Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


Trump İdaresi Hala Bir Kutuya Yiyecek Avantajları Getirmek İstiyor

Sadece git.

 1. Askeriyeyi hızlandıran ve yerel harcamaları azaltan sembolik bir bütçe teklifinin bir parçası olarak, yönetim Pazartesi günü "Hasat Kutusu" fikrine sadık kaldığını, ancak hiçbir zaman açıklamaya çalışmamasına rağmen nasıl çalıştığını.

 2. Marketlerde yiyecek harcayabilecekleri aylık bir miktar almak yerine, Ek Beslenme Yardım Programı yararlanıcıları faydalarının bir kısmını yiyecek kutusu olarak alacaklar. Amerika'nın en büyük programlarından birine köklü bir değişiklik olur. Hali hazırda olduğu gibi düzenli müşteriler gibi yiyecekler için alışveriş yapmak yerine, milyonlarca hane halkın yararının bir kısmını devlet tarafından seçilen bir yiyecek kutusu olarak alacaktır.

 3. Geçen yıl, Trump bütçe şefi Mick Mulvaney, teklifin teslim için fon sağlamamasına rağmen, lüks yemek dağıtım hizmeti olan Hasat Kutusunu Blue Apron'a benzetmişti. Ve her gün yerine ayda bir olur. Ve yemekler, konserve fasulye ya da gurme yemekler için taze malzemeler yerine buharlaştırılmış süt gibi rafa dayanıklı şeyler olacaktır.

 4. Cum. Jim McGovern (D-Mass.) Geçen yıl "aptal" olarak nitelendirdi ve hiçbir yerden çıkmadığını söyledi. Temsilcisi Suzan DelBene (D-Wash.) Mulvaney'ye geçen yıl bir duruşmada eve teslimin maliyetini ve lojistiğini göz önüne alıp almadığını sorduğunda soruyu cevaplayamadı - teklifin tasarruf edeceğini söyledi.

 5. Pazartesi sabahı itibariyle, yönetim yeni Hasat Kutusu teklifinin eskisinden nasıl farklı olabileceği hakkında hiçbir bilgi vermedi. Yine de bir yetkili, yiyeceklerin doğrudan insanların kapılarına gideceğini tekrarladı.

 6. "Amerika'nın Hasat Kutusu önerisi, perakende bazlı SNAP yardımını doğrudan besleyici ve yüzde 100 Amerikan yetiştirilen USDA gıdalarının doğrudan tedarikiyle birleştirerek, açlığı önleme taahhüdümüzü sürdürüyor doğrudan hane halklarına sağlanan paket, "dedi. [! 1123 => 1140 = 1!

 7. Hasat Kutusu, kabaca yarım milyon Amerikalıya yiyecek kutuları sağlayan Commodity Supplemental Food Program adlı küçük bir girişime dayanıyor. Bu programın bazı faydalanıcıları engelli oldukları takdirde eve teslim alabilirler, ancak daha büyük bir kısmı yiyecekleri kilisenin bodrum katı gibi merkezi bir yerden almak zorundadır. [! 1123 => 1140 = 1!

 8. "Neden böyle kusurlu ve zararlı bir fikri yeniden önerecekleri açık değil," diyen Liberal Bütçe ve Politika Öncelikleri Merkezi'nde bir beslenme politikası uzmanı olan Stacy Dean.

 9. Askeriyeyi hızlandıran ve yerel harcamaları azaltan sembolik bir bütçe teklifinin bir parçası olarak, yönetim Pazartesi günü "Hasat Kutusu" fikrine sadık kaldığını, ancak hiçbir zaman açıklamaya çalışmamasına rağmen nasıl çalıştığını.

 10. Marketlerde yiyecek harcayabilecekleri aylık bir miktar almak yerine, Ek Beslenme Yardım Programı yararlanıcıları faydalarının bir kısmını yiyecek kutusu olarak alacaklar. Amerika'nın en büyük programlarından birine köklü bir değişiklik olur. Hali hazırda olduğu gibi düzenli müşteriler gibi yiyecekler için alışveriş yapmak yerine, milyonlarca hane halkın yararının bir kısmını devlet tarafından seçilen bir yiyecek kutusu olarak alacaktır.

 11. Geçen yıl, Trump bütçe şefi Mick Mulvaney, teklifin teslim için fon sağlamamasına rağmen, lüks yemek dağıtım hizmeti olan Hasat Kutusunu Blue Apron'a benzetmişti. Ve her gün yerine ayda bir olur. Ve yemekler, konserve fasulye ya da gurme yemekler için taze malzemeler yerine buharlaştırılmış süt gibi rafa dayanıklı şeyler olacaktır.Donate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407