Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


Temmuz Ayının Sağlık Bakımına İhtiyacı Olan Amerikalılar İçin Dördüncü Nedir?

MİA'nın Potansiyel Olarak Büyük Bir Dezavantajı Var

 1. 1852'de Frederick Douglass, "Dört Köle Nedir?" Başlıklı istisnai bir konuşma yaptı. Milyonlarca kölelik yaşarken özgürlük ve özgürlük değerlerini kutlayan bir ülkenin ikiyüzlülüğü ile konuştu. Benim adım Dr. Sanjeev Sriram, ve Washington DC'nin güneydoğusundaki bir çocuk doktoruyum, Frederick Douglass'ın yaşadığı yerlerden sadece birkaç blok ötede. Frederick Douglass, bana ve milyonlarca Amerikalıya kurulan bir Babadır. Liderliğini takiben Amerikalılarıma Dördüncü Temmuz’un değerlerimizi yaşama ve sağlık adaletini herkese yayma zamanı gelmesi gerektiğini hatırlatmak istiyorum. [! 5939 => 1140 = 1!

 2. Amerika’nın sigortasız çocukları için dördüncü temmuz nedir?

 3. Şu anda, Amerika'daki çocukların yüzde 95'i Medicaid ve Uygun Bakım Yasası nedeniyle kapsanıyor. Çocuklarımızın yüzde 95'i! Senato'nun sağlık bakım faturası bu ilerlemeyi mahvetti ve bizi yanlış yöne yönlendirdi. Kişi başı kapak başına düşen Medicaid, hastalarımın, çocuk hastalarımın, devletlerin yeterli fonu olmayacağı için kapsama alanını kaybedeceği anlamına gelir. Fiziksel terapi veya konuşma terapisi gibi hizmetler kesilecektir, çünkü yeterli finansman olmayacaktır. Devletler, diğer programlardan para kullanarak işleri düzeltmeye çalışabilirler. Ancak bu, çocukların okullarına veya temiz içme suyu sağlayan altyapıya finansman kesintileri görecekleri anlamına geliyor.

 4. Şu anda, Medicaid Amerika’nın çocuklarının sağlığı için hayati bir köşe taşı. Program, ülkemizdeki tüm doğumların neredeyse yarısını kapsayan, 37 milyon çocuğa sağlık hizmeti sağlıyor. Renk topluluklarından çocukların çoğu sağlıklarını Medicaid yoluyla almaktadır. Bir çocuk doktoru olarak, genç hastalarımın yaşamında Medicaid'in gücünü ve önemini gördüm. Medicaid önemlidir çünkü hastalarımın sağlıklı olmak için varlıklı olmaları gerekmez. Hastalarım doğum kusurları, astım, öğrenme güçlüğü veya kanser nedeniyle yok edildiğinde, Medicaid onları yukarı kaldırıyor. Medicaid hastalarıma dövüş şansı veriyor. Medicaid mutluluğun arayışını mümkün kılar.

 5. Şimdi Medicaid için ayağa kalkıp Senato faturasını durdurmazsak, Amerika'nın sigortasız çocuklarına ne söyleyeceğiz? Sigortasız çocuklarımız, Medicaid’e sınırsızca mutluluk peşinde koşarken Dördüncü Temmuz’u nasıl kutlarlar?

 6. Amerika’nın sigortasız özürlülerine dört Temmuz nedir?

 7. Özürlü hastalarım Amerikalılar. Şu anda, Medicaid 10 milyon engelli Amerikalıya kapsamlı sağlık hizmeti sunuyor. Özel sağlık bakımı ihtiyacı olan çocukların ebeveynlerinden Medicaid ve özel sigortayı karşılaştırması istendiğinde, Medicaid'deki bakımın ve bakımın kullanılabilirliğinin çoğu zaman özel sigortadan daha iyi olduğunu öğreniyoruz. Medicaid olmadan, birçok engelli hasta başka bir yerde kapsama bulamaz. Senato faturası uyarınca, engelli sevilen ailelerin kaybedecekleri ve kazanacakları hiçbir şeyleri yok. Bu yüzden, engelli olan Amerikalılarımızın birçoğunun Kongre koridorlarını ve ofislerini doldurduğunu, “kesim yok, Medicaid’e sınır yok!” Talep ettiğini gördük. Sağlık politikaları hazırlama masasında yer almak yerine, hastaların tekerlekli sandalyeden zorla alındığını gördük. Sigorta endüstrisi lobicileri el sıkışmalarına, engelli Amerikalılara kelepçe takıldı. Bunlar ne tür değerlerdir, Amerika?Donate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407