Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


Arpacık Soğan vs Arpacık: Fark Nedir

Arpacık Soğan vs Arpacık: Fark Nedir

 1. John Staughton (BASc, BFA) tarafından en son güncelleme - 04 Haziran 2018

 2. Arpacık soğanı, soğanlar nesiller boyu öfkelenmiştir, ancak bu iki sebzeyi birbirinden ayıran bazı belirgin farklılıklar vardır. , 112, '0'

Arpacık ve Soğan nedir?

 1. Arpacık soğanları, soğan, diğer yüzlerce tür arasında sarımsak, pırasa, arpacık soğanı ve sarımsak chives gibi şeyleri içeren sebzelerin Allium cinsinin üyeleridir. Çoğu benzer lezzet notalarını paylaştıkları için tariflerde birbirlerinin yerine kullanılırlar. Ancak bunlar iki ayrı soğan sınıflamasıdır ve aralarında bazı önemli farklılıklar vardır.

Arpacık soğan vs Soğanlar

 1. Pek çok benzerliklerine rağmen, arpacık soğan ile soğan arasında bazı besinsel farklılıklar var.

Arpacık

 1. Pek çok benzerliklerine rağmen, arpacık soğan ve soğan arasında bazı besinsel farklılıklar var.

Soğan

 1. Pek çok benzerliklerine rağmen arpacık soğan ve soğan arasında bazı beslenme farklılıkları var.

Arpacık Soğanlarının Soğutmasının Değiştirilmesi

 1. Soğanları arpacık yerine koyarken, soğanı birkaç dakika soğurarak soğanın sert tatlarını çıkarabilir. Arpacık soğuğu daha yumuşaktır, bu nedenle hassas bir tarif hazırlıyorsanız, soğan kullanmak istenen tadı gölgeleyebilir. Soğanları arpacık soğanı ile değiştirirken, yemeğiniz karakteristik soğan sıkıntısı çekmeyebilir.

 2. John Staughton, İngilizce ve Bütünleyici Biyoloji derecelerini Champaign, Urbana'daki (ABD) Illinois Üniversitesi'nden alan gezgin bir yazar, editör ve yayıncıdır. Edebi bir derginin kurucu ortağı Şerif Nottingham ve dünyanın en güzel yerlerini ofisi olarak görüyor. Ev fikrine yönelik sürekli bir yolculukta, eğitmek, ilham vermek, gelişmek ve gelişmek için kelimeler kullanır.

 3. Soğanları arpacık yerine koyarken, soğanı birkaç dakika soğurarak soğanın sert tatlarını çıkarabilir. Arpacık soğuğu daha yumuşaktır, bu nedenle hassas bir tarif hazırlıyorsanız, soğan kullanmak istenen tadı gölgeleyebilir. Soğanları arpacık soğanı ile değiştirirken, yemeğiniz karakteristik soğan sıkıntısı çekmeyebilir.

 4. John Staughton, İngilizce ve Bütünleyici Biyoloji derecelerini Champaign, Urbana'daki (ABD) Illinois Üniversitesi'nden alan gezgin bir yazar, editör ve yayıncıdır. Edebi bir derginin kurucu ortağı Şerif Nottingham ve dünyanın en güzel yerlerini ofisi olarak görüyor. Ev fikrine yönelik sürekli bir yolculukta, eğitmek, ilham vermek, gelişmek ve gelişmek için kelimeler kullanır.Donate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407