Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


Yurtsever Piknik için Diyet İpuçları

# 6 Ev temizliği

 1. Plaj barbeküsünde yiyecek yönetimi sizin için kolaysa bunu okumayın.

 2. Ama ızgaradan yeni çıkmış bir sosisliyi seviyorsanız, kırmızı, beyaz ve mavi keklere dayanamıyorsanız ve dokuz tabakalı vejetaryen nacho sosunu yemeğe her zaman rasyonelleştiriyorsanız Herhangi bir vejetaryen fayda, tüketilen miktarın yanı sıra, suyunu taşımak için kullanılan cipslerin ardından yutmaya devam etmek için yutulur.

 3. Eğer benim gibiyseniz, şeker kötülükleri hakkında bol miktarda bilgiye sahipsin, ama tahmin et ne oldu? Tatlı dişler bilgiyi önemsemez. Bu sizin için bir zil çalarsa, piknik planınızı tasarlamak için yeterli zamana sahip olursunuz, böylece bu hafta sonu yemekle dolu festivaller için piknik sepetinin dışında düşünebilirsiniz.

 4. Öncelikle, yasak yiyeceklere direnme isteğinize bağlı olmayın. Anoreksik olmadığınız sürece, irade gücü kilo kaybı neredeyse imkansızdır. Demek piknik planın olmalı. Bir planın var mı? Kilo kaybeden olmanın anahtarı budur. Ayrıca tatil pikniği gibi harika buluşmalardan kaçınmak da gerçekçi değildir. Hayat yaşanmalı ve "piknik" kelimesini söylemek beni mutlu ediyor. Öyleyse git, ama bu kaygan hileleri piknik yapmak için getir:

 5. Tek yapmanız gereken neye sahip olamayacağınıza ve neye sahip olamayacağınıza dair özel bir plan hazırlamak ve ardından aşağıdakileri yaparak başarınız için kendinizi hazırlamanız:

 6. 1. Piknikte hangi yemeklerin olacağını önceden öğrenin. Yemek için sağlıklı bir şey yoksa, o tasarıya uyan bir şey getir.

 7. 2. Varıştan önce büyük bir bardak su içiniz ve bazı sebzelerden oluşan sağlıklı bir aperatif alın. Bu piknik turta daha az vatansever görünmesini sağlayacaktır.

 8. 3. Yemek için oturun.

 9. 4. Her bir ısırığı 20 ila 30 kez çiğneyin.

 10. 5. Diğerleri yerken tüm konuşmayı yapın.

 11. 6. İkiden fazla alkollü içki içmeyin ve tam olarak hangi alkollü içeceğe geçiş yapacağınızı bilin.

 12. 7. Piknik boyunca içmek için lezzetli, fakat düşük kalorili bir şeyler getirin. Bu, sizi tam hissetmenize yardımcı olacak, bu da sizi yavaşlatacak.

 13. 8. Yiyeceklerden olabildiğince uzak durun. Ulaşamazsan, onu yemeyeceksin. Sebzeli nacho sosunun önüne oturmayınız.

 14. 9. En sıska kişiyi bul ve yanlarına otur. Nasıl yediklerini izleyin ve yavaş yemeyi deneyin.

 15. 10. Planınızı önceden seven birisine söyleyin ve onlardan vazgeçmenize yardımcı olmalarını isteyin.

 16. 11. Eğlenceli bir oyun getirin, böylece yemek yemeniz tek etkinlik değildir. Bir Frizbi veya uçurtma, pikniğe mükemmel övgüdür. Daha fazla aktivite, genellikle seyircilerin bile, herkesin daha eğlenceli olduğu anlamına gelir

 17. 12. Tabağınızda hemen yemek istemediğiniz şeyleri atın. Yemek bittiğinde herkese bittiğini söyle. Peçeteni tabağa at, kalk, Frizbi al. Eğer bir Frizbi fırlatıyorsanız, bir S'more tutamazsınız, bir tanesini yiyin.

 18. 13. Meşgul kal. Eğer bir güneş banyosu değilseniz ve yapacak başka bir şey yoksa, yemek yiyeceksiniz. Yemek yemekten başka yapacak bir şey bulamazsanız, sepetinizi toplamanın ve şükranlarınızı söylemenin tam zamanı.

 19. 14. Rahat bir bel kemeri ile kıyafet giyin. Konfor bölgenizi genişletmeye ne zaman başladığınıza dair anında geri bildirim alacaksınız.

 20. Bu ipuçları ayrı ayrı aptalca gelebilir, ancak bunları birlikte kullanmak sağlam bir plandır. Teknik açıdan buna karşı eylem denir ve başarılı kilo kaybıyla doğrudan ilişkilendirilir.

 21. Bu ipuçlarını tekrar tekrar duymanızın bir nedeni var. Çalışırlar. Ama onları gerçekten uygulamak zorundasın. Pazartesi sabahı uyanırken, terazilerde zıplayarak ve ne tartığınızı görmek için sabırsızlandığınızı düşünün. Şimdi bu vatansever bir fikir.

 22. Plaj barbeküsünde yiyecek yönetimi sizin için kolaysa bunu okumayın.

 23. Ama ızgaradan yeni çıkmış bir sosisliyi seviyorsanız, kırmızı, beyaz ve mavi keklere dayanamıyorsanız ve dokuz tabakalı vejetaryen nacho sosunu yemeğe her zaman rasyonelleştiriyorsanız Herhangi bir vejetaryen fayda, tüketilen miktarın yanı sıra, suyunu taşımak için kullanılan cipslerin ardından yutmaya devam etmek için yutulur.

 24. Eğer benim gibiyseniz, şeker kötülükleri hakkında bol miktarda bilgiye sahipsin, ama tahmin et ne oldu? Tatlı dişler bilgiyi önemsemez. Bu sizin için bir zil çalarsa, piknik planınızı tasarlamak için yeterli zamana sahip olursunuz, böylece bu hafta sonu yemekle dolu festivaller için piknik sepetinin dışında düşünebilirsiniz.Donate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407