Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


Trump'ın Bütçesi Gıda Damgası Yararlarını Konserve Mallarla Kısmen Değiştirir

Sadece git.

 1. WASHINGTON - Yeni geçirilen vergi indirimleri yüzünden trilyon dolarlık bir açıkla karşı karşıya kalan Başkan Donald Trump, bu paranın bir kısmının nasıl geri alınabileceği konusunda bir fikre sahip: fakir insanların fasulye yemesini ve pirinç.

 2. Pazartesi günü açıklanan sembolik bir bütçe teklifinde, Trump yönetimi çeşitli yoksulluk önleme programlarında keskin harcama indirimleri çağrısında bulundu. Genellikle gıda damgaları olarak bilinen Ek Beslenme Yardımı Programına yapılan yüzde 25'lik keskin bir kesime ek olarak, Trump, programın çalışma şeklini temelde değiştirir.

 3. "Pazartesi günkü bütçe belgesinde," teklif kapsamında, "SNAP yardımlarından ayda 90 dolar veya daha fazla alan haneler, yararlarının bir kısmını USDA Gıda paketi şeklinde alacaklar. rafa dayanıklı süt, mısır gevrekleri, makarna, fıstık ezmesi, fasulye ve konserve meyveler, sebzeler ve et, kümes hayvanları veya balık gibi yiyecekleri içerir. "

 4. Pazartesi günü Beyaz Saray bütçe direktörü Mick Mulvaney teklifini "parayı almak yerine yemeğin gerçekten alındığı Mavi Apron tipi bir program" olarak nitelendirdi. [! 1122 => 1140 = 1!

 5. Cumhuriyetçiler ve hatta bazı Demokratlar, fakir insanların bifteklerini, ıstakozunu veya sodası gibi sağlıksız veya çok pahalı yiyecekler için gıda damgalarını kullandıkları iddiasıyla uzun süredir şikayet ediyorlar. (Gerçek şu ki, mevcut olan en iyi verilere göre, yiyecek damga alıcıları temelde herkesle aynı yiyecekleri yiyorlar.)

 6. Ancak Trump yönetiminin SNAP yardımlarını fiili konserve ürünler biçiminde dağıtma önerisi, insanların şekerli gibi bazı ürünler için faydaları kullanamaya çağırdıkları için yapılan tekliflerden çok daha zorluydu. içecekler.

 7. Hükümetin halkın yiyeceklerini satın almaları, kendilerinin satın almalarına izin vermekten daha az etkili olur, dedi liberal Bütçe ve Politika Öncelikler Merkezi'nde bir beslenme yardımı uzmanı olan Stacy Dean. [! 1122 => 1140 = 1!

 8. Gıda damgalarında değişiklikler yapmayı düşünüyor olsalar da, Kongre üyeleri, bu yıl SNAP’ın yeniden yasaklama sürecini başlattıklarında Trump yönetiminin fasulye ve pirinç planını kesinlikle görmezden gelecekler. Bu programı denetleyen Ev Tarım Komitesi üyeleri, son birkaç yıldır bir sonraki yetkilendirme için zemin hazırlıyorlar.

 9. Yiyecek paketi fikri, her ay kabaca yarım milyon haneye yiyecek kutularını dağıtmak için yerel devlet kurumlarını ve kar amacı gütmeyen kuruluşları kullanan mevcut bir programa dayanıyor. Emtia Tamamlayıcı Gıda Programı, bilindiği üzere, fakir ve en az 60 yaşında olanlar ile sınırlıdır.

 10. "Bu uygun maliyetli yaklaşım, Amerikan tarımını destekliyor, belirli program kötüye kullanım türlerini önlüyor, gıda yardımı sağlama konusunda devlet esnekliği sağlıyor ve sağlanan yardımların beslenme değerini sağlıyor" dedi.

 11. USDA, programın Amerika’nın Hasat Kutusu olarak adlandırılacağını söyledi. Tarım Sekreteri Sonny Perdue, “kendilerini ve ailelerini beslemek için yardıma ihtiyacı olan insanlara besleyici yiyecek sağlamaya cesur, yenilikçi bir yaklaşım - ve bunların hepsi Amerikalı çiftçiler ve üreticiler tarafından evde yetiştiriliyor” olarak nitelendirdi. [! 1122 => 1140 = 1!

 12. Bu makale, Tarım Sekreteri Sonny Perdue ve Beyaz Saray bütçe direktörü Mick Mulvaney'den gelen yorumlar ile güncellendi.Donate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407