Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


Sütçülük Yaptığımda Bulduğum 5 İnanılmaz Sağlık Faydaları

Alt satırda

 1. Sağlık ve sağlık her birimize farklı bir şekilde dokunuyor. Bu bir kişinin hikayesi.

 2. New York'ta yaşayan genç bir bin yıllık yaşam olarak, iyi yemek yemek ve sağlığımı önceliklendirmek, söylenenden daha kolaydı.

 3. Gece yarısı bir dilim pizza alırken ya da bir bardak Ben ve Jerry's parçasıyla kalıyor olsam da, kendimi her zaman bildiğim gibi koymadım. Vegan restoran sahibi, özel şef ve kendi ilan ettiği yiyecek olmasına rağmen, yemekle mücadelem vardı.

 4. Sonunda, sağlığımı, mutluluğumu ve geçimimi sürdürmek için gıdalara baktığımı anladım. Vücuduma ne koyduğumun daha iyi anlaşılmasının nihayetinde sağlığımla - ve genel olarak gıdayla - daha iyi bir ilişki kurmama yardımcı olduğunu öğrendim.

 5. Süt vermekten nasıl vazgeçmeye karar verdim.

 6. Birine diyetlerinden bir şeyi - sevdiği bir şeyi - ortadan kaldırması söylendiğinde verilen tipik tepki genellikle hayal kırıklığı ve inkârdır. Yiyecek alışkanlıklarımız o kadar sağlamdır ve bu alışkanlıkların iyileştirilmesi zor olabilir, ancak bu zorlukla başa çıkma şeklimiz gelişmemize yardımcı olan şeydir.

 7. Geçen yıl içinde süt yemeyi bıraktım. Sevgili Ben ve Jerry'nin vazgeçtim!

 8. Zor muydu? Bazı deneme yanılma gerektirdi, ancak beklediğiniz kadar zor değildi. Buna değdi? Kesinlikle. Cildimde, saçımda, sindirimde, ruh halinde, genel enerjide ve hatta kilomda önemli değişiklikler gördüm. Sıska kot pantolonum bana teşekkür ediyor - vücudumun her tarafıyla birlikte.

 9. Burada süt içermeyen bir diyete geçmeye karar vermemdeki beş temel neden var. Ve kendiniz geçiş yapmakla ilgileniyorsanız, indirilebilir 7 günlük sütsuz yemek planımı en altına, lezzetli tarifler ve başlamanız için ihtiyacınız olan her şeyi dahil ettim!

 10. Yıllardır sivilce yaşadım. Süt içermez olduğundan cildim hiç bu kadar net olmamıştı. Sivilce inflamatuar bir durumdur. Yağ gözeneklere hapsolur ve böylece foliküllerde bakteri üremesine neden olur. Daha sonra akneye dönüşen iltihaplanmaya neden olur.

 11. Süt, vücuttaki yağların önemli bir nedenidir ve iltihabın büyümesine yardımcı olur. Pek çok faktör sivilceyi ağırlaştırabilir - süt her zaman sebep olmaz. Diyetle denemeler denenmeye değerdir ve dermatoloğa seyahat etmek de daha ciddi sorunları ortadan kaldırmaya yardımcı olabilir.

 12. Sindirimim çok daha tutarlı hale geldi - daha fazla şişkinlik veya huysuz bağırsak sorunu yok. Vücudunuz laktozu parçalayamadığında, sonuç olarak gaz ve şişkinlik olur. Çok fazla laktoz tüketirseniz, kalın bağırsaklarınızı alevlendirebilir ve ishal gelişebilir.

 13. Bir ipucu: Asla kötü gitmeyen ultra yüksek sıcaklıkta pastörize süt almayın. Bu doğal değildir ve muhtemelen vücudunuza koymak istediğiniz bir şey değildir.

 14. Süt ürününü ortadan kaldırmak kilo vermenize yardımcı olabilir. Süt, sade yoğurt ve diğer şekersiz süt ürünlerinde doğal bir şeker olan laktoz, diğer süt ürünlerinde ilave şeker bulunabilir.

 15. İnatçı göbek yağını kaybetmeye çalışıyorsanız, tüm şekerlerin giderilmesi gerçekten yardımcı olabilir. Kilo kaybı benim için kişisel bir sağlık hedefi olmasa da, şimdi hiçbir şekilde şekersiz 4. günüm.

 16. Süt ürünlerinin mukus oluşturduğu ve süt ürünlerindeki proteinin, tiroid bezi ve sindirim sistemi gibi vücudun hayati bölgelerinde iltihabı arttırdığı bulundu.

 17. Günlük kesimden beri metabolizma ve enerji seviyelerimdeki iyileşmeleri farkettim - ki bu ikisi de tiroid sağlığına bağlı olabilir. Vücudumu alkalize etmek ve tiroid sorunları için önleyici bir tedbir olarak her gün taze karnımdan açılmış karnına meyve suyu içerim.

 18. Kandida, Candida'nın aşırı büyümesi için risk altında olup olmadığınızdan kaçınmanız gereken yiyecekler arasındadır. Sütün, bazı kronik hastalıklara veya sızdıran bağırsak dahil olmak üzere koşullara bağlı sağlıksız bağırsak bakterilerinin büyümesini teşvik edebilen enflamasyona neden olduğu gösterilmiştir.

 19. Tükettiğimiz süt pastörize ve homojenize edildi ve sentetik vitaminler tipik olarak eklendi. Bu doğal olmayan katkı maddeleri Candida ile bağlantılı maya büyümesine neden olabilir. Süt ürünleri gibi iltihaplanmaya neden olan yiyecekler - sindirim sisteminde sorunlara neden olduklarında - ishale, baş ağrısına ve halsizliğe neden olabilir.Donate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407