Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


Yeşil Kahvaltı Smoothies Kahvaltı Yaşamınızı Nasıl Artacak?

11 Gerçekten Sadece Makarna İstediğin Zaman İçin Keto Pasta Tarifleri

 1. Sağlıklı bir vücuda sahip olmak için vücudumuza özen göstermemiz gerekir. Bu, düzenli bir sağlık kontrolüne gidip problem haline gelmeden önce ortaya çıkan problemlere dikkat etmenin yanı sıra, aktif bir yaşam tarzı izleyen sağlıklı bir diyeti de içerir. Pek çok insanın sıkça tartıştığı şeylerden biri kahvaltıdır - bir grup birey kahvaltıyı günün en önemli öğünü olarak görürken, diğer gruplar gerçeğe karşı çıkma eğilimindedir ve kahvaltının sadece sağlıksız bir ağırlığa katkıda bulunabileceğini iddia eder. Gerçek şu ki, kahvaltı hayatın önemli bir parçasıdır. Günün ilk öğünü ve aynı zamanda sizi güne geçirecek olan öğündür - vücudunuza yüksek enerji seviyelerini destekleyecek ve yorgunluk belirtileriyle mücadele edecek besinleri sağlayarak

 2. Yeşil Smoothies Nedir Bugün, her gün kahvaltıda yeşil bir smoothie içmenin genel sıhhatinizi arttırmanıza nasıl yardımcı olacağına bakacağız. Her şeyden önce yeşil bir yüzlü, adından da anlaşılacağı gibi, yeşil renkte. Bu yeşil renk, bu smoothies'e eklenen yeşil meyvelerin ve sebzelerin hepsinden elde edilir. Simple Green Smoothies, yeşil yapraklı sebzelerden elde edilen, yeşil yiyeceklerin, zengin besleyici meyvelerle birleştirilip sıvı bir bazla hazırlandığını açıklar. Ayrıca birçok insanın smoothie'lerini bazı süper yiyeceklerle tamamlamayı tercih ettiğini açıklıyorlar.

 3. 8 Yollu Kahvaltılar İçin Yeşil Smoothie'ler Hayatınızı İyileştirebilir Ispanak, brokoli, lahana ve diğer birçok yapraklı yeşilliklerin tüm iyiliği ile birlikte, lezzetli lezzetli meyvelerin yanı sıra, kahvaltı için yeşil smoothies Hayatınızda bazı sağlıklı değişiklikler yapın.

 4. 1. Günlük Meyve ve Sebze Alımınızı Artırır Yoğun meyve ve sebzelerin gün içinde ne kadar önemli olduğunu unutmamıza neden olan yoğun yaşamları yaşıyoruz. Meşgulken, açlık vurduğunda en yakın atıştırmaya ulaşma eğilimindeyiz - ve bu atıştırmalıklar genellikle sağlıklı bir seçim içermiyor. Gününüze yeşil bir yüzlü ile başlayarak, zaten çok fazla meyve ve sebze tüketiyorsunuz, böylece bu temel gıda türlerini günlük olarak alıyorsunuz. Bu yalnızca genel sağlığınıza katkıda bulunmakla kalmayacak, aynı zamanda yeterli günlük beslenmeyle hafızanın nasıl geliştirileceğini de keşfedeceksiniz.

 5. SFGate, ortalama aktif bireyin günde iki bardak meyve kadar iki bardak meyve tüketmesi gerektiğini bildirdi. Yeşil smoothie'ler hem sebze hem de meyveyi büyük miktarda içerme eğilimindedir, bu da günlük alımlarınız için genellikle yapmak zorunda olduğunuz kadar endişelenmenize gerek kalmayacağı anlamına gelir.

 6. 2. Kilo Kaybı Teşvik Ediyor, Doğal Olarak Yeşil smoothies, insan vücudunun genel sağlığını destekleyen birçok vitamin ve mineral bakımından zengindir, ancak aynı zamanda kilo verme rejimine mükemmel bir katkı olabilir. Green Thickies'ten Katherine, kısa bir süre önce hikayesini paylaştı ve bir yeşil yüzlü diyetle toplamda 115 kilo verdiğini açıkladı. İlk başta, 56 kilo vermeyi başardı. Daha sonra hamile kaldı ve günlük hayatına sadece yeşil smoothie'ler ekleyerek tekrar bırakabileceği bir sürü kilo aldı.

 7. 3. Nemlendirmeyi Geliştirir Su, hepimizin ihtiyaç duyduğu temel bir günlük maddedir. Vücutlarımız çoğunlukla sudan oluşur ve sağlığımızı desteklemek için vücutlarımızı nemli tutmamız gerekir. Doktor Oz, ortalama bir insanın her gün 2,7 litre su tüketmesi gerektiğini açıklıyor - bu içecek ve yiyeceklerden elde ettiğimiz su alımını açıklıyor. Ne yazık ki, birçok insan suyun tadı ile mutlu değil. Yeşil kahvaltınızın güler yüzüne sadece daha fazla su ekleyerek, günlük tüketmeniz gereken 2.7 litreye ilave olan bir miktar daha sıvı tüketebilirsiniz.Donate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407