Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


İşyerinde BYOD: Yararları, Riskleri ve Sigorta Etkileri

Müzik seninle sopa.

 1. Kendi Cihazını Getir (BYOD) için küresel pazarın 2017 yılına kadar 181.39 milyar dolara ulaşması bekleniyor. BYOD politikaları çalışan memnuniyetini ve rahatlığını arttırmanın harika bir yolu olabilir ve kuruluşların% 74’ü ya bu eğilimi kullanarak ya da gelecekte yapmayı planlayın.

 2. BYOD genişlemeye devam ettikçe, işverenlerin kendilerini ve çalışanlarını ilgili risklere karşı gerektiği gibi koruduklarından emin olmaları gerekir. Bu, doğru sigorta kapsamına sahip olmayı da içerir.

 3. Fakat bu doğru sigorta kapsamı, hızla genişleyen bir teknoloji ortamı için nasıl görünüyor? Sigortacılar eşit şekilde işlerini kendileri için mahvederler. Sigorta endüstrisi, şirketleri BYOD ile ilişkili yeni ve ortaya çıkan risklere karşı koruyan mevcut teklifleri geliştirmek veya geliştirmek için önceden planlama yapmalıdır (örneğin, tehlikeye girmiş verilerden sorumlu taraflar). Bu, kuruluşlara ihtiyaç duydukları koruma ve kapsama seçeneklerini sağlayacaktır.

 4. Veri koruması gelişirken, işletmeler işyerinde BYOD ile ilişkili faydalar, riskler ve sigorta etkileri hakkında bilgilendirilmeli.

 5. BYOD’nun faydaları Çalışanların kendi cihazlarını çalıştırmalarına izin verdiğinizde, her iki tarafa da fayda sağlayan daha açık, verimli ve rahat bir ortam yaratabilir. Bazı BYOD avantajları şunlardır:

 6. BYOD çalışma ortamınızı artırabilse de, bu politika yeni risklere ve risklere kapı açabilir. Bu risklerden kaçınmak için işletmeler neleri içerdiklerini ve kritik verileri güvence altına almak için nasıl ekstra bir koruma katmanı sağlayabileceklerini anlamalıdır.

 7. İşinize Tehdit Verebilecek Riskler Tech Pro Research’ün 2014 raporuna göre, kuruluşların% 78’i BYOD’dan yararlanmak için bir numaralı tereddütlerini güvenlik olarak belirtti. BYOD söz konusu olduğunda, birçok risk sizin ve çalışanlarınızın gizlilik kaygılarıyla ilişkilidir.

 8. Çalışanların işyerinde BYOD kullanmalarına izin verirseniz, aşağıdakilerle ilgili güvenlik riskleri yaşayabilirsiniz:

 9. Bu risklerin her biri, uygun önlemler alınmadığında şirketinizin değerli ve hassas verilerini tehdit eder.

 10. İşletmenize bir BYOD politikası uygulamadan önce, çalışanların izlemesi gereken düzenlemelerin ana hatlarını çizen bir güvenlik planı geliştirin. Çalışanlarınızı bu düzenlemelere uymanın önemi konusunda eğitin; böylece verilerin tehlikeye girme riskini önleyebilirsiniz.

 11. BYOD’un Sigorta Etkileri En iyi güvenlik önlemleri, uygulamaları ve politikaları olsa bile, işletme verileri bilgisayar korsanlarına karşı savunmasız kalabilir. Siber sorumluluk sigortasının devreye girdiği yer burası.

 12. Henüz yapmadılarsa, sigorta şirketleri şirketleri ve çalışanlarını içeren veri gizliliğinin özel gereksinimlerini karşılamak için tasarlanmış ürünler ve hizmetler geliştirmelidir. Bunu yapmak için, sigorta endüstrisinin ürünlerin BYOD trendleri ve çalınan verilerden ve kimin zarar görmesinden, cihazların zarar görmesi durumunda ortaya çıkan zararlardan sorumlu olanlar gibi yeni maruz kalma alanlarından haberdar olmak için yeni maruz kalma alanları ile güncel olmasını sağlamak için eğrinin önünde kalması gerekecektir. işyerinin.

 13. Sigortacılar BYOD ile ilgili tüm endişeleri ve riskleri derinlemesine bilerek, ağrı noktalarını azaltabilir ve ticari müşteriler tarafından ihtiyaç duyulan temel korumayı sağlayabilir. BYOD çalışanların “her zaman açık” olmalarını sağladığından, bir işletme sigortasının da olması gerekir. [! 2838 => 1140 = 1!

 14. Şirketinizin kritik verilerini nasıl yeterince güvence altına alabileceğinizi öğrenmekle ilgileniyor musunuz? "5 Yollu Risk Yönetimi İş Verilerinizi Koruyabilir."

 15. Not: Bu makalenin bir sürümü www.INGUARD.com'da yayınlandı.

 16. Resim Kredisi: Stardoll üzerinden kaboompics

 17. Kendi Cihazını Getir (BYOD) için küresel pazarın 2017 yılına kadar 181.39 milyar dolara ulaşması bekleniyor. BYOD politikaları çalışan memnuniyetini ve rahatlığını arttırmanın harika bir yolu olabilir ve kuruluşların% 74’ü ya bu eğilimi kullanarak ya da gelecekte yapmayı planlayın.

 18. BYOD genişlemeye devam ettikçe, işverenlerin kendilerini ve çalışanlarını ilgili risklere karşı gerektiği gibi koruduklarından emin olmaları gerekir. Bu, doğru sigorta kapsamına sahip olmayı da içerir.Donate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407