Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


Trump Yönetimi Yiyecek Damgası Değiştirme Kutularını Kanatlıyormuş gibi Görünüyor

İLGİLİ KAPSAM

 1. WASHINGTON - Yerel harcamaları azaltacak sembolik bir bütçenin bir parçası olarak, Başkan Donald Trump, bu hafta bazı aylık gıda damga faydalarının yerine getirilemeyen malların karton kutusuyla değiştirilmesini önerdi.

 2. Trump yönetiminin dediği gibi "Amerika Hasat Kutusu", görünüşe göre yönetimin dışında hiç kimsenin duymadığı ve yönetimin kendisinin çok fazla şey alamadığı bir fikir. dikkatlice.

 3. Pazartesi günü, Beyaz Saray bütçe direktörü Mick Mulvaney, gurme yemek dağıtım servisine atıfta bulunarak "Mavi Önlük tipi bir program" a benziyordu. Ancak programı açıklayan bütçe belgeleri, insanların evlerine yiyecek nakliyatı için fonlardan bahsetmiyor. Belgeler, dağıtımın üstesinden gelebilecek devletlere bağlı olacağını söylüyor.

 4. Çarşamba günü yapılan bütçeyle ilgili bir duruşmada, Temsilci Suzan Delbene (D-Wash.), Mulvaney'ye hükümetin veri tabanı oluşturup koymayacağına dair kutuları paketlemenin ve dağıtmanın ne kadara mal olacağını sordu. insanların diyet kısıtlamaları ve kutuların dengesiz konutlara sahip insanlara nasıl ulaşabileceği hakkında

 5. Mulvaney soruya doğrudan cevap vermedi. Bunun yerine, hükümetin, yiyecek damga alıcılarına perakende mağazalarda alışveriş yapmak için para vermek yerine, yiyecekleri toptan satın alarak para biriktirebileceğini söyledi. Ve Demokratların yemek kutusu fikrini sevmesi gerektiğini söyledi.

 6. "Demokratlar aslında bu programı geçmişte destekledi," dedi Mulvaney.

 7. Bu haber, Gıda damgalarını denetleyen House alt komitesinin en üst Demokratı olan Rep. Jim McGovern'a (D-Mass.)!

 8. Amerika'nın Hasat Kutusu önerisi, aylık yemek kutularını ülke genelinde yaklaşık 600.000 yaşlıya dağıtan Emtia Tamamlayıcı Gıda Programına dayanıyor. Demokratlar bu programdan hoşlanıyor, ancak küçük bir mal dağıtım girişimi için destek, küçük programın görüntüsünde gıda damgalarını radikal biçimde yeniden toplama desteği ile aynı değil.

 9. Beslenme damgaları resmen bilindiği üzere Ek Beslenme Yardımı Programı, 20 milyon hanede 42 milyon yararlanıcıyla ABD'deki en büyük güvenlik ağı programlarından biridir. Geçen yıl alıcı başına düşen ortalama fayda yaklaşık 125 dolardı. Para her ay bakkallarda hemen hemen her gıda maddesi için kullanılabilecek özel banka kartlarına yatırılıyor.

 10. Başka bir deyişle, SNAP, yalnızca 60 yaşından büyüklere hizmet eden ve mutlaka evlere teslim etmeyen Emtia Tamamlayıcı Gıda Programından yaklaşık 70 kat daha büyük.

 11. Washington’da D.C.’de emtia programı Bakkal Plus olarak adlandırılıyor ve Sermaye Bölgesi Gıda Bankası tarafından yönetiliyor. Hayır kurumunun bir sözcüsü, programa kayıtlı olan 5.400 D.C'nin yaşlılarının, sadece 130'a, hareket kabiliyetinden dolayı hak kazandıkları evden teslim alabildiğini söyledi. Kalan yararlanıcıların yüzde 20'si yiyecek kutularını merkezi bir dağıtım sahasında toplar ve geri kalanı kutuları apartman binalarında ve düşük gelirli üst düzey konut tesislerinde alır.

 12. Mulvaney, yemek kutularının Mavi Önlük'e benzediğini söylese de, bir USDA bilgi formu, dağılımın görünüşte Mavi Önlük tarzı gereklilikleri olmadan eyaletlere bırakılacağını söyledi. "Devletler bu kutuları mevcut altyapı, ortaklıklar ve / veya doğrudan ticari ve / veya perakende satış hizmetleri yoluyla konutlara dağıtabilirler" dedi. [! 1129 => 1140 = 1!

 13. "70.000'den fazla hanenin ihtiyacını karşılamak için yükselmek varolan sistemi gerçekten zorlayacak," diyen USDA yemeğini ekleyen bir röportajda, gıda bankası sözcüsü Hillary Salmon kutu alıcılar genellikle kutuların taze ürünlerle gelmesini istediklerini söylüyorlar.

 14. Mavi Apron kutuları tipik olarak, ev yapımı yemeklerde lüks malzemeler olarak kullanılmak üzere pek çok taze ürüne sahiptir. Amerika'nın Hasat kutuları hiçbiri olmazdı.

 15. Mavi Önlük, bir kısmı için yorum yapmayı reddetti.Donate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407