Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


Vergi faturası, henüz en komik Noel hediyesi!

 1. 1814 yılında First Lady Dolley Madison, Beyaz Saray'ın ünlü George Washington portresini başkenti yakıp kovduklarında İngilizlerden gizlemeye yardımcı oldu. Ancak eğer DC'ye baskın yapan mevcut tetikçi paketi yolunda giderse, bittiği zaman, bu resim ve çivilenmemiş diğer tüm devlet mülkleri çalınacak ve eBay'de satışa sunulacak.

 2. Çünkü bir parçala ve yakala mob hükümeti yönetiyor. Oldukları gibi devam ederlerse, her kurum, her sosyal program, her bir fayda ve zengin olmayan her birimiz sistemi acımasızca yağmaladıkları için cüzdanına alacaklar.

 3. Vergi reform planı bugünkü A Sergisi A'dır. Bu açgözlü, sade ve basittir, kampanya çeklerini yazan en zengin topraklara boğar. Aynı zamanda, Trump, ortakları ve Kongresi, kazandıkları kazanımlarla kendi ceplerini sıralıyor gibi görünüyor. Ve her zaman aksi halde bir kamuoyuna 2'ye 1'lik bir marjla bu sözde vergi reformu mevzuatının tam bir aldatmaca, klasik bir yem ve değişme olduğunu farketmeye çalışıyor gibi davranmaya çalışıyorum.

 4. Cumartesi günü, Jim Tankersley New York Times’ta paketinin şu şekilde olduğunu kaydetti:

 5. Neredeyse her büyük vergi indirimini yerinde bıraktı. Özel çıkarlar için kurtulduğu kadar yeni tercihler yaratır. Şirket muhasebecilerini yıllarca meşgul edecek ... [!A

 6. ... Cuma günü, bir Meclis Senatosu konferans komitesi Cumhuriyetçi üyeleri tarafından kabul edilen nihai üründe, büyük ve küçük işletmelere yeni vergi karmaşıklığı koyan bir tasarıydı. bu, şirketlere ve zenginlere, orta sınıfa kıyasla daha büyük faydalar sağlar. ”

 7. Yine de Pazar günü, Jeff Stein ve Mike DeBonis Washington Post’ta, GOP kongre liderlik üyelerinin düz yüzleri olan tasarıyı "öncelikle orta sınıfa yardım etmeyi hedeflediğini savunduğunu" yazdı. , mevzuatın yararlarının büyük kısmını gösteren, partizan olmayan analizleri bir kenara bırakmak, varlıklılara ve şirketlere gider. ”

 8. İşte onlardan biri, ABC’nin Teksas Senatörü John Cornyn Bu Hafta: “Bu çalışkan Amerikalı ailelere, düşük gelirli vergi parantezindeki insanlara ve her vergi parantezindeki herkese fayda sağlayacak Bir vergi indirimi bakın. "

 9. Vay. Cumhuriyetçiler tarafından o kadar çok duman üfleniyor ki başkentin Kaliforniya orman yangınlarının ortasında oturduğunu düşünürsünüz. Vergi kanunu zaten karmaşıktır ve var olan kanunun yeniden yazılmasını acımasızca bir araya getirdiler; hodgepodge, kötü niyetli ve bilinçli bir karmaşa, yıl sonuna kadar yasal bir kazanç elde etmek için koştu. seçim düdüğü çalmadan önceki hedefleri patlar ve biz de ahlaksızları pistlere atarız.

 10. Binlerce sayfalık faturanın karşısına binlerce trilyon doların üzerinde değerde tonlarca karlı ahbap var. Emlak vergisinde yapılan değişiklikler, örneğin, en yüksek marjinal vergi oranını düşürmek ve kurumlar vergisi oranını yüzde 35'den 21'e düşürmek. Senatör Bernie Sanders, yalnızca Apple, GE, Goldman Sachs ve Citigroup da dahil olmak üzere en büyük 15 şirketimizin, son 3 yıl içinde elde ettikleri 3,9000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000’lere uygulanan vergi avantajlarında “236 milyar dolar ek vergi indirimi” alacağını bildirdi otuz yıl.

 11. Ama arkadaşımız David Sirota'nın International Business Times (IBT) ve meslektaşları Alex Kotch, Andrew Perez ve Josh Keefe'nin ortaya çıkardığı bu hediyeye bir göz atın. Soruşturma ekibi, hafta sonu ve Pazartesi günü, art arda hızlı bir şekilde, faturanın Senato versiyonuna karşı oy kullanan, ancak şimdi geri çevrilen tek Cumhuriyetçi olan Tennessee Senatör Bob Corker'in bir hüküm eklendikten kısa bir süre sonra yaptıklarını bildirdi. Bu, Donald Trump, Jared Kushner, aileleri ve diğerleri hakkında söz etmemekten ziyade, kendisi gibi emlak yatırımcılarına vergi indirimi sağlıyor.

 12. Yasa koyucularımızın iyi yapmak için Washington'a gelmeleri gerekiyordu. Bunun yerine, gerçekten iyi, onlar sizin ve benim pahasına dolar harcıyorlar. Gelir eşitsizliği artmaya devam ediyor, en üstteki yüzde 1, Amerika'nın servetinin yüzde 40'ını kontrol ediyor, çünkü faydalar umutsuzca ihtiyaç sahiplerinden uzaklaştırılıyor.Donate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407