Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


The Pizza Cleanse: Sadece 5 Gün Boyunca Pizza İçmenin Yararlarını Test Etme

Bir Keto Yazında Hayatta Kalmanın 6 Yolu

 1. Her gün yeni bir über temizliği piyasaya çıkıyor, ancak kim haftada bir meyve suyu diyetinde zombiye dönüşmek istiyor? Neden sağlıklı bir şeyler yapmak bok gibi tatmak zorunda?

 2. Bir blöf olduğunu düşündük. Ve böylece ilk Pizza Temizlemesine başladık.

 3. Kurallar basitti: beş temalı gün boyunca, zorlayıcı sebze karşıtı muhabirimiz günde üç kare pizza yemişti. Her sabah organik yeşil bir içecekle eşleştirdi, ılımlı egzersiz yaptı ve başka ne cehennem içmek istediğini söyledi. Ve sonra işler karardı ve sadece DiGiorno'nun fırında yanması nedeniyle değil.

 4. Pizza Temizinin sizin için uygun olup olmadığını görmek için okumaya devam edin / erkeklerin tamamen çılgınlığa inişini izlemekten zevk alırsanız.

 5. 1. GÜN: PİZZA ZİNCİRLERİ Başlangıç ​​ağırlığı: 205.2 1. Günün başında hissetmek: Hafif açlık, ama çok heyecanlı. 11a: Sbarro Sosis Pepperoni (1 dilim): Belki de önceki geceyi şeker, IPA ve viski diyetine dayanarak geçirdiğim gerçeğidir, ancak bu kötü şöhretli pizzaya rağmen son derece iyi. Süngerimsi kabuk. Baharatlı Bob Evans gibi tadı tavşan keki sosis (kahvaltı!) ... Bu şimdiye kadar en iyi hafta olacak.

 6. 3p: Küçük Sezar'ın Sıcak Hazır Pepperoni'si (1/2 turta): Üniversite öğrencilerinin yüzde 95'ini sürdüren yiyecekler olan Hot Ready, son zamanlarda bir dolar fiyat artışı ve kalite düşüşü yaşadı. .. ama kim bir bok verir? Mükemmel bir futbol pastası. Pizza şekeri gibi tadıyor ve devam eden pek bir gerçekliği yok, ama harika. Kanepede yarı uykudayken yediğinizde bile daha iyi.

 7. 7p: Papa Murphy'nin Gurme Tavuğu deLITE (3 dilimler): Değiştirmek, daha sağlıklı gibi davranmak ve tat alma tomurcuklarımı kandırmak için kremalı sarımsak soslu bir tavuklu böreğe gittim ve Oldukça iyiyken, tuz ağzımı tamamen şok etti. Buna karşı, kısaca Little Caesar'ın diliminin üstüne bir dilim koymayı düşündüm, sonra midem tuhaf bir ses çıkardı ve buna karşı karar verdim. 1. Günün Sonunda Hissetmek: Krampi. Midemde ateş ağrıları var. Leydim bana hiç sempati vermiyor.

 8. 2. GÜN: DONDURULMUŞ PİZZA KEYFİ 2. Günün başlangıcında duygu: Fan-effin'-tastic. 9a: Bagel Bites (9): Dostum, bu küçük emicilerin ne kadar lezzetli olduğunu unuttum ve muhtemelen bütün hafta alacağım en kahvaltılık şey bu. Bunu beğenmeliydim. Bunun yerine, dokuz dakikada hepsini dört dakikada yedim ve sonra daha fazlasını istedim. Ama para çekme titrememi kesinlikle durdurdular. 1: 30p: İlk vakadaki çürük / kalp yanması vakası. Uh oh.

 9. 3: 30p: Totino's Pizza Rolls (15): Bu şeyler iğrenç ve az pişmişlarsa ağzına pizza aromalı diş macunu fışkırıyor gibi. Bu yüzden çocukken okuldan eve koştu ?! 4: 46p: Kontrol edilemez geğirme.

 10. 7: 30p: Freschetta Brick Oven Pepperoni (1/3 pasta): İlk olarak, eğer çok sade ve geleneksel bir fırında pişirilirse çiğ olarak pişirilirse "Brick Oven" denir İçinde birkaç tuğla var mı? İkincisi, umurumda değil çünkü bütün gün yediğim tek şey çocuklar için yenilikli pizza ürünleri ve bu gerçekten de gerçek. Tako gibi katlanır ve tüketilirse çok lezzetlidir. Dondurulmuş pizza yemekten heyecan duyduğum için kızgınım ... ama beş bira da içtim, peyniri olan her şey işe yarar. 9: 45p: İlk kayıp: Freschetta'yı fırından çıkardım ve cehennemi ağzımın çatısından yaktım. Dişlerimi fırçaladığımda, tükürük, burnu açmadan kanla doluydu. 2. Günün Sonunda Hissetmek: Woozy.

 11. Korkusuz muhabirimiz Thrillist.com'daki tüm hikayede pizzayı canlı bir şekilde temizleyebiliyor mu?

 12. Her gün yeni bir über temizliği piyasaya çıkıyor, ancak kim haftada bir meyve suyu diyetinde zombiye dönüşmek istiyor? Neden sağlıklı bir şeyler yapmak bok gibi tatmak zorunda?

 13. Bir blöf olduğunu düşündük. Ve böylece ilk Pizza Temizlemesine başladık.

 14. Kurallar basitti: beş temalı gün boyunca, zorlayıcı sebze karşıtı muhabirimiz günde üç kare pizza yemişti. Her sabah organik yeşil bir içecekle eşleştirdi, ılımlı egzersiz yaptı ve başka ne cehennem içmek istediğini söyledi. Ve sonra işler karardı ve sadece DiGiorno'nun fırında yanması nedeniyle değil.

 15. Pizza Temizinin sizin için uygun olup olmadığını görmek için okumaya devam edin / erkeklerin tamamen çılgınlığa inişini izlemekten zevk alırsanız.Donate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407