Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan

Incir reçeli ile oymalar
 
 
PorsiyonPTM0 dakika

Incir reçeli ile oymalar


  Share
  Tweet
  Pin
  Whatsapp
  Print

Hazırlık

 1. Fırını üçe bölmek ve 200 dereceye ısıtmak için -10 raf düzenleyin. Çizgili 2 kenarlı fırın tepsisine parşömen kağıdı; bir kenara koymak.
 2. Yağı, tuzu ve 1/4 litre suyu orta tencereye orta-yüksek ateşte koyun. Kaynamaya bırakın, tereyağı tamamen eriyene kadar karıştırın. Isıdan çıkarın, unu ekleyin ve unu elde edene kadar karıştırın. eşit nemlendirilmiş.
 3. Tencereyi tekrar orta ateşte yerleştirin. Karışım, tepsinin kenarlarından uzaklaşıp bir top oluşmaya başlayana kadar, bir tahta kaşıkla sürekli karıştırın, 1 ila 2 dakika sürün. artık yapışkan değil, yaklaşık 2 dakika daha. Tavayı sıcaktan çıkarın ve hamuru 2 dakika kadar hafifçe soğumaya bırakın.
 4. Her yumurtayı birer birer karıştırın, her yumurtanın bir sonrakini eklemeden önce tamamen dahil edildiğinden emin olun. Çedar peyniri, Parmesan ve karabiber ekleyin ve birleştirmek için karıştırın.
 5. Hamuru, bir santimetre yuvarlak ucu olan bir boru torbasına veya bir alt köşeden çapraz olarak kesilmiş bir santimetre açıklığı olan büyük, plastik bir fermuarlı torbaya aktarın. Hazırlanmış pişirme plakaları üzerinde yaklaşık 5 santimetre uzakta bir santimetre tur.
 6. Küçük bir kaseye yumurta sarısı ve 1 çay kaşığı su koyun ve birleştirmek için çırpın. Hamur yuvarlamalarını yumurta suyuyla yıkayın.
 7. Kabarık hale gelene kadar pişirin, altın, ve ortasına yerleştirin (vuruldukları zaman içi boş olmalıdır), 20-25 dakika. Fırın tepsilerini fırından çıkarın ve dokunacak kadar soğuyana kadar tel raflara yerleştirin.
 8. Her bir ızgarayı yarıya doğru dilimlemek için keskin, tırtıklı bir bıçak kullanın, bu kılavuzun başından sonuna kadar kesmemeye dikkat edin. Her bir talaşın içinde yaklaşık 1 çay kaşığı incir koruyucusu açın ve tekrar kapatın.Sevdim

Comentarios  Donate - BNB: bnb16ghhqcjctncdczjpawnl36jduaddx5l4eysm5c