Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


Verme Hediyesini Yeniden Belirleyen 5 Şirket

Bilmiyordun, Ama Bu yüzden Çilek Yemeniz Gerekiyor!

 1. Araştırma duygularımızı doğruluyor. 2008 yılında yapılan bir çalışmada katılımcılar iki gruba ayrıldı. İlk grubun üyelerinden bir başkasına küçük bir miktar para harcaması istenirken, diğerlerinden bir fatura ödemek veya kendilerine muamele etmek için aynı tutarı kullanmaları istendi. Sonuçlar, ilk gruptakilerin kendilerini daha mutlu hissettiklerini gösterdi. 2011'deki ilgili bir deney, katılımcılardan bir başkasına hediye verme hafızasını hatırlamaları istendiğinde, sadece daha mutlu olmadıklarını, ancak gelecekte tekrar verme olasılıklarının daha yüksek olduğunu tespit etti.

 2. Hediye vermeyi sevmemiz mantıklı geliyor: İyi bir karma oluşturur ve sevdiğimiz insanlarla bağ kurar. Ancak geçmiş yılların jenerik armağanları artık kesmiyor. Fedakarlık, deneyim ve sürpriz etrafında dönen hediyeler, artık birçok tüketicinin odağı ve bazı şirketler de bu üç yönünü tekliflerine dahil ediyorlar.

 3. Zarif bardaklar, unutulmaz seyahat planları ya da topluluğunuza yardım eden kıyafetler arıyorsanız, bu şirketlerin benzersiz seçeneklerini değerlendirin:

 4. 1. glassybaby

 5. Eğer bir çiçek aranjmanından çok daha uzun süren güzel bir hediye arıyorsanız, glassybaby'nin eliyle şişirilmiş adak tutucuları ve içki bardakları idealdir. 200'den fazla renk tonu varsa herkes için bir tasarım var. Üstelik, her cam bebeğim eşsiz bir hikaye ile geliyor. Örneğin, annenize "koşulsuz" bir cam bebeği gönderirseniz, mektubunu açar ve özel bir mesaj görür: "Bu aşk neye, ne zaman, nerede, nasıl; bu aşk koşulsuzdur."

 6. Şirketin popülerliği hayırsever çabalarıyla artmıştır. Gelirinin yüzde 10'u, insanları, hayvanları ve gezegeni destekleyen kar amacı gütmeyen kuruluşlara fayda sağlayan, camsı bebek beyaz ışık fonuna gidiyor. Bu hediyelerin Martha Stewart ve Amazon'un kurucusu Jeff Bezos'un favorisi olması şaşırtıcı değil.

 7. 2. Amaçla Dolu

 8. Sosyal etki ve mükemmel hediyeler, Packed with Purpose'dan zarif bir hediye kutusu içine sığacak. Seçtiğiniz alıcı için özel olarak tasarlanan her kutu etik ve sürdürülebilir markalardan gelen ürünlerle dolu.

 9. Kutuda öne çıkan şirketlerden biri aşağıda. Zanaatkar balı, önceden hapsedilen bireylere istihdam sağlar. Sulpice Chocolate bir başka öne çıkan marka. GDO'su olmayan, glütensiz ve kosher serbest ticari çikolata faydaları Ortak Konular, aşçı topluluklarda hem çocuklara hem de yetişkinlere uygulamalı yemek pişirme dersleri ve beslenme eğitimi sunan önleyici bir sağlık programıdır.

 10. 3. Öğle yemeği kutusu

 11. İsim, havuç çubukları ve PB J'nin anılarını uyandırabilir, ancak tekrar düşünün. BoxLunch sitesi, alıcının bir "Yıldız Savaşları" meraklısı, ölümsüz bir hokey hayranı, hatta küçük bir Minnie Mouse sevgilisi olup olmadığını herkesi memnun edecek kesin pop kültürleriyle doludur. Ayrıca, sitesinde harcadığınız her 10 dolar için BoxLunch, Feeding America ile ortaklığı sayesinde ihtiyacı olan kişilere yemek sağlayacak. Kuruluşundan bu yana, şirket 7 milyondan fazla öğün yemek bağışladı.

 12. Yaşamınızdaki jet ayarlayıcıya ne hediye edeceğinizden emin değil misiniz? Başkalarına seyahat deneyimi yaşamanızı sağlayan bir şirket olan Tinggly'ye gidin. İlk önce, bir deneyim seviyesi seçin: temel, premium, nihai veya kova listesi. Her biri karşılık gelen bir fiyat etiketi ile birlikte gelir. Oradan, alıcılar yüzlerce macera arasından seçim yapabilir - ister Porto Riko'daki El Yunque Ulusal Ormanı'nı geziyor, Venedik'te gondollar geziyor, ister Toskana şaraplarını tadarlar. Alıcıların deneyimlerini seçmeleri ve ayırmaları için iki yılları var, bu yüzden acele de yok.

 13. 5. İki Kez Sıcak

 14. "Bir tane al, bir tane ver" Twice As Warm modelinde ve bu rakamlar artmaya devam ediyor. Organizasyonun ilk kış aylarında, Washington, DC'deki ana üssündeki muhtaç kişilere 210 kış şapka, eşarp ve eldiven bağışı yaptı. Bu rahat, Amerikan yapımı aksesuarlar arasında şönil eldivenler, çizgili kasketler ve evlenmiş, tıknaz örgü sonsuz atkılar.Donate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407