içerdiğinden emin olun ve güçlendirin; Vitamin C ve E, hücreleri serbest radikal hasarlarından koruyan antioksidanlardır.

 2. D vitamini kalsiyumu emmenize yardımcı olur ve kemik sağlığı için önemlidir. K vitamini kanın pıhtılaşması için gereklidir ve yaşlılarda kemik sağlığının iyileştirilmesine yardımcı olabilir. Anemi önlemede B6 ve B12 vitaminlerinin yeterli miktarda alınması önemlidir.

Daha İyi Mineral Kaynağı

 1. Ensure ve Boost'un mineral içeriği değişiyor. Daha fazla miktarda mangan ve molibden olduğundan emin olun, Boost ise daha fazla miktarda çinko ve fosfor içerir. Manganez kemik sağlığı ve kanın pıhtılaşması için önemlidir. Molibden, vücutta enzimatik reaksiyonlar için gereklidir. Çinko, immün sağlığı ve protein üretimini destekler. Fosfor, kemik ve diş oluşumu için gereklidir.

Özel Besin

 1. Orijinal ve Boost Original arasındaki önemli fark, Ensure’in 320 miligram omega-3 yağ asidi içermesi ve Boost’un içermemesi. Amerikan Kalp Derneği, haftada iki porsiyon yağlı balık yemenizi önerir, bu da 250 miligram omega-3 yağ asidine eşittirDonate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407