Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


Tüm Patronlardan Kurtulma Zamanı

Gerçek Nedeni Pahalı Makarna Ucuz Eşyalardan Daha Lezzetli [! 10705 => 1140 = 1!

 1. Fotoğraf Kredisi: InVision

 2. “Post," Holacracy konsepti "Post" açıklıyor "fikrini başlattığını söyleyen seri bir yazılım girişimcisi olan Brian Robertson, kendimizi nasıl daha çok ilgilendiğimizi anladı. Kendi işinde olduğundan daha fazla birlikte çalıştı. Bu konsepte bir çift yüksek profilli adanmış var - Twitter kurucu üyesi Evan Williams bunu yeni şirketi Medium'da kullanıyor ve zaman yönetimi gurusu David Allen firmasını işletiyor - ama Zappos Bugüne kadar en büyük şirket fikrini benimsemek. " Zappos'u iyi tanıyorum, firmamız birkaç yıl önce Tony Hsieh ve ekibine danıştı; Bu kadar cesur ve kararlı bir hamle yapmak tamamen karakterli.

 3. Kitabımda yazdığım gibi, Yükseltme:

 4. "İlk başlarda, kelime hazinemi değiştirmenin değerini anladım. Ast, çalışan ve personel meslektaş ve takım oldular çünkü nihayetinde işyerinde olduğumuz şeydi. CEO olarak başladığımda Yaratıcı Sınıf, ekip üyelerime onların patronu olmadığımı söyledim. 'Lütfen bana patron deme, bana patronun olduğum gibi onay gönderme, tatile gitmek için onay istemeyin. tatil isteği formu değil 'dedim.' Hepimiz iş arkadaşız. Uzmanlığınız için para alıyorsunuz Performans değerlendirmeleri yapmayacağım veya durum raporu bekliyorum. Kendi iş yükünüzü yönetmek, yönetmek size kalmış Müşterileri ve kaliteli bir hizmet sunmak için. '

 5. 'Ne zaman çalıştığın, nasıl çalıştığın ya da nerede çalıştığın umrumda değil' dedim. Bazıları anlamadı ve hala bana bildirmek istedi. Onlara kutucuğumu bu kadar önemsiz şeylerle doldurmamalarını hatırlatmak zorunda kaldım. 'Harika, çocuklarınızla tatile gidiyorsunuz ve e-postalarınızı kontrol etmiyorsunuz' dedi. 'İyi eğlenceler. Müşterilerinizi yönetmek için bir meslektaş bulun ve müşterilerinizin onlara nasıl ulaşacağını bildiğinden emin olun. '"

 6. Belediye Başkanı Richard Daley ile röportaj yaparken bu konuşmaları düşündüm. “Bir mesele belediye başkanıyken, bir meselenin gecenin ortasında beni uyandırmak zorunda kaldığı çok önemli olan durumları hatırlayamıyorum” dedi. "Çok fazla çalışmalarını beklediğimi bilen çok yetenekli yöneticileri işe aldım. Karar vermekten korkmayacaklarını biliyorlardı. Bazen kararlar doğruydu ve bazen farklı bir yaklaşım olmalıydı. Önemli olan şu ki: karar verildi. "

 7. Bir finansal danışmanlık hizmetleri şirketinin kurucusu ve yöneticisi Josh Patrick kabul eder. "Sürekli çalışanlara söylediğimiz şeylerden biri" The The New York Times The Boss blogunda "yazdı:" İşinizde uzman sizsiniz. " Bazı insanlarımızın aslında buna inanması birkaç yıl aldı, ancak bu mantrayı o zamandan beri iş hayatımda kullandım.Anahtar, bu değişikliği yaptığınızda, insanlara ne yapmaları gerektiğini söylemeyi bırakıp onlara sormaya başlamanızdır. bir şeyi yapmanın en iyi yolu hakkındaki fikirleri. Bu her türlü yararı sağlayabilir. ”

 8. Ekip üyelerinin ve meslektaşlarının amacı değer, beceri ve uzmanlık eklemek. Yöneticiler, çalışanlarını serbest bırakabilir ve hatta serbest bırakabilir, ancak kontrol edemezler. Ben ekibimin patronu değilim, ancak geri bildirim ve giriş için uygunum. Düşüncelerime dokunmak isterlerse, kapı her zaman açık.

 9. Zappos'un hedefi, daha çok insanın kendi sorumluluğunu üstlenmesini sağlamak. Tecrübelerden bahseden, çalıştığını doğrulayabilirim.

 10. Rana Florida, En Çok Satan Kitap Yükseltme kitabının yazarıdır. Çalışmalarınızı ve Yaşamınızı Sıradandan Olağanüstü'ye Çıkarın.

 11. Fotoğraf Kredisi: InVisionDonate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407