Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


8 Oz. Yalın Brisket Beslenmesi

Adım 7

 1. Börek, konserve sığır eti veya barbekü için kullanılan yaygın bir sığır eti kesimidir, ancak beslenme açısından tercih edilen bir kesim olarak kabul edilmez. Kesim, ineğin ilk beş kaburgasının altındaki meme bölümünden gelir. En soğuk kesikler bile doymuş yağdaki diğer proteinlerden daha fazla kalori içerir. 8 oz eklemeden önce beslenme sonuçlarını düşünün. yağsız et yemeği diyetinize.

Kaloriler, Protein ve Karbonhidratlar

 1. 8 oz. ABD Tarım Bakanlığı'na göre, kızarmış yağsız briketin porsiyonunda 488 kalori vardır. Brisket karbonhidrat içermez, ancak 8 oz porsiyonda 64 gram protein sunar. "Amerikan Diyetetik Derneği Dergisi" nin Eylül 2009 sayısındaki bir araştırmaya göre, vücut kas sentezi için bir oturuşta sadece 30 gram protein kullanabilir. Ya idrarda ilave protein salgılarsınız ya da enerji için kullanırsınız.

Yağ

 1. 8 oz'de. yağsız briket, 8 gram doymuş yağ olan 24 gram yağ alırsınız, aşırı yerse kan kolesterol seviyenizi arttırabilen bir tip. Amerikan Kalp Birliği, doymuş yağ alımının günlük toplam kalorinin yüzde 7'sinden daha düşük tutulmasını önerir. 2.000 kalorili diyet için günlük 15.5 gram veya daha az tüketmelisiniz.

Vitaminler ve Mineraller

 1. Yağsız brisket, riboflavin, niasin, folat ve pantotenik asit gibi birçok B vitamini sağlar. Ayrıca, enerji ve kırmızı kan hücresi sağlığının geliştirilmesine yardımcı olan 5.6 mikrogram B-12 vitamini sağlar. 8 oz'da 6.4 miligram demir. Yağsız et suyunun servisi, her gün erkekler için önerilen 8 miligrama ve kadınlar için 18 miligrama Tıp Enstitüsü kurallarına göre katkıda bulunmaktadır. Demir, kırmızı kan hücrelerinin oksijen taşımasına yardımcı olur ve sağlık için elzemdir. Yağsız brisket ayrıca fosfor, magnezyum, potasyum, çinko ve selenyum dahil olmak üzere çeşitli minerallerin kaynağıdır.

Hususlar

 1. Yağ alımınızı minimumda tutarken sığır eti yemek istiyorsanız bonfile biftek, yüzde 97 yağsız kıyma veya yuvarlak biftek yerine bonfile seçin. Sert bir et parçası olduğu için brisket, uzun süre kızartıldığında en iyisidir. Harvard Halk Sağlığı Okulu 18 ozdan fazla yemek yediğini belirtti. Haftada kırmızı et tüketilmesi kolon kanseri riskinizi artırabilir.

 2. Yağ alımınızı minimumda tutarken sığır eti yemek istiyorsanız, bonfile biftek, yüzde 97 yağsız kıyma veya yuvarlak biftek yerine bonfile seçin. Sert bir et parçası olduğu için brisket, uzun süre kızartıldığında en iyisidir. Harvard Halk Sağlığı Okulu 18 ozdan fazla yemek yediğini belirtti. Haftada kırmızı et tüketilmesi kolon kanseri riskinizi artırabilir.Donate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407