Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


İyi Lezzet: Her şey ayrıntıda! # X27; s [! 4647 => 1130 = 1!

Yavaş Tencere Kaçırdığın Hack'leri

 1. Deneyimlerime göre, iyi tat ile ilgili tüm tartışma sürekli kuşatma altında. Yani, iyi ya da kötü tadı neyin temsil ettiğini kim söyleyebilir? Bir dereceye kadar, iyi tat, aile şartlarının bir sonucu olabilir veya bir hediye veya yetenek gibi iyi bir tada sahip olmak - birinin doğduğu bir şey olabilir. Ya da belki bir hobi gibi, estetik açıdan zevk aldığınız, yaratıcılığınızla daha fazla temas halinde olmanızı sağlayan bir şey. Bu özelliklerin herhangi birinin doğru olup olmadığına bakılmaksızın, konunun gerçeği budur - iyi tat, tüm ayrıntılara dikkat etmenin bir sonucudur. Ve ayrıntılarımıza dikkat etmeye aşina olduğumuzda, sanki DNA'mıza yeni bir alışkanlık kazandırır.

 2. Bir süre önce tanıştığım, iletişim konusunda uzman olarak bilinen bir adama hatırlattım. İyi konuşulan ve oyunculuk geçmişinden hoş bir adam. İletişim kurmayla ilgili külçeleri paylaştığı bir etkinlikte, seyirciye donanma ceket, beyaz gömlek ve gri pantolonun güvenilir kıyafetinin kendinden emin ve rahat hissetmesini sağladığını açıkladı. Kıyafeti için bir tür üniforma olarak bahsetti. Ancak hepsi bu kadar iyi, ancak bu günlerde kişinin üniformasının güncel görünmesi gerekiyor. Bu beyefendinin ayağı gerçekten donanma idi, ama yorgun ve yıpranmış görünüyordu. Ayrıca, günümüzün stil detaylarından hiçbirini yankılamadı. Beyaz gömleği berrak olmaktan uzaktı, aslında biraz sarı görünüyordu. Gevşekleri çok kısaydı, yürüdüğü zaman ayak bileklerini salladılar. Buna ek olarak, göze çarpan bir gözle, sarkıklarının gri dokusu açıkça sentetikti, bu da kendini cansız, düz, kırılgan ve ucuz görünümlü olarak gösteriyor.

 3. Bu iletişim uzmanının tanımadığı ayrıntılardan biri, üniformasını açık bir şekilde tartışarak, başka bir zaman dışı kıyafetine istenmeyen bir dikkat çekebilecek şeyi getirdiği idi. Bu adamın kıyafetindeki detayların birçoğu, olması gerekenden çok uzaktı. Ve evet, kıyafet, mobilya, tımar rejimi vb. Seçtiğimizde iyi bir göze sahip olmak çok yararlıdır. Bu nedenle, eğer iyi bir tada sahip olmak isterse iyi bir göz geliştirmek için çaba sarf etmek şarttır. Bu beyefendiyi daha iyi tanısaydım, görüşümü (hassas bir şekilde olsa da) onunla paylaşma girişiminde bulunabilirdim. Unutmayın, bugünlerde moda ve stil demokratikleştirildi, bütçeniz ne olursa olsun, tatmin olabileceğinden eminim. Karşılaştığım o kadar çok erkek ve kadın gibi, bu beyefendi düşünce tarzına sıkışmış gibi görünüyordu. Görünüşüyle ​​ilgili olarak dayanılmazmış gibi olduğundan emindi. Eğer biri esnek olmaya istekli değilse, değişmeye istekliyse ve gelişmeye istekliyse, iyi bir tat sizi uzak tutacaktır. Aslında, ayrıntılara katılmak için ne kadar zaman vermemiz gerekiyor. Yaşamınızda iyi bir tadın olmasını sağlamak için kaliteli zaman harcamak istemiyorsanız, asla sizin için meyve vermeyebilir.

 4. Lezzeti iyi olan biri olarak karşılaşabilmenizi sağlamanın etkili bir yolu güncel kalmaktır. Zevkli sayılan yüksek kaliteli dergileri okuyun, şık kıyafetler ve aksesuarlar satan mağazaları ziyaret edin. Bu şekilde, osmoz tarafından sanki hem tanıdık olacaksınız hem de bazılarınız için çok yeni olabilecek şeylere tam olarak uyacaksınız. Stil dünyasında neler olup bittiğinin daha farkında olmak, tasarım ve görünüm yaşadığımız zamanlarda “olması gereken” olmuştur. Pek çok insan, daha fazla araştırma yapmak için çok az zamanla ya da hiç zaman ayırmadan hakkımızda kesin kararlar veriyor. Güzel mimari, rafine sanat, iyi tasarlanmış kıyafetler, mükemmel ayakkabılar ve zarif tımar alemlerine girerek, özlemlerimiz daha sofistike hale geldi. Tadı güzelleştirmek için yeni ve farklı yollar öğrenmeye başlarız. Son olarak, iyi bir davranışla bir araya getirilmiş iyi bir zevk, sofistike bir şekilde iletişim kurmak istiyorsak önemli bir kombinasyondur.

 5. İyi bir tat geliştirmenize yardımcı olacak bazı ipuçları:

 6. Malcolm Levene'den daha fazlası için, buraya tıklayın.

 7. Başarı ve motivasyon hakkında daha fazla bilgi için, buraya tıklayın.

 8. Deneyimlerime göre, iyi tat ile ilgili tüm tartışma sürekli kuşatma altında. Yani, iyi ya da kötü tadı neyin temsil ettiğini kim söyleyebilir? Bir dereceye kadar, iyi tat, aile şartlarının bir sonucu olabilir veya bir hediye veya yetenek gibi iyi bir tada sahip olmak - birinin doğduğu bir şey olabilir. Ya da belki bir hobi gibi, estetik açıdan zevk aldığınız, yaratıcılığınızla daha fazla temas halinde olmanızı sağlayan bir şey. Bu özelliklerin herhangi birinin doğru olup olmadığına bakılmaksızın, konunun gerçeği budur - iyi tat, tüm ayrıntılara dikkat etmenin bir sonucudur. Ve ayrıntılarımıza dikkat etmeye aşina olduğumuzda, sanki DNA'mıza yeni bir alışkanlık kazandırır.Donate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407