Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


Underberg: Alman Digestif # x27; t Olmadan yaşayabiliriz

11. ÇİKOLATA KEK - Encuentro (San Francisco)

 1. Sizden özür dilemek zorundayız çocuklar: Şükran Günü'nden önce Underberg'i anlatmayı unuttuk, Noel, Yeni Yıl - kendinizi eşiklediğiniz ve sizi hissettirecek bir şeye ihtiyaç duyduğunuz tatiller Tekrar sağ. Bu şey Underberg ve tatilleri onsuz geçirmenize izin verdiğimize inanamıyoruz. Bir daha asla, çünkü şimdi bu Alman acı sindirimi ile ilgili her şeyi bileceksiniz ve bir daha fazla yemek yemenin acılarından asla acı çekmeyeceksiniz.

 2. Peki ne işe yarıyor? Sizi, midenizde, domuz sucuğu ve spagetti (diğer şeylerin yanı sıra) aşırı şımartmanın acısından kurtaran bir bomba patlatır. Size karşı dürüst ve adil olmak istiyoruz: ilk Underberg'niz göz açıcı bir deneyim. Lezzet, yoğun bir şekilde otsu, sindirim yardımcısı olarak adlandırılan bir alkolün ateşi ile birlikte biraz meyanlı olarak tanımlanabilir. Ateş suyudur. Ama yapabildiğimiz her zaman bulabildiğimiz sevimli ateş suları.

 3. Underberg'den nasıl keyif alacağınız konusunda bazı ipuçları:

 4. Tamam, tekrar ifade edelim - ateşi "Noel’in hafif bir önerisi" olarak al. Bu kesinlikle doğru.

 5. Underberg hakkında en sevdiğimiz şeylerden biri, taptığımız diğer pek çok bölgesel yiyecek gibi, içeceğin hayranlarının nasıl yakalandığı. Mevcut sayısız Underberg paketi arasında, kendinize bir duvar rafı, bir hikaye kitabı veya hızlı ateşleyen bir Underberg kuşağı da temin edebilirsiniz.

 6. Underberg'i özel yiyecek dükkanlarında, likör dükkanlarında gördük ve Alman restoranlarında büyük bir yemekten sonra birkaç şanslı deneme yaşadık. Hepsi başarısız olursa, Amazon'da Underberg var! Bir daha asla olmadan büyük bir akşam yemeği partisine girmemenizi öneririz.

 7. Sizden özür dilemek zorundayız çocuklar: Şükran Günü'nden önce Underberg'i anlatmayı unuttuk, Noel, Yeni Yıl - kendinizi eşiklediğiniz ve sizi hissettirecek bir şeye ihtiyaç duyduğunuz tatiller Tekrar sağ. Bu şey Underberg ve tatilleri onsuz geçirmenize izin verdiğimize inanamıyoruz. Bir daha asla, çünkü şimdi bu Alman acı sindirimi ile ilgili her şeyi bileceksiniz ve bir daha fazla yemek yemenin acılarından asla acı çekmeyeceksiniz.

 8. Peki ne işe yarıyor? Sizi, midenizde, domuz sucuğu ve spagetti (diğer şeylerin yanı sıra) aşırı şımartmanın acısından kurtaran bir bomba patlatır. Size karşı dürüst ve adil olmak istiyoruz: ilk Underberg'niz göz açıcı bir deneyim. Lezzet, yoğun bir şekilde otsu, sindirim yardımcısı olarak adlandırılan bir alkolün ateşi ile birlikte biraz meyanlı olarak tanımlanabilir. Ateş suyudur. Ama yapabildiğimiz her zaman bulabildiğimiz sevimli ateş suları.

 9. Underberg'den nasıl keyif alacağınız konusunda bazı ipuçları:

 10. Tamam, tekrar ifade edelim - ateşi "Noel’in hafif bir önerisi" olarak al. Bu kesinlikle doğru.

 11. Underberg hakkında en sevdiğimiz şeylerden biri, taptığımız diğer pek çok bölgesel yiyecek gibi, içeceğin hayranlarının nasıl yakalandığı. Mevcut sayısız Underberg paketi arasında, kendinize bir duvar rafı, bir hikaye kitabı veya hızlı ateşleyen bir Underberg kuşağı da temin edebilirsiniz.

 12. Underberg'i özel yiyecek dükkanlarında, likör dükkanlarında gördük ve Alman restoranlarında büyük bir yemekten sonra birkaç şanslı deneme yaşadık. Hepsi başarısız olursa, Amazon'da Underberg var! Bir daha asla olmadan büyük bir akşam yemeği partisine girmemenizi öneririz.Donate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407