Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


Yararları Olan Arkadaşlar: İşleri Şık Tutun

# 6 Ev temizliği

 1. Kısa süre önce hem Bağlantısız, hem de Boşta Antropolojik Meraktan Yararları Olan Dostları İzledim. (Çıplak Justin Timberlake'e sahip olanı daha çok sevmiştim.) Şahsen bunun romantik bir komedi için berbat bir komplo olduğunu düşünüyorum, çünkü bazı acıklı sinemaseverlere kendi liglerinin dışındakilerin / taahhütlerinin fobik bootycall arkadaşlarının yapabileceği gibi yanlış bir fikir veriyor. aslında bir gün taahhüt ediyorum. Hayır, hayır, yanlış yapıyorsun. Faydaları olan arkadaşlara sahip olmanın asıl amacı, gerçek bir ilişki kurgusu olmadan seks ve arkadaşlık yapabileceğinizdir ve durum işe yaramazsa, kayıplarınızı azaltabilir ve travmatik bir ayrılma olmadan devam edebilirsiniz.

 2. Yine de, toplumumuzun gündelik seks konusunda hala çok fazla bagajı varmış gibi hissettiğini ve klas bir şekilde nasıl dolaşılacağına dair gerçek bir görgü eksikliği olduğunu hissediyorum. Bugün nasıl şık sürtükler olacağımızı öğreneceğiz. Sana yardım etmek için buradayım. Bu tavsiye temel olarak düz kadınlara yöneliktir, çünkü sistematik olarak sütü bedavaya verirsek hiç kimsenin ineklerimizi almak istemeyeceği söylenen biziz. Özellikle bir ineğe kıyasla ya da sikişmekten hoşlanmamın pazar değerimi düşürdüğünü söylemekten hoşlanmıyorum. Kahretsin o boku. Jay Z'nin rezil sözleriyle, "Bayanlar da pezevenktir, gidin ve omuzlarınızı fırçalayın." Bayan pezevenk olmaya cesaret ediyorum.

 3. İşte doğru yapmanın yolu:

 4. 1. İstediğiniz tek bir ilişkinin derinliklerinde, arkadaşlara faydaları yapma. Hala duygusal olarak bağlı olduğunuz bir eski, ya da gizlice âşık olduğunuz birilerini FWB'lar olmayın, çünkü sizi mutsuz eder. Mükemmel FWB, erkek arkadaşı olmayan seksi bir insan. Kaç kadının nasıl olduğuna inanamıyorum, "Ah, o adamı seviyorum ama o _______ değil, onunla çıkmak istemiyorum." Sadece onu becer ve hatta çıkma konusunda endişelenme. Kadınların aksine, pek çok düz adam, seks için "kullanılma" konusunda FANTASIZE yapar, bu yüzden bu konuda kötü hissetmenize gerek yoktur.

 5. 2. Güvenli oyna. İlk önce halkla tanış. Adlarını ve plaka numaralarını bir arkadaşına mesajla, güvenli bir arama ayarla, numarasının güvenli bir arama yapmasını sağla. Eve kötü bir his veren biriyle eve gitme. Engelleri kullanın ve STD'leri düzenli olarak test edin. Uyuduğun herkesin HPV ve uçuk olduğunu varsayıyorum. Kahretsin, HPV ve uçukların olduğunu varsayalım. Bu virüsleri test etmenin gerçekten harika bir yolu yoktur, nüfusun büyük bir yüzdesi zaten bunlara sahiptir, prezervatifler% 100 korunmazlar ve tüm yaşamınız boyunca asemptomatik olabilirler. Bir CYBE olduğunu biliyorsanız, aşıyı ve düzenli smear'leri alın ve açıkça bir şey salgını olan kimseyi becermeyin. HPV / Herpes’i yakalama şansı, sizi tüm nedenlerin ötesinde korkutan bir şeyse, rahat seks yapmamalısınız. Kahretsin, seks yapmamalısın, dönem. Bu seks yapmanın bir gerçeğidir. Başa çıkmak.

 6. 3. Eşinin yasal olarak iyi davrandığını bilmiyorsanız FWB'ye açık ilişkide biriyle başlamayın. Bu tür bir durum rekabet ve dramayı doğurabilir ve ben bir beceriksizin güvensiz kız arkadaşı tarafından neler yapıp ne yapamayacağımı söylemekten hoşlanmam. Ve aptal olmayın - FWB'nizin başkasıyla bir partide olacağını biliyorsanız, kendi tarihinizi gösterin, böylece kendinizi garip bir üçüncü tekerlek gibi hissetmezsiniz.

 7. 4. Suze Orman'dan bir ipucu alın: horoz portföyünüzü çeşitlendirin. Birden fazla lanet arkadaşa sahip olmam beni bunlardan birine fazla bağlı kalmamı engelliyor. Cinsel yumurtalarınızı duygusal olarak kullanılamayan bir sepete koymak, gereklilik ve güvensizliğin bir reçetesidir ve birden fazla seks partnerini düz bir kadın olarak bulmak genellikle o kadar da zor değildir.

 8. 5. Püf noktanızın sizi hastaneye bağlamanız / hastaneye götürmeniz / doğum gününü hatırlamasından sonraki gün sizi aramasını beklemeyin. Erkek arkadaşı gibi davranmak onların işi değil, o yüzden beklemeyin. Takas, saat 3'te aramalarına cevap verme zorunluluğunuz bulunmuyor / onlara 5 $ ödünç vermediğiniz / vermeyen seks eylemleri

 9. 6. Bağlantılar arasında bolca zaman ayırın. Her 2-3 haftada bir birini uygun sınırları korumak için ideal aralıklarla görmek gibi hissediyorum. Bu yüzden birkaç boktan arkadaşın olması iyi bir şey - biri bir süreliğine AWOL’e giderse, bir ya da üç kez yedeklenirsiniz. Cinsel ürün rotasyonu olarak düşünün.Donate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407