Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


Yoksulluktaki Anneler İçin Anneler Günü Dilek

Beslenme Uzmanlarına Göre Süpermarketteki En Sağlıklı Dilimli Ekmekler

 1. Bazı anneler için bu Anneler Günü'nde hiç çiçek ya da brunch olmayacak, çünkü aileleri hediye alamaz. Bu anneler nadiren kutlanır. Ama öyle olmalılar. Çocukları temel ihtiyaçlarını karşılayacak kadar parasız yetiştirmek, oksijensiz bir Olimpiyat sporcusu olmak gibidir. Aşırı stres altında, en iyi koşullar altında zaten zor olan bir şey yapıyorlar. Düşük gelirli pek çok anne madalyayı haketse de, düzensiz bir oyun alanı arasında dolandıklarından sık sık sert yargılanıyorlar.

 2. Belki daha şanslı ebeveynlerimiz gözlerimizi yuvarlar çünkü bir fırın satışı yapmak ya da bir okul gezisine yardım etmek için her zaman hayır der. Zamanında ücretli bir işi olduğunu - kadınların orantısız şekilde yaptıkları gibi - programında öngörülebilirliği ve ücretli izinleri olmadığını unutuyoruz.

 3. Belki kızının doğum günü için dondurmaya gidiyor. Satın alma hattındaki herkes, Gıda Pullarını kullanan birisinin market seçiminde karar verme hakkına sahiptir - özellikle de çoğu Amerikalı gibi kilolu ise.

 4. Tek bir annede başarısızlık aramak yerine, bu kadar çok anneyi yoksulluk içinde tutan yapılara bakmalıyız. Kadınlar ve çocuklar, Amerika'daki fakirlerin yüzde 70'ini oluşturuyor.

 5. 10 Amerikan aileden 4'ü, ailede tek veya birincil ekmek kazananı olarak annelere güvenirken, kadınların hala Birleşik Devletlerde geçim maaşı kazanma şansı yok. Kadınlar düşük ücretli işlerde fazla temsil edilmektedir ve vasıflı işlerde olsalar bile, erkek meslektaşlarından daha az ücret almaktadırlar. Amerikalı kadınlar, erkek işçilerin yaptığı her dolar için 79 sent kazanıyor. Bunun üzerine, ya destekleyecek yeterli sisteme sahip olmayan bir millette daha yaşlı ve çocuk bakımı sorumluluklarını üstlenirler.

 6. Yıllarca yoksulluk içinde insanlara hizmet etmekle, çoğu zaman tam zamanlı pozisyonlar ya da faydalar sunmayan düşük ücretli işlerde olsa da, çoğu işin bu işe yaradığını buldum. Toplu olarak telafi edilmemesi gerektiğine karar vermemiz gereken temel işler bunlar: evde sağlık yardımı, çocuk bakımı sağlayıcıları, temizleyiciler. Ekonomi Politikaları Enstitüsü tarafından yapılan araştırmada, çalışmaya uygun olan yoksul yetişkinlerin yüzde 63'ünün istihdam edildiği tespit edildi. Çalışmanın 3.3 milyon Amerikalı işsizken ve aktif olarak iş ararken yapıldığını unutmayın. Fakir çalışanların yaklaşık yüzde 20'si yarı zamanlı işlerde idi.

 7. Zavallı anne ve babaların çalışmaya istekli olmadıkları değil, ekonominin onlara zor işten gelişmeleri için çok az fırsat sunması ve güvenlik ağı programlarının desteklenmesi için yetersiz kalması düşük ücretler veya çalışamayanlar için sağlayın. Yoksul Ailelere Geçici Yardım gibi güvenlik ağı programları, devletler başvuru sahiplerine daha fazla engel oluşturduğundan, daha az sayıda aile tarafından kullanılabilir. Bu faydaların satın alma gücü, son on yılda yüzde 20'den fazla düştü. Bu sorunları çözene kadar, çok fazla aile için mutsuz Anneler Günleri olacak. Bu önemli işi yaparken, bu annelere hak ettikleri saygıyla da davranmalıyız. Anneler Günü'nde, sonları buluşturmak için mücadele eden tüm anneleri tanımak istiyorum:

 8. Çocuk bezi satın almak için paranızın olması için çoğu gün öğle yemeği yemeden kendiniz kaldığınız için teşekkür ederiz.

 9. İşten eve geldiğiniz akşamları yorulduğunuz ve akşam yemeğini yapmak için doğruca mutfağa gideceğiniz için teşekkür ederiz, çünkü ara sıra eve servis gecesi bile karşılayamayacağınız lüks .

 10. İnsanları eski clunker'ınızdaki büyük, güzel evlerinden dışarıya baktıklarını bilseniz bile, çocuklarınızı kandırmak veya tedavi etmek için daha güvenli bir mahalleye götürdüğünüz için teşekkür ederiz.

 11. Çocuklarınız için kütüphane kitaplarını alabilmeniz için yağmurda iki otobüs aldığınız için teşekkür ederiz.

 12. Ailenizle geçiremediğiniz Noel sabahları için teşekkür ederiz, çünkü bakım ev işçileri tatil yapamazlar.

 13. Hayatı çocuklarınız için daha iyi hale getirmek için yapacak çok şey var. Sizi geri iten haksız bir politika dalgasına karşı yüzüyorsunuz. Ama sen hala yüzüyorsun. Harikasın. Gül, çikolata, yatakta kahvaltı hak ediyorsun. En önemlisi, mümkün olmadığında geçim maaşı ve gerçek bir yardım kazanmak için adil bir şansı hakediyorsunuz.Donate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407