Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


4 Şaşırtıcı Flank Biftek Takviyeleri

4 Şaşırtıcı Flank Biftek Takviyeleri

 1. John Staughton (BASc, BFA) tarafından en son güncelleme - 02 Ağustos 2018

 2. Eval (ez_write_tag ([![!336,280

Kanatlı Biftek İkameleri

 1. Kanat bifteği ikame edicileri, pek çok formda gelebilir, çünkü göğsü bifteği, ineğin göğsünden alınan basit bir et kesimidir. Üzerindeki uzun kas çizgileri için tanınabilir bir genel uygun fiyatlı kesimdir. Güney Amerika'da sobrebarriga olarak bilinir ve Asya'da 'tavada kızartılmış sığır eti' olarak pazarlanır. Kanat bifteği, fajitalar gibi birçok ızgarada bulunur ve hassasiyeti korumak için genellikle kızartılır. Ancak et tezgahında bulmak her zaman kolay değildir. Eğer tarifiniz domuz eti biftek isterse, kabul edilebilir alternatifler olarak çalışabilecek bazı benzer kesimler arasında hangar bifteği, üstte yuvarlak, etek bifteği ve üçlü biftek yer alır. Aşağıda onlara bir göz atalım.

Hangar Biftek

 1. Hangar bifteği, ineğin kaburgalarının karşısına yerleştirilmiş. Fajita ve tacos için popüler olan çok yağsız, lezzetli bir et parçasıdır. Aşırı pişmemiş hangar bifteğine dikkat edin. Düşük yağ içeriği, bu etin aşırı pişirildiğinde aşırı derecede çiğnenmesi ve sertleşmesi anlamına gelir.

]

 1. Hangar bifteği, ineğin kaburgalarının üst kısmında bulunur. Fajita ve tacos için popüler olan çok yağsız, lezzetli bir et parçasıdır. Aşırı pişmemiş hangar bifteğine dikkat edin. Düşük yağ içeriği, bu etin aşırı pişirildiğinde aşırı derecede çiğnenmesi ve sertleşmesi anlamına gelir.

Üst Tur

 1. 'Yuvarlak', ineğin arka yüzüne atıfta bulunuyor ve üstteki yuvarlak, arka kısmın üstünden kesilmiş büyük bir biftek. Kalın bir kas kesiğidir ve uzun, yavaş pişirme gerektiren tariflerde gögüs bifteğinin iyi bir alternatifi olarak işlev görür ve kasları parçalar. Et kalın olduğu ve hassas olmayacağı için üstte kızartmaya veya ızgara yapmaya çalışmamalısınız. Bunun yerine, örmek için veya bir Londra kavgasında üst raund kullanın.

Etek Biftek

 1. Kanat bifteği oldukça geniş, kalın bir kesim olsa da, etek bifteği çok daha ince ve uzun olur. İnek ile aynı alandan, orta derecede yağlı ebru ile kesilmiş, ancak genişlemesi nedeniyle kolay pişirilebilen aşırı pişmiş olması durumunda hala zor olabilir. Etek bifteği pişirirken bir turşusu önemlidir, çünkü asitlik pişirmeden önce bile kasları yumuşatmak ve parçalamak için yardımcı olabilir. Kısa süre ızgara yapmak veya kızartmak, etin en hassas şekilde hazırlanmasına yol açacaktır.

Üç Uçlu Biftek

 1. John Staughton, İngilizce ve Bütünleyici Biyoloji derecelerini Champaign, Urbana'daki (Illinois) Illinois Üniversitesi'nden alan gezgin bir yazar, editör ve yayıncıdır. Edebi bir derginin kurucu ortağı Şerif Nottingham ve dünyanın en güzel yerlerini ofisi olarak görüyor. Ev fikrine yönelik sürekli bir yolculukta, eğitmek, ilham vermek, gelişmek ve gelişmek için kelimeler kullanır.Donate - BNB: bnb16ghhqcjctncdczjpawnl36jduaddx5l4eysm5c