Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


Yoğurtta Neden Lezzetli Koku Gider

“Diyet” yapmayın

 1. Yunan yoğurt - normal yoğurttan daha keskin, daha keskin bir alternatif - birkaç yıldan beri popülerlik artmaktadır, 2007’de yoğurt pazarının yüzde bir payından 49’a kadar Geçen yaz%. Fakat eğilim orada durmuyor. Giderek artan bir şekilde Yunan yoğurtunun tuzlu versiyonunun ortaya çıktığını görüyoruz. Niye ya? Tuzlu yoğurt, gıda trendlerinin mükemmel bir fırtınasıdır.

 2. Mükemmel tadı ve besinsel faydaları göz önüne alındığında -% 40 daha az şeker,% 38 daha az sodyum ve geleneksel yoğurttan iki kat daha fazla protein - Yunan yoğurtunun popülaritesi çok az sürpriz olmalı . "Normal" yoğurttan çok daha az tatlı olduğundan, Yunan yoğurtunun hem tatlı hem de tuzlu malzemelerle iyi bir şekilde eşleşmesini sağlayan tarafsızlığı vardır.

 3. Bununla birlikte, Yunan yoğurtunu içeren meyveli üveyler ve tatlılar ortak yerler olsa da, şekerli yoğurttan ve diğer şekerli atıştırmalıklardan uzak yeni bir trend bu çok yönlü yemeği tamamen yeni bir yöne götürüyor. Bu bize Associated Press'in 2015 yılındaki en sıcak yiyecek trendlerinden biri olarak adlandırılan tuzlu yoğurt getiriyor.

 4. Eklenen protein ve somut bir lezzet uğruna "normal" yoğurtumuzdan çok fazla şeker ve karbonhidrat içeriğimizi kaldırarak, tuzlu bir başarı için Yunan yoğurtunu hazırladık. Salatalık, zeytinyağı ve tuz ve biber gibi lezzetli içerikler eklemeye başlamak için mantıklıdır. Başka bir deyişle, tuzlu yoğurt, Yunan yoğurtunun meteorik yükselişinin gelişiminde bir sonraki mantıklı adımdır.

 5. OKUYUN: Değiştirmeler: Sourcream veya Ayran Olmadan Tangy Lezzeti Nasıl Alabilirsiniz

 6. Tuzlu Yoğurt Nedir?

 7. Baharatlı yoğurt, başka bir akşam yemeği tarifinde bulabileceğiniz sade, süzülmüş yoğurtla birlikte verilen baharatlı malzemeleri karıştırmak suretiyle yapılır - havuç, pancar, avokado ve mango gibi şeyler.

 8. Süzme yoğurdu tuzlu, belki de beklenmedik malzemelerle birleştirmeyi seviyoruz ve bunu Jalapeno Salsa ve Yunan Yoğurt Kremalı Meksika Tava Lazanya gibi tariflerde belirgin bir şekilde gösterdik.

 9. Neden Bu Kadar Popüler?

 10. Her şeyden önce, Yunan yoğurt hemen hemen her şey ile iyi gider. Ve, besinsel yararları nedeniyle, yağlı malzemeler için mükemmel bir alternatiftir veya şekeri yüksek diğer yoğurtlara daha sağlıklı bir alternatif oluşturur.

 11. Manhattan’da görünen tuzlu yoğurt dükkanlarıyla trend kitlelere yayılıyor. Örneğin, Chobani Soho, Humus Za'atar (humus, nohut, zatar, sızma zeytinyağı, limon kabuğu deniz tuzu ve karabiber) ve Ispanaklı Sarımsak Dip (ıspanak ve sarımsaklı yoğurt sosu, Kalamata zeytinleri) gibi lezzetli kreasyonlarla övünen , sumak ve sızma zeytinyağı). Sohha Chelsea'deki Yoğurtlu Yoğurt, kavrulmuş çam fıstığı, haşhaş ve susam, sarımsak ve soğandan oluşan "Everything Bagel" adında bir harmana sahiptir.

 12. OKUYUN: Siz Sevdiniz: Fas Arpacık Soğanı Sosu

 13. (Resim: İyi Yumurtalar)

 14. Ve Whole Foods'ta Blue Hill'in sebzeli yoğurtunu balkabagi, pancar, havuç ve domates çeşitlerinde bulacaksınız.

 15. Plated'da, Buffalo-Sriracha Piliç ve Yoğurt Çiftliği ile Beyaz Pizza gibi yemeklere Yunan yoğurtunu eklemenin yeni ve lezzetli yollarını buluyoruz.

 16. Kendi lezzetli yoğurt tariflerini evde yapmak isteyenler için, bu kolay olamazdı. Sadece o sade, keskin yoğurdu, zeytinyağı, salatalık ve tuz kadar yumuşak malzemelerle ya da kabak ve tatlı patates kadar önemlidir.

 17. Bir fotoğraf çektiğinizden ve Instagram'da, Facebook'ta ve Twitter'da #platedpics ile paylaştığınızdan emin olun.

 18. Yunan yoğurt - normal yoğurttan daha keskin, daha keskin bir alternatif - birkaç yıldan beri popülerlik artmaktadır, 2007’de yoğurt pazarının yüzde bir payından 49’a kadar Geçen yaz%. Fakat eğilim orada durmuyor. Giderek artan bir şekilde Yunan yoğurtunun tuzlu versiyonunun ortaya çıktığını görüyoruz. Niye ya? Tuzlu yoğurt, gıda trendlerinin mükemmel bir fırtınasıdır.

 19. Mükemmel tadı ve besinsel faydaları göz önüne alındığında -% 40 daha az şeker,% 38 daha az sodyum ve geleneksel yoğurttan iki kat daha fazla protein - Yunan yoğurtunun popülaritesi çok az sürpriz olmalı . "Normal" yoğurttan çok daha az tatlı olduğundan, Yunan yoğurtunun hem tatlı hem de tuzlu malzemelerle iyi bir şekilde eşleşmesini sağlayan tarafsızlığı vardır.

 20. Bununla birlikte, Yunan yoğurtunu içeren meyveli üveyler ve tatlılar ortak yerler olsa da, şekerli yoğurttan ve diğer şekerli atıştırmalıklardan uzak yeni bir trend bu çok yönlü yemeği tamamen yeni bir yöne götürüyor. Bu bize Associated Press'in 2015 yılındaki en sıcak yiyecek trendlerinden biri olarak adlandırılan tuzlu yoğurt getiriyor.Donate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407