Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


Tatillerde Bekar Olmanın 10 Faydası

9. Zaten orada seninle gerçekten istediğin kadar insanı düşünemezsin.

 1. Tatil mevsimi geldi. Sıkı tut! İşte yine acil sorular geliyor.

 2. "Biriyle çıkıyor musunuz?"

 3. "Özel birini görmek?"

 4. Eski arkadaşlar, uzak akrabalar, komşular, siz onu isimlendirin - hepsi aniden aşk hayatınızla çok ilgilendiler ve muhtemelen sizi neden Facebook'ta etiketlemediklerini merak ediyorlar "#BAE." [! 1075 => 1140 = 1!

 5. Özel birini görüyor musun? İstediğin buysa, anneme eve getirecek kimse yok.

 6. Bununla birlikte, hayatımın belirli bir bölümünden - kariyerimden çok etkilendim. Oldukça ciddileşiyor ve kesinlikle orada bir gelecek görüyorum. Elbette, bazı günler diğerlerinden daha streslidir, ancak bu zorluklarla sonuç olarak büyüyebiliyorum. Profesyonel, duygusal ve zihinsel olarak mutluyum. Ne zaman tatillerde bekar olmak bu kadar olumsuz oldu?

 7. Tatil sezonunda bekar olmanın gerçekte harika olmasının nedeni:

 8. 1. Ödün vermek zorunda değilsin. Her ailenin evinde tatilleri bölmeye gerek yok, sen yalnızsın. En sevdiğiniz içkiyi sunan partilere gidin ve en iyi hediyeleri verin. Üzgünüm, Joanne Teyze, bu yıl yine kaybedersiniz.

 9. 2. Kendini şımartabilirsin. Tatil listenizi yazdınız, bu yüzden onları kendiniz için almanız en iyi fikir gibi görünüyor. Hakediyorsun; Bu yıl çok çalıştın.

 10. 3. İstedikleri için birisine bir şey satın almak zorunda değilsiniz. “Ah, yeni bir PlayStation oyunu istiyor musun? Sadece bütün gün oturup oyun oynadığında SEVDİM. Elbette alışkanlığa katkıda bulunacağım!”

 11. 4. Kendiniz için yeni gelenekler yaratabilirsiniz. Herkes uyanmadan önce hızlıca koşun, uzun bir köpük banyosu yapın ya da kar yağışı izlerken ön taraftaki kahvenizi yudumlayın.

 12. 5. Ve eski gelenekleri koru. Üstte düğmeli ve makyajsız onesi pijamalarında koş. En sevdiğin kurabiyeleri yapmasına yardım ederken annenle sıcak çikolata yudumla.

 13. 6. Senin için daha fazla yumurta likörü! Ve sıcak toddies, İrlanda kahveleri, hatta bir Tom ve Jerry ya da iki tane. Kendi stoğunuza bir şişe viski sokun - Kim oraya koydu?

 14. 7. Memleketinden eski bir kaçışla karşılaşabilirsin. Sana hayır diyecek kimse yok; devam et ve kötü karar ver. Eski zamanların hatrına!

 15. 8. İhtiyacı olanlara vaktini bağışla. Bekar ya da değil, çok şanslıyız. Tatiller, birinin hayatında bir fark yaratmanın ve sevildiklerini hissettirmenin yollarını bulmak için harika bir zamandır.

 16. 9. İstediğin bütün bebekleri öpebilirsin. Ökse otunun altında öpmek eski bir gelenektir ve size söyleyeyim, tatil mevsimi boyunca her şey çok fazla. Boom!

 17. 10. Garip buluşma ve selamlama deneyiminiz yok. Çünkü bazen işten çıkıp gevşeme modundayken, yapmak istediğiniz tek şey kartondan dondurma yemek ve Pretty Little Liars bölümlerini yakalamak.

 18. Yani evet, yalnız tatil için eve geleceğim. Vaktimi arkadaşlarımla ve ailemle geçireceğim (beni çok fazla şarap içtiğim için yargılamayan) ve ebeveynlerimin Noel ağacını dekore etmesine yardım edeceğim. Geçtiğimiz yıl teması kopmuş olabilecekleri yakalayacağım, çalıştığım yerel barı ziyaret edip kendime alışverişe çıkacağım ve gönüllü olmak için zaman ayırıp bu tatil sezonunda başkalarına geri vereceğim.

 19. Hayat çok dolu. Eğlenceli, kahkaha, macera, başarı, değişim ve hepsinden önemlisi, sevgi dolu. Bekar, yeni bir ilişkide, evli ya da her neyse, bu tatil sezonunda aşkı yaydığınızı unutmayın. Ve genç bir talip senin yoluna gelirse, yakınlardaki ökse otu için gözlerini dört aç.

 20. Tatil mevsimi geldi. Sıkı tut! İşte yine acil sorular geliyor.

 21. "Biriyle çıkıyor musunuz?"

 22. "Özel birini görmek?"

 23. Eski arkadaşlar, uzak akrabalar, komşular, siz onu isimlendirin - hepsi aniden aşk hayatınızla çok ilgilendiler ve muhtemelen sizi neden Facebook'ta etiketlemediklerini merak ediyorlar "#BAE." [! 1075 => 1140 = 1!

 24. Özel birini görüyor musun? İstediğin buysa, anneme eve getirecek kimse yok.Donate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407