Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


15 kilo vermenize yardımcı olacak yağ yakıcı yiyecekler

Son Düşünceler

 1. Ortalama bir kişiye kendi kişisel hedeflerini sorun. Sıklıkla tek bir ortak konu var: kilo vermek. Sebepler genellikle yüzeysel olsa da (sonuçta, mayolarıyla veya yaz kıyafetleriyle kim iyi görünmek istemez?), Gerçek şu ki, kilo vermenin faydaları aynaya yansıyanların ve yağ yakmanın çok ötesine geçiyor. yiyecekler oraya gitmenize yardımcı olabilir.

 2. Yağ yakıcı yiyeceklere dikkat çekmek kiloları düşürmenize ve potansiyel olarak diyabeti tersine çevirmenize yardımcı olabilir. Ayrıca, daha yüksek bir kanser riski ile bağlantılı olan obezite riskinizi de azaltır. Daha fazla yağ yakıcı yiyecekler vermek ayrıca enerji seviyesini yükseltebilir ve kendiniz hakkında daha iyi hissetmenize yardımcı olabilir.

 3. Diyetinize daha fazla yağ yakıcı yiyecekler eklemek için istekli iseniz, kilo verin ve kendinizi iyi hissedin, favorilerimden 15 tanesini deneyin!

 4. Related: Belly Fat Nasıl Kaybedilir: 11 Adım + Neden Önemlidir

 5. Ortalama bir kişiye kendi kişisel hedeflerini sorun. Sıklıkla tek bir ortak konu var: kilo vermek. Sebepler genellikle yüzeysel olsa da (sonuçta, mayolarıyla veya yaz kıyafetleriyle kim iyi görünmek istemez?), Gerçek şu ki, kilo vermenin faydaları aynaya yansıyanların ve yağ yakmanın çok ötesine geçiyor. yiyecekler oraya gitmenize yardımcı olabilir.

 6. Yağ yakıcı yiyeceklere dikkat çekmek kiloları düşürmenize ve potansiyel olarak diyabeti tersine çevirmenize yardımcı olabilir. Ayrıca, daha yüksek bir kanser riski ile bağlantılı olan obezite riskinizi de azaltır. Daha fazla yağ yakıcı yiyecekler vermek ayrıca enerji seviyesini yükseltebilir ve kendiniz hakkında daha iyi hissetmenize yardımcı olabilir.

 7. Diyetinize daha fazla yağ yakıcı yiyecekler eklemek için istekli iseniz, kilo verin ve kendinizi iyi hissedin, favorilerimden 15 tanesini deneyin!

 8. Related: Belly Fat Nasıl Kaybedilir: 11 Adım + Neden Önemlidir

İlk 15 Yağ Yakıcı Yiyecekler

 1. Portakal bloktaki tek narenciye değil. Greyfurt da lezzetli ve bizim için neyse ki, aynı zamanda büyük bir yağ yakıcı yiyecek. (2) Meyvede bulunan enzimler, vücudunuzun şekeri parçalamasına, metabolizmanızı güçlendirmesine yardımcı olur ve - aldınız - bu kiloları düşürür. Kahvaltınızı artırmak veya bir bardak suya taze meyve suyunu sıkmak için bir dilim greyfurt eklemeyi deneyin. Bonus: Sadece greyfurt esansiyel yağı koklamak bile metabolizmanızı arttırmanıza yardımcı olabilir. Atıştırmalık isteklerinizi engellemek için bileğinize bastırın.

 2. Kısmen ot beslenen sığır etinde bulunan düşük yağ içeriği sayesinde kötü kolesterol seviyelerini azaltacaksınız. Ayrıca daha yüksek seviyede vitamin, antioksidan ve iyi yağlar tüketeceksiniz. Bedeniniz ve skala, ot beslenen ete geçiş yaptığınızda farkı görecektir!

 3. Lahana, ıspanak, lahana yeşili ve İsviçre pazı gibi yapraklı yeşillikler besin ve demirle doludur. Bu yağ yakıcı gıdalar kasların düzgün çalışmasını ve bir çalışmadan uzun süre sonra kalori yakmasını sağlar (3). Ayrıca, kemiklerin güçlü kalmasını sağlayan ve osteoporozdan korunmanıza yardımcı olarak vücudunuzun normal yaşlanmaya devam etmesini sağlayan K vitamini ile doludurlar.

 4. Bir bardak matka yeşil çayının içilmesi, yatıştırıcı olmaktan çok daha fazlasıdır; düzenli olarak içilmesi aslında vücut yağını azaltabilir ve kolesterol seviyesini düşürebilir. Ayrıca, patlama eğitimi gibi yüksek yoğunluklu egzersizlerden sonra vücudunuzun daha hızlı bir şekilde onarılmasına yardımcı olur. Mağazada satılan hiçbir enerji içeceğinin bu faydaları karşılayamayacağını garanti ediyorum!

 5. Kefir, tıbbi faydaları olan yoğurtlara benzer fermente bir içecektir. Ayrıca, vücudunuzda enfeksiyonlarla mücadelede yardımcı olan (iyi!) Bakterilerle birlikte probiyotiklerle doludur. Probiyotikler ayrıca kilo vermeye çalışanlar için iyi bir haber - onları yemek kilo kaybı ile ilişkilidir. (4) Haftada birkaç kez yoğurt için kefir değiştirmeyi deneyin.

 6. Rooibos çayı teknik olarak bitkisel bir içki olsa da, kilo kaybı topluluğunda dalgalar yaratıyor. Zayıflama ve metabolizmayı artırmaya yardımcı olabilecek bir flavonoidler ve fitokimyasallar içerdiğinden, yağ yakıcı gıdalarımdan biri haline geldi. Sağlıklı, enerji verici bir değişim için normal yeşil çay yerine

 7. Kahvaltı yüzünüze peynir altı suyu proteini eklemek veya günlük bir takviye almak, vücudunuzun yalnızca vücut yağını düşürmekle ve kas tonusunu arttırmakla kalmaz, aynı zamanda kan şekeri stabilize ederken enerji seviyelerini yükseltir. Bir multitasker hakkında konuşun! Egzersiz sonrası bir tedavi için bu İnce Nane Proteini Smoothie ekleyerek seviyorum.

 8. Sonraki Oku: Nasıl Hızlı Kilo Verilir: En İyi Diyetler, Egzersizler ve İpuçları

 9. Sesinden sızan bağırsakların sadece sindirim sistemini etkilediğini düşünebilirsiniz, ama gerçekte daha fazla etkileyebilir. Çünkü Leaky Gut çok yaygın ve böyle bir bilmecedir. Sızdıran bağırsaklarla ilgili ücretsiz bir web semineri veriyorum. Web semineri hakkında daha fazla bilgi edinmek için buraya tıklayın.

 10. Bu kiler elyafı, şeker isteklerini azaltarak kilo vermenize yardımcı olabilir. Yemekten önce elma sirkesi yemek, daha az yiyecekle daha dolgun hissetmenize yardımcı olabilir. Ek olarak, vücudunuzu detoks etmenin ve midenizin pH'sını dengelemenin doğal bir yolu olarak çalışır. Madde oldukça asitli olduğundan, içmeden önce bir veya iki çorba kaşığı su eklemeyi deneyin. Dipler!

 11. Kemik suyu, en sevdiğim şifalı yiyeceklerimden biri. Sağlığınızı somut şekillerde değiştirme ve yağ yakmanıza yardımcı olma potansiyeli gerçekten var. (1) Kemik broth'un içerdiği amino asitlerin bolluğu sayesinde, kemik broth kas parçalanmasını önler, metabolizmanızı arttırır ve vücudunuzu detoksifiye etmeye yardımcı olur.

 12. Atalarımız düzenli aralıklarla kemik suyu yerken, bir hayvanın vücudunun hiçbir bölümünü boşa harcamamaları nedeniyle, günlük beslenmemizde artık yaygın değildir. Ancak bu eski iksirin faydalarından yararlanabilirsiniz. Bu besin açısından zengin, yağ yakıcı yiyecekleri diyetinize eklemek için en sevdiğim Beef Bone Brote Recipe yapmayı deneyin.

 13. Bu baharatlı baharat, gıdalarınızdaki ısıyı arttırmaktan daha fazlası için iyidir. Cayenne biberi vücudunuzun yağ yakma ve enerjiyi takas etme kabiliyetini arttırır; tam da bu fazla kiloları atmaya çalışırken. Cayenne biberi de vücudunuzun metabolizmasını artırarak daha hızlı ve daha kolay yağ kaybetmenize yardımcı olur.

 14. Diyetime daha fazla acı biber sokmanın en sevdiğim yollarından biri, Gizli Detoks İçim ya da üstüne fazladan yağ yakıcı yiyecek gücü tekmelemek için en sevdiğim yiyeceklerimi serpmek.

 15. Aslen Meksika'da yetişen bu tohumlar bir beslenme merkezi ve gerçek yağ yakıcı yiyecekler. Sadece chia tohumlarını tüketmek enerjiyi arttırmakla kalmaz, aynı zamanda size daha fazla dayanıklılık kazandırır (uzun bir günün ardından bu antrenmanı alacaksınız!), Ancak sudaki ağırlığını çok fazla emdiği için, tohum vücudunuzun sindirimini yavaşlatmaya yardımcı olur . Bu, açlık acılarını ve şeker isteklerini azaltmaya yardımcı olur.

 16. Bu sihirli tohumları diyetinize almanın yollarını mı arıyorsunuz? Favori chia tohum tariflerimden bazılarına göz atın.

 17. Kilo vermeye çalışıyorsanız, tavuk hazır, güçlü ve yağ yakıcı bir besindir. Sadece üç ons tavuğu - yaklaşık bir iskambil destesi büyüklüğünde - vücudunuzun günlük protein değerinin yüzde 37'sini sağlar. Bu besin, vücudumuzun enerjili kalmasına, kaslarımızın yozlaşmış görünmesine ve karınlarımızın doygun hissetmesine yardımcı olur. Mümkün olduğunda, yerel olarak yetiştirilen veya yetiştirilen organik tavukları tercih edin.

 18. Bütün yağlar eşit üretilmez. Aslında, hindistan cevizi yağı tüketebileceğimiz en sağlıklı, en doğal yağlardan biridir. Tiroidinizin düzgün çalışmasını sağlarken hem vücut ağırlığını hem de vücut yağını azaltmanıza yardımcı olabilir. Pişirmenizde hindistancevizi yağı için bitkisel yağları değiştirmek, diyetinize yağ yakıcı başka bir besin eklemek için basit bir yoldur.

 19. Sadece lahanası, karnabahar ve Brüksel lahanası gibi pota gibi sebzeler değil, sizin için iyi malzemelerle dolu, aynı zamanda en sevdiğim yağ yakıcı yiyeceklerim. Çünkü onlar çevrede en besleyici olarak en sık kullanılan sebzelerden bazıları.

 20. Vücudunuzun bu sebzelerde bulunan kalori miktarına sağladığı faydalar, beslenme paranızın karşılığını daha fazla almanız anlamına geliyor. Vitaminlerle paketlenmiş olarak, bu sebzeler üzerinde suçluluk hissetmeyebilirsiniz.

 21. Kale Shake'mi ya da Turkey Bacon Brussels Lahanası tariflerimi dene ve bugün bunlardan daha fazla yemeye başla.

 22. Aslen Hindistan'da popüler olan açık bir tereyağı Ghee şaşırtıcı bir yağ yakıcı besindir. Yüksek duman noktası nedeniyle, ghee pişirme sırasında fito-besinlerini korur. Bonus olarak laktoz ve kazeine duyarlı bireyler için de uygundur. Ve içerdiği orta zincirli yağ asitleri sayesinde, ghee vücudunuzun diğer yağları yakmasına yardımcı olabilir. Kazan-kazan hakkında konuşun! Bu Somon Kek Tarifi'nde deneyin.

 23. Kırmızı et genellikle sağlıksız olduğu için damgalandı, ancak bu yaygın bir yanılgı. Bunun yerine, "yediğiniz şeysiniz", özellikle otlarla beslenen sığır eti için geçerli olan bir atasözüdür. Düşük kalitedeki sürümleri atlamak ve kaliteli sığır eti çıkarmak, vücudunuzu en yüksek protein kaynaklarından biriyle besleyeceğiniz anlamına gelir ve kilo kaybını teşvik etmeye yardımcı olur.

 24. Bu kiler elyafı, şeker isteklerini azaltarak kilo vermenize yardımcı olabilir. Yemekten önce elma sirkesi yemek, daha az yiyecekle daha dolgun hissetmenize yardımcı olabilir. Ek olarak, vücudunuzu detoks etmenin ve midenizin pH'sını dengelemenin doğal bir yolu olarak çalışır. Madde oldukça asitli olduğundan, içmeden önce bir veya iki çorba kaşığı su eklemeyi deneyin. Dipler!

 25. Kemik suyu, en sevdiğim şifalı yiyeceklerimden biri. Sağlığınızı somut şekillerde değiştirme ve yağ yakmanıza yardımcı olma potansiyeli gerçekten var. (1) Kemik broth'un içerdiği amino asitlerin bolluğu sayesinde, kemik broth kas parçalanmasını önler, metabolizmanızı arttırır ve vücudunuzu detoksifiye etmeye yardımcı olur.

 26. Atalarımız düzenli aralıklarla kemik suyu yerken, bir hayvanın vücudunun hiçbir bölümünü boşa harcamamaları nedeniyle, günlük beslenmemizde artık yaygın değildir. Ancak bu eski iksirin faydalarından yararlanabilirsiniz. Bu besin açısından zengin, yağ yakıcı yiyecekleri diyetinize eklemek için en sevdiğim Beef Bone Brote Recipe yapmayı deneyin.

 27. Bu baharatlı baharat, gıdalarınızdaki ısıyı arttırmaktan daha fazlası için iyidir. Cayenne biberi vücudunuzun yağ yakma ve enerjiyi takas etme kabiliyetini arttırır; tam da bu fazla kiloları atmaya çalışırken. Cayenne biberi de vücudunuzun metabolizmasını artırarak daha hızlı ve daha kolay yağ kaybetmenize yardımcı olur.

 28. Diyetime daha fazla acı biber sokmanın en sevdiğim yollarından biri, Gizli Detoks İçim ya da üstüne fazladan yağ yakıcı yiyecek gücü tekmelemek için en sevdiğim yiyeceklerimi serpmek.

 29. Aslen Meksika'da yetişen bu tohumlar bir beslenme merkezi ve gerçek yağ yakıcı yiyecekler. Sadece chia tohumlarını tüketmek enerjiyi arttırmakla kalmaz, aynı zamanda size daha fazla dayanıklılık kazandırır (uzun bir günün ardından bu antrenmanı alacaksınız!), Ancak sudaki ağırlığını çok fazla emdiği için, tohum vücudunuzun sindirimini yavaşlatmaya yardımcı olur . Bu, açlık acılarını ve şeker isteklerini azaltmaya yardımcı olur.

 30. Bu sihirli tohumları diyetinize almanın yollarını mı arıyorsunuz? Favori chia tohum tariflerimden bazılarına göz atın.

 31. Kilo vermeye çalışıyorsanız, tavuk hazır, güçlü ve yağ yakıcı bir besindir. Sadece üç ons tavuğu - yaklaşık bir iskambil destesi büyüklüğünde - vücudunuzun günlük protein değerinin yüzde 37'sini sağlar. Bu besin, vücudumuzun enerjili kalmasına, kaslarımızın yozlaşmış görünmesine ve karınlarımızın doygun hissetmesine yardımcı olur. Mümkün olduğunda, yerel olarak yetiştirilen veya yetiştirilen organik tavukları tercih edin.

 32. Bütün yağlar eşit üretilmez. Aslında, hindistan cevizi yağı tüketebileceğimiz en sağlıklı, en doğal yağlardan biridir. Tiroidinizin düzgün çalışmasını sağlarken hem vücut ağırlığını hem de vücut yağını azaltmanıza yardımcı olabilir. Pişirmenizde hindistancevizi yağı için bitkisel yağları değiştirmek, diyetinize yağ yakıcı başka bir besin eklemek için basit bir yoldur.

 33. Sadece lahanası, karnabahar ve Brüksel lahanası gibi pota gibi sebzeler değil, sizin için iyi malzemelerle dolu, aynı zamanda en sevdiğim yağ yakıcı yiyeceklerim. Çünkü onlar çevrede en besleyici olarak en sık kullanılan sebzelerden bazıları.

 34. Vücudunuzun bu sebzelerde bulunan kalori miktarına sağladığı faydalar, beslenme paranızın karşılığını daha fazla almanız anlamına geliyor. Vitaminlerle paketlenmiş olarak, bu sebzeler üzerinde suçluluk hissetmeyebilirsiniz.

 35. Kale Shake'mi ya da Turkey Bacon Brussels Lahanası tariflerimi dene ve bugün bunlardan daha fazla yemeye başla.

 36. Aslen Hindistan'da popüler olan açık bir tereyağı Ghee şaşırtıcı bir yağ yakıcı besindir. Yüksek duman noktası nedeniyle, ghee pişirme sırasında fito-besinlerini korur. Bonus olarak laktoz ve kazeine duyarlı bireyler için de uygundur. Ve içerdiği orta zincirli yağ asitleri sayesinde, ghee vücudunuzun diğer yağları yakmasına yardımcı olabilir. Kazan-kazan hakkında konuşun! Bu Somon Kek Tarifi'nde deneyin.

 37. Kırmızı et genellikle sağlıksız olduğu için damgalandı, ancak bu yaygın bir yanılgı. Bunun yerine, "yediğiniz şeysiniz", özellikle otlarla beslenen sığır eti için geçerli olan bir atasözüdür. Düşük kalitedeki sürümleri atlamak ve kaliteli sığır eti çıkarmak, vücudunuzu en yüksek protein kaynaklarından biriyle besleyeceğiniz anlamına gelir ve kilo kaybını teşvik etmeye yardımcı olur.

 38. Portakal bloktaki tek narenciye değil. Greyfurt da lezzetli ve bizim için neyse ki, aynı zamanda büyük bir yağ yakıcı yiyecek. (2) Meyvede bulunan enzimler, vücudunuzun şekeri parçalamasına, metabolizmanızı güçlendirmesine yardımcı olur ve - aldınız - bu kiloları düşürür. Kahvaltınızı artırmak veya bir bardak suya taze meyve suyunu sıkmak için bir dilim greyfurt eklemeyi deneyin. Bonus: Sadece greyfurt esansiyel yağı koklamak bile metabolizmanızı arttırmanıza yardımcı olabilir. Atıştırmalık isteklerinizi engellemek için bileğinize bastırın.

 39. Kısmen ot beslenen sığır etinde bulunan düşük yağ içeriği sayesinde kötü kolesterol seviyelerini azaltacaksınız. Ayrıca daha yüksek seviyede vitamin, antioksidan ve iyi yağlar tüketeceksiniz. Bedeniniz ve skala, ot beslenen ete geçiş yaptığınızda farkı görecektir!

 40. Lahana, ıspanak, lahana yeşili ve İsviçre pazı gibi yapraklı yeşillikler besin ve demirle doludur. Bu yağ yakıcı gıdalar kasların düzgün çalışmasını ve bir çalışmadan uzun süre sonra kalori yakmasını sağlar (3). Ayrıca, kemiklerin güçlü kalmasını sağlayan ve osteoporozdan korunmanıza yardımcı olarak vücudunuzun normal yaşlanmaya devam etmesini sağlayan K vitamini ile doludurlar.

 41. Bir bardak matka yeşil çayının içilmesi, yatıştırıcı olmaktan çok daha fazlasıdır; düzenli olarak içilmesi aslında vücut yağını azaltabilir ve kolesterol seviyesini düşürebilir. Ayrıca, patlama eğitimi gibi yüksek yoğunluklu egzersizlerden sonra vücudunuzun daha hızlı bir şekilde onarılmasına yardımcı olur. Mağazada satılan hiçbir enerji içeceğinin bu faydaları karşılayamayacağını garanti ediyorum!

 42. Kefir, tıbbi faydaları olan yoğurtlara benzer fermente bir içecektir. Ayrıca, vücudunuzda enfeksiyonlarla mücadelede yardımcı olan (iyi!) Bakterilerle birlikte probiyotiklerle doludur. Probiyotikler ayrıca kilo vermeye çalışanlar için iyi bir haber - onları yemek kilo kaybı ile ilişkilidir. (4) Haftada birkaç kez yoğurt için kefir değiştirmeyi deneyin.

 43. Rooibos çayı teknik olarak bitkisel bir içki olsa da, kilo kaybı topluluğunda dalgalar yaratıyor. Zayıflama ve metabolizmayı artırmaya yardımcı olabilecek bir flavonoidler ve fitokimyasallar içerdiğinden, yağ yakıcı gıdalarımdan biri haline geldi. Sağlıklı, enerji verici bir değişim için normal yeşil çay yerine

 44. Kahvaltı yüzünüze peynir altı suyu proteini eklemek veya günlük bir takviye almak, vücudunuzun yalnızca vücut yağını düşürmekle ve kas tonusunu arttırmakla kalmaz, aynı zamanda kan şekeri stabilize ederken enerji seviyelerini yükseltir. Bir multitasker hakkında konuşun! Egzersiz sonrası bir tedavi için bu İnce Nane Proteini Smoothie ekleyerek seviyorum.

 45. Sonraki Oku: Nasıl Hızlı Kilo Verilir: En İyi Diyetler, Egzersizler ve İpuçları

 46. Sesinden sızan bağırsakların sadece sindirim sistemini etkilediğini düşünebilirsiniz, ama gerçekte daha fazla etkileyebilir. Çünkü Leaky Gut çok yaygın ve böyle bir bilmecedir. Sızdıran bağırsaklarla ilgili ücretsiz bir web semineri veriyorum. Web semineri hakkında daha fazla bilgi edinmek için buraya tıklayın.Donate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407