Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


Şükran: Verdiğin Hediye ... Sakla!

Bilmiyordun, Ama Bu yüzden Çilek Yemeniz Gerekiyor

 1. Yılın bu zamanı yaklaştıkça ve mevsimler değiştikçe, büyük olasılıkla bu kelimenin etrafınızda giderek daha sık göründüğünü görmeye başlayacaksınız ... şükran. Minnettarlık, yaşamınızdaki daha fazla pozitifliği ve sağlığı geliştirmenin daha iyi bilinen bir yoludur. Bu depresyon, endişe, yalnızlık ve utanç için bir panzehir olarak tanınır.

 2. Robert Emmons, minnettarlığın "iyiliğin bir kanıtı olduğunu" belirtti. Dünyada iyi şeyler, aldığımız hediyeler ve faydalar olduğunu onaylıyoruz. “Bu iyiliğin kaynaklarının kendimiz dışında olduğunun farkındayız. Ruhsal zihniyetiniz varsa diğer insanların - hatta daha yüksek güçlerin - bize büyük ve küçük birçok hediye verdiğini kabul ediyoruz. , yaşamlarımızdaki iyiliği elde etmemize yardımcı olmak için. ”

 3. Şükran, geçici bir "teşekkür ederim" in ötesinde. Bu anda yeterince sahip olma - yeterince iyi, yeterince güzel, yeterince başarılı, yeterince mutlu olma ve kendinizi hissetmenize izin verme deneyimidir. Yeterli olduğunu hissettiğin bir zaman var mı? Bu yeterli miydi?

 4. "Yeter" bir bayram. - Budist atasözü

 5. Minnettarlık uyguladığınızda, yaşamınızdaki mevcut an ve mekan içindeki aktif olarak kabul ettiğiniz her şeyi ümit ediyorsunuz. Yani ... bu tanıma için teşekkür etmenin en iyi yolunun onu vermek olduğunu söylemek mükemmel olur. Şükran bir boşlukta doğmaz. Bağlantı ve sistemlerin ürünüdür. Başka bir varlıkla bağlantısı olmasa bile, kendi dışında bir şeyle bağlantısıdır. İnsanlar minnettarlık deneyimlerini nasıl genişleteceklerini merak ettikleri zaman, ilk düşüncem “vermek”.

 6. "Minnettarlık hissetmek ve ifade etmemek, hediye vermek ve vermemek gibidir." William Arthur Ward

 7. Şükranını ver. Paylaş. Diğerleri için nezaket ve şefkat biçiminde sarın ve buna göre davranın. Bir şey için minnettarsanız, belirtin - ya da en azından gösterin! "Teşekkürler" in veya sonunun, bencilsiz bir sevgi, nezaket veya saygı armağanı alıcısı olarak kabul edildiği zamanları düşünün. Bunun harika hissettirdiğini biliyorum.

 8. Sadece tavsiyeme uyma. Minnettarlık geliştirmeye ve onu tüm dünyaya yaymaya kararlı olan diğerlerini takip etmeye başlayın. Project Mutluluk ve Dikkatli benim favorilerimden birkaçı.

 9. Bu tatil sezonu boyunca hayatınıza bir şükretmenin tadını çıkarın!

 10. Yılın bu zamanı yaklaştıkça ve mevsimler değiştikçe, büyük olasılıkla bu kelimenin etrafınızda giderek daha sık göründüğünü görmeye başlayacaksınız ... şükran. Minnettarlık, yaşamınızdaki daha fazla pozitifliği ve sağlığı geliştirmenin daha iyi bilinen bir yoludur. Bu depresyon, endişe, yalnızlık ve utanç için bir panzehir olarak tanınır.

 11. Robert Emmons, minnettarlığın "iyiliğin bir kanıtı olduğunu" belirtti. Dünyada iyi şeyler, aldığımız hediyeler ve faydalar olduğunu onaylıyoruz. “Bu iyiliğin kaynaklarının kendimiz dışında olduğunun farkındayız. Ruhsal zihniyetiniz varsa diğer insanların - hatta daha yüksek güçlerin - bize büyük ve küçük birçok hediye verdiğini kabul ediyoruz. , yaşamlarımızdaki iyiliği elde etmemize yardımcı olmak için. ”

 12. Şükran, geçici bir "teşekkür ederim" in ötesinde. Bu anda yeterince sahip olma - yeterince iyi, yeterince güzel, yeterince başarılı, yeterince mutlu olma ve kendinizi hissetmenize izin verme deneyimidir. Yeterli olduğunu hissettiğin bir zaman var mı? Bu yeterli miydi?

 13. "Yeter" bir bayram. - Budist atasözü

 14. Minnettarlık uyguladığınızda, yaşamınızdaki mevcut an ve mekan içindeki aktif olarak kabul ettiğiniz her şeyi ümit ediyorsunuz. Yani ... bu tanıma için teşekkür etmenin en iyi yolunun onu vermek olduğunu söylemek mükemmel olur. Şükran bir boşlukta doğmaz. Bağlantı ve sistemlerin ürünüdür. Başka bir varlıkla bağlantısı olmasa bile, kendi dışında bir şeyle bağlantısıdır. İnsanlar minnettarlık deneyimlerini nasıl genişleteceklerini merak ettikleri zaman, ilk düşüncem “vermek”.

 15. "Minnettarlık hissetmek ve ifade etmemek, hediye vermek ve vermemek gibidir." William Arthur WardDonate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407