Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


Yılını Bang İle Bitir: Epic Office Tatil Partisi Nasıl Atılır

37 Şirket Tatil Partileri Hakkında Komik Tweetler

 1. Şirketime başladığımdan beri VerticalResponse, tatilleri kutlamak için bir şey yaptık. Bizim için yılın sonu en yoğun zamanımız. Çalışanlarımız çok çalışıyor, müşterilerimizin e-posta pazarlama kampanyalarının kapıdan çıkmasını sağlıyor çünkü birçok küçük işletme için bu da en yoğun sezonu.

 2. Ve her yıl şirketimiz büyüklük kazanıyor, bu yüzden özel etkinlikler ve kutlamalar düzenlemek daha pahalı hale geliyor. Ancak bence onlar önemli ve özellikle şirketiniz büyüyorsa, her işletme modeline dahil edilmeleri gerekiyor. Çalışanlarınız en önemli varlıklarınızdır ve takdir edilmeleri gerekir.

 3. İlk tatil kutlamamız San Francisco'daki güzel ve sakin bir restoranda 10 kişiyle bir akşam yemeğiydi. Bunu bir daha asla yapmayacağıma yemin ettim. Lezzetli olmasına rağmen, sıkı çalışmamızın ilk yılını kutlayan çılgın, eğlenceli bir kutlamadan çok uzaktı. Şimdi, insanların her yıl partiyi hatırladıkları ve sahip olduğumuz noktaya "epik" partiler düzenliyoruz.

 4. İşte başarı için tarifimiz:

 5. Kutlamanın zirvesinde, gönüllü programlarımıza en çok bağış yapan çalışanlardan, şirket adına bağışta bulunmaları için kendi seçtikleri bir hayır kurumunu seçmelerini istiyoruz. Yani bu tamamen sefahat ile ilgili değil; elimizden geldiğince geri veriyoruz!

 6. Elbette, bir kutlama ani gelirde görünmeyen bir masraftır. Ancak faydalar mutlu çalışanlar şeklinde gelir ve mutlu çalışanlar sonunda bize mutlu müşteriler verir.

 7. Janine Popick, küçük işletmeler ve e-posta pazarlaması, etkinlik pazarlaması, çevrimiçi anketler, sosyal dahil olmak üzere kar amacı gütmeyen kuruluşlar için eksiksiz bir self-servis çevrimiçi pazarlama çözümleri paketi sunan VerticalResponse'nin CEO ve kurucusudur. medya ve doğrudan posta. Ayrıca, Küçük İşletmeler için VerticalResponse Pazarlama Blogunun CEB'sini (İcra Blog Yazarı).

 8. Şirketime başladığımdan beri VerticalResponse, tatilleri kutlamak için bir şey yaptık. Bizim için yılın sonu en yoğun zamanımız. Çalışanlarımız çok çalışıyor, müşterilerimizin e-posta pazarlama kampanyalarının kapıdan çıkmasını sağlıyor çünkü birçok küçük işletme için bu da en yoğun sezonu.

 9. Ve her yıl şirketimiz büyüklük kazanıyor, bu yüzden özel etkinlikler ve kutlamalar düzenlemek daha pahalı hale geliyor. Ancak bence onlar önemli ve özellikle şirketiniz büyüyorsa, her işletme modeline dahil edilmeleri gerekiyor. Çalışanlarınız en önemli varlıklarınızdır ve takdir edilmeleri gerekir.

 10. İlk tatil kutlamamız San Francisco'daki güzel ve sakin bir restoranda 10 kişiyle bir akşam yemeğiydi. Bunu bir daha asla yapmayacağıma yemin ettim. Lezzetli olmasına rağmen, sıkı çalışmamızın ilk yılını kutlayan çılgın, eğlenceli bir kutlamadan çok uzaktı. Şimdi, insanların her yıl partiyi hatırladıkları ve sahip olduğumuz noktaya "epik" partiler düzenliyoruz.

 11. İşte başarı için tarifimiz:

 12. Kutlamanın zirvesinde, gönüllü programlarımıza en çok bağış yapan çalışanlardan, şirket adına bağışta bulunmaları için kendi seçtikleri bir hayır kurumunu seçmelerini istiyoruz. Yani bu tamamen sefahat ile ilgili değil; elimizden geldiğince geri veriyoruz!

 13. Elbette, bir kutlama ani gelirde görünmeyen bir masraftır. Ancak faydalar mutlu çalışanlar şeklinde gelir ve mutlu çalışanlar sonunda bize mutlu müşteriler verir.

 14. Janine Popick, küçük işletmeler ve e-posta pazarlaması, etkinlik pazarlaması, çevrimiçi anketler, sosyal dahil olmak üzere kar amacı gütmeyen kuruluşlar için eksiksiz bir self-servis çevrimiçi pazarlama çözümleri paketi sunan VerticalResponse'nin CEO ve kurucusudur. medya ve doğrudan posta. Ayrıca, Küçük İşletmeler için VerticalResponse Pazarlama Blogunun CEB'sini (İcra Blog Yazarı).Donate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407